messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężko to określić, chyba najlepiej czuje się jako ŚPO i na lewym skrzydle, ale może też zagrać na prawym skrzydle lub jako fałszywa 9
0
chyba warto sciagnac 9 lub sprobowac Alexisa na tej pozycji w meczu z City a Messiego wraz z Fabregasem/Iniestą ustawić za jego plecami
0
Zarówno Modrić, Xabi jak i Isco są rozgrywającymi
0
mogł zdjąć któregoś z obrońców, trzeba mieć jaja
0
mam zle przeczucia
0
słyszałem lecz dalej nie wiem co to ma wspólnego
0
od kiedy osoba okazująca emocje jest oszołomem?
0
TomaszXXX
"proszę wszystkich uwierzmy w nich i pomóżmy im naszą wiarą"
kur** kto takich ludzi robi, TAK POMÓDLMY SIE JESZCZE ZA NICH, popłaczmy jak przegrywają i masturbujmy jak wygrywaja, to jest SPORT, zdrowa rywalizacja a nie jakaś pier****na SEKTA
0
Ostro dzisiaj gramy jak na nas, ale dobrze, widać charakter
0
za jakas powazna sume (50-100mln rocznie) mozna sie zastanowic ale za te marne ~~12mln rocznie to jest smiesznie
0
troche szkoda bo umiejetnosci mial wieksze niz tello.. szczegolnie technicznie, zobaczcie ten filmik
aczkolwiek mysle ze Tottenham to zly wybor, tam na prawej graja Lamela, Lennon i Townsend wiec bedzie mu bardzo ciezko, lepiej wypozyczyc go do klubu gdzie mialby zapewnione minuty a nie musialby o nie rywalizowac
0
bardzo dobry ofensywny obrońca, jeden z najlepszych na świecie w swoim wieku
0
jak będzie w formie i reszta druzyny dalej bedzie grać jak teraz + paru zawodnikow sie poprawi to kto wie moze nawet znow bedzie sezon 6 pucharow?
0
polaco albo się za bardzo spinasz albo masz internet od wczoraj
0
kogo tu obchodzi jakies smieszne united?
0
a elche dalej bez celnego strzalu..
0
dlaczego Tello gra na prawym skrzydle.. on tam zupelnie nie pasuje
0
jescze Neymar za Inieste i Cesc do pomocy :D
0
Xavi ostatnio mowil w wywiadzie ze Alexis cwiczy wolne i ze wychodzi mu to dobrze ale nie myslalem ze tak szybko strzeli z nich bramke, szczegolnie ze to jego pierwszy wolny jaki wykonuje w Barcelonie i juz gol, 100% skutecznosci :O
0
O KURWA
0
szkoda ze nia ma Neya, wolny dla niego a tak to kto? cesc moze?
0
Iniesta zrobil tą bramkę praktycznie sam
0
od kiedy 3 to "okrągła" liczba...?
0
piernik*
0
gdzie napisalem ze jaram sie takim meczem? napisalem jedynie krytycznie na temat dopingu na stadionie, co ma pierdnik do wiatraka?
0
jest 2-0 i mamy kontrole, dwac Roberto za Xaviego/Inieste! i Tello za Pedro/Alexisa
0
poeticus1/2
jaki doping takie zaangrazowanie pilkarzy
0
Montoya zawodnik meczu
0
dlaczego xavi a nie cesc?.. pod nieobecnosc messiego xavi wykonuje wszystko, szkoda tylko ze wszystko z marnym skutkiem
0
Montoya to wyprowadził niczym Messi, na pełnej szybkości