0

Ciężko to określić, chyba najlepiej czuje się jako ŚPO i na lewym skrzydle, ale może też zagrać na prawym skrzydle lub jako fałszywa 9

0

chyba warto sciagnac 9 lub sprobowac Alexisa na tej pozycji w meczu z City a Messiego wraz z Fabregasem/Iniestą ustawić za jego plecami

0

Zarówno Modrić, Xabi jak i Isco są rozgrywającymi

0

mogł zdjąć któregoś z obrońców, trzeba mieć jaja

0

mam zle przeczucia

0

słyszałem lecz dalej nie wiem co to ma wspólnego

0

od kiedy osoba okazująca emocje jest oszołomem?

0

TomaszXXX
"proszę wszystkich uwierzmy w nich i pomóżmy im naszą wiarą"
kur** kto takich ludzi robi, TAK POMÓDLMY SIE JESZCZE ZA NICH, popłaczmy jak przegrywają i masturbujmy jak wygrywaja, to jest SPORT, zdrowa rywalizacja a nie jakaś pier****na SEKTA

0

Ostro dzisiaj gramy jak na nas, ale dobrze, widać charakter

0

za jakas powazna sume (50-100mln rocznie) mozna sie zastanowic ale za te marne ~~12mln rocznie to jest smiesznie

0

troche szkoda bo umiejetnosci mial wieksze niz tello.. szczegolnie technicznie, zobaczcie ten filmik



aczkolwiek mysle ze Tottenham to zly wybor, tam na prawej graja Lamela, Lennon i Townsend wiec bedzie mu bardzo ciezko, lepiej wypozyczyc go do klubu gdzie mialby zapewnione minuty a nie musialby o nie rywalizowac

0

bardzo dobry ofensywny obrońca, jeden z najlepszych na świecie w swoim wieku

0

jak będzie w formie i reszta druzyny dalej bedzie grać jak teraz + paru zawodnikow sie poprawi to kto wie moze nawet znow bedzie sezon 6 pucharow?

0

polaco albo się za bardzo spinasz albo masz internet od wczoraj

0

kogo tu obchodzi jakies smieszne united?

0

a elche dalej bez celnego strzalu..

0

dlaczego Tello gra na prawym skrzydle.. on tam zupelnie nie pasuje

0

jescze Neymar za Inieste i Cesc do pomocy :D

0

Xavi ostatnio mowil w wywiadzie ze Alexis cwiczy wolne i ze wychodzi mu to dobrze ale nie myslalem ze tak szybko strzeli z nich bramke, szczegolnie ze to jego pierwszy wolny jaki wykonuje w Barcelonie i juz gol, 100% skutecznosci :O

0

O KURWA

0

szkoda ze nia ma Neya, wolny dla niego a tak to kto? cesc moze?

0

Iniesta zrobil tą bramkę praktycznie sam

0

od kiedy 3 to "okrągła" liczba...?

0

piernik*

0

gdzie napisalem ze jaram sie takim meczem? napisalem jedynie krytycznie na temat dopingu na stadionie, co ma pierdnik do wiatraka?

0

jest 2-0 i mamy kontrole, dwac Roberto za Xaviego/Inieste! i Tello za Pedro/Alexisa

0

poeticus1/2
jaki doping takie zaangrazowanie pilkarzy

0

Montoya zawodnik meczu

0

dlaczego xavi a nie cesc?.. pod nieobecnosc messiego xavi wykonuje wszystko, szkoda tylko ze wszystko z marnym skutkiem

0

Montoya to wyprowadził niczym Messi, na pełnej szybkości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?