6

Zawsze jak piłkarze dają jakiegoś Maradonę czy Johana to w pierwszej sekundzie myślę sobie "jaki szczęściarz że mógł ich oglądać". A potem uświadamiam sobie że tak to można było myśleć 15 lat temu, a teraz Olmo jest 5 lat młodszy ode mnie. Szybko to wszystko zleciało

18

Git że Cubarsi odpoczywa

0

Puchacz sprawił że Salah dziś niewidoczny

0

Szkoda że ten Simeone nie potrafi piłki przyjąć a Lino i Alvarez minąć kogokolwiek bo byłoby po meczu. Gryzak kot

1

@Cule2013 wiadomo że nie jest to idealne. Fakt faktem może Sony powinno coś zrobić żeby w takiej sytuacji można było grać w gry cyfrowe (jakaś offline biblioteka po zakupie) bo ok - gry online typu FIFA to wiadomo, często nawet serwery EA nie działają czy czasem wywali Ci awarie internetu, ale jak ktoś kupi grę za 200 zł to powinien mieć opcje grać w nią nawet jak serwery PS nie działają, chociaż pewnie dużo osób by obeszło to jakoś i boją się że cheaterzy będą grać za free

0

Jak się wejdzie na FP Sony na Facebooku to niezła komedia, jaki tam jest płacz bo serwery padły w nocy i do tej pory nie naprawili. Ludzie zachowują się jakby im nogę urwało bo jeden dzień nie mogą pograć. Sam lubię sobie pograć na PS5 i też dziś nie mogę ale wziąłem to coś normalnego co się czasem dzieje. Pobiegałem 2x dłużej niż zwykle, zrobiłem spacer, zamiast pograć odpaliłem sobie mecz Betisu i tyle. Uzależnienie od gier jest coraz częstsze, pewnie jakiś % tych komentujących albo płacze w poduszkę albo dopada ich nerwica

0

Nie mogę patrzeć na tego Roque. Przegrywa rywalizację z Bakambu, Betis ściąga inna 9 za prawie 15 mln a ten jak wchodzi na boisko to człapie. Majstersztyk Deco

0

To Mingueza dał takie ciasteczko za plecy obrony?

1

2

@cracker dla gościa który jeszcze nie pokazał się w pierwszej drużynie? Ktoś by musiał być szalony.

5

Fort współczuję

3

@BulaKG ciężko kogoś ocenić źle na tle takiego przeciwnika i w takim meczu

4

Jak Kounde wybiegnie na drugą połowę to ręce mi opadną

0

@Encore sam powiedział ostatnio że pewnych ofert nie da się odrzucić. Odejdzie zapewne tak jak Gundogan. Niewiadomo co z Bilva. City musi się rozglądać za jakimś Wirtzem bo słabo to będzie wyglądać

0

@ProMILs Olmo jest kontuzjowany i by grał dziś pewnie jak nie od pierwszej minuty to wszedłby za Gaviego, Ferran gra mimo wszystko sporo, porównuje aż do posiadania 4 LO na ławce xd?

1

Ciekawe kiedy wrócimy do takiej kondycji finansowej żeby trzymać tak jak Arsenal Kiwiora, Kalafiora, Tierneya i Zinchenko na ławce za prawie 150 mln łącznie i grać sobie jakiś noname wychowankiem na LO xd a przed chwilą United dwie nominalne 9 za 120 mln euro na ławce a na fałszywej 9 gra Mainoo. Premier League odjechała finansowo i już chyba nikt jej nie dogoni. Przepych

0

@MessiForeverTheBest Villareal i Betis (poza tym sezonem) również grają ładną ofensywną piłkę

0

@Encore problem w tym że narobiło się autobusów na potęgę bo te najsłabsze drużyny mają fatalnych piłkarzy i ograniczenia finansowe które blokują jakieś sensowne transfery mogące to zmienić więc raczej bym tego nie oglądał, dużo ciekawie wygląda liga włoska tam nie ma takich drużyn jak Getafe, Alaves, Espanyol

0

@Encore jak wygląda w tym sezonie Hojlund i Zirkzee skoro zamiast napastników za łącznie 120 mln gra tam Mainoo?

2

Cubarsi pewnie jeszcze dowodu nie miał czasu odebrać bo musi bronić sam czystego konta

0

To jednak Garcia nie jest taki zły? Xd sprzedać to trzeba Christensena który wpadł w syndrom Alaby i niewiadomo ile jeszcze go nie będzie. Araujo, Cubarsi, Inigo na następny sezon + Garcia do rotacji między stoperem a 6. Bo pewnie nawet jak De Jong odejdzie to kolejną 6 w tym lato nie przyjdzie a Bernal nie może po takiej kontuzji być jedyną alternatywą dla Casado

0

@Technik on jest młodszy od lewego xd

0

W drugą stronę jakieś kartki są?

0

@BorzyKrzys we włoskiej siedzę głównie Inter i czasem Napoli, ale od biedy do obiadu w weekend wjeżdża też Juve czy Milan jak akurat grają

0

@BorzyKrzys mają jakąś opcje wykupu czy to tylko wypożyczenie?

2

Dużo osób jedzie po Mottcie ale jak ta kadra wygląda to tragikomedia. Zarząd pięknie wywalił ogromne pieniądze na słabych zawodników. Nie mówię tu tylko o Vlaho bo przewalanie na graczy kilkunastu - kilkudziesięciu mln euro na pokroju McKennie, Weah, Douglas Luiza.. Locatelli też klubu nie podbił, Gonzalez nie wygląda źle ale w ogóle nie daje liczb. Jedynie Koopmeiners i czasem Thuram się bronią

0

@FcPortoFan1999 ja kiedyś włączyłem w 92 minucie pewny finał ligi mistrzów żeby zobaczyć jak real przegrywa i już tego nie robię

3

@norbi77 i miał dwa słupki to w sumie praktycznie wygrywaja

5

Teraz aby kryć Bellinghama bo zaraz odpalają tryb 1000 i jednej wrzutki. Dobrze że już Benzemy tam nie ma

1

@GeneralXavi dziękuję Generale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?