0

jesli sa 22 druzyny to 42 kolejki, chyba ze uwazasz ze kazda druzyna rozegra mecz z sama soba

0

do redakcji: wrzućcie cały mecz do pobrania! PROSZE!

0

kurcze lubie VV, NAPRAWDĘ BARDZO go lubie ale mam nadzieję że odejdzie, czy kupimy bramkarza teraz czy za rok to wiele nie zmieni bo i tak trzeba go kupic ale teraz mamy okazje dobrze go sprzedac do Monaco gdzie bylby wzmocnieniem a za rok odejdzie za darmo

0

tym pozytywnym aspektem gra xaviego w tym sezonie powinna sie zakonczyc

0

nie mowie ze Busi jest do bani, jest genilany ale w obecnej formie Song go ZJADA

0

zdecydowanie mogl dac po zoltej... takich sytuacji w kazdym gran derbi jest po kilka..

0

gosciu jest swietny

0

ten gosciu z 15 na pelcach to kto? nie znam mlodych zawodnikow az tak z twarzy a nazwisk nie ma

0

kupic tego goscia nawet na rezerwe + ter stegena !!! niech bdzie konkurencja!!!
a tak swoją drogą to ta asysta Songa mówi sama za siebie kto powinien grać w 1 składzie

0

bez przesady Deu o Rafinha grali przez ponad 65minut, możliwe że byli najbardziej zmeczeni z tych co zostali dlatego zeszli

0

trochę mnie uspokoił ten wywiad, widać że wie że to co ludzie mówią to nie przez faktyczną chęć sprzedania go lecz przez tych za przeproszeniem zasranych dziennikarzy, widać że on jest Cule i wierze że zostanie, wydaje się mądrym chłopakiem i mam nadzieje ze wie ze za dwa lata będzie już tylko On Cesc i Iniesta (ewentualnie Sergi Roberto/Rafinha)

0

TYLKO Ter Stegen lub ewentualnie Muslera/Lloris

0

Posprzedawać tych wszystkich Bojanów, Fontasów, Afellayow, Dos Santosów, Keirrisonów itd

za nich wszystkich nawet jak puścimy za pół darmo to uzbiera się z 15-20mln i będzie na zakup dobrego młodego bramkarza (ja chce osobisie Ter Stegena), zostanie kwestia tylko KONIECZNIE zostawienie Thiago i kupno ŚO

0

akurat teraz alves sobie odpocznie jak Montoya wyjezdza..
szkoda tez ze nie zobaczymy thiago ale mam wrazenie ze Tito porozmawia z nim i zapewni ze dostanie wiecej minut w nastepnym sezonie i naklodni go do pozostania

moj skad ktory chcialbym zobaczyc: (od lewej)
Pinto
Adriano - Gomez - Masche - Balliu
Rafinha - Song - Sergi Roberto
Deulofeu - Villa - Alexis

ile bedzie zmian? 3 czy 6?
jesli 3 to: Patric, Espinosa, dos santos/pedro

0

oby nie

0

zapomniałem o Fontasie, Ibim i Bojanie których raczej powinniśmy sprzedać

0

Wypożyczyć:
Sergi Roberto
Deulofeu
Bartre
Muniesa
Montoya (chyba że ma wiecej grać)
Rafinha (chyba że zostawią go jeszcze na sezon-dwa w Barcy B to ok)

Sprzedać:
dos Santosa
Ville
Valdesa
Pedro (niestety nierealne)
Cuenca z opcją pierwokupu (raczej już nie wypali)

Kupić:
Ter Stegen
dobry ŚO/młody perspektywiczny Marqinhos

0

mam nadzieję że Tito przejrzy na czy bo odnoszę wrażenie że dla niego ważniejsze jest nazwisko zawodnika niż jego realne umiejętności i progres jaki zalicza..
tacy zawodnicy jak Montoya i Thiago powinni już być szykowani na pierwszą jedenastkę a tymczasem wciąż walczą o cenne minuty..

0

to byłoby świetne tyle że Spurs to raczej nie ekipa która chce sie osłabiać, zobacz oni nawet Bale nie chcą oddać a real jest skłonny dać za niego około 60-70mln, Tottenham ma ambicje bo wie że może za rok spokojnie do LM sie załapać a tam czeka na nich ogromna kasa no i mogą zostać czarnym koniem

ale bardzo bym chciał tego zawodnika, szkoda że rok temu Barca go nie wyciągnęła bo skoro Spursi dali za niego 10mln to Rosell spokojnie by utargował do 7-8 a teraz ten zawodnik został wybrany do najlepszej 11 ligi angielskiej.. do tego spokojnie może grać na lewej obronie

0

swoją drogą 14mln za zawodnika który jest już po 30 i został mu rok kontraktu trzeba brać z ucałowaniem ręki nawet gdy jest to zawodnik takiej klasy jak VIlla (niektórzy zapomnieli ze jest to najlepszy strzelec reprezentacji która w ostatnich 6latach wygrała wszystko)

0

ale Ibra byl zawodnikiem ktory mial grac w kazdym meczu a mi chodzi o napastnika ktory grałby końcówki z takimi ekipami jak Chelsea, Real czy włoskie drużyny które grają Autobusem

0

gdyby tylko był te 2-3 lata młodszy to pewnie barca by wszystro zrobiła żeby go zatrzymać, a tak lepiej i dla nas i dla niego żeby odszedł bo marne kilkaset minut które gra w sezonie można oddać Tello czy Deulofeu a Villa będzie tam spokojnie mógł walczyć o gre w pierwszym składzie jednej z najlepszych lig świata

Ja bardzo był chciał by Barca ściągnęła wysokiego napastnika na rezerwe do Planu B, taki który nie będzie narzekał jak rozegra max 1000min w sezonie a będzie przydatny gdy trzeba będzie gonić wynik z drużynamiktóre grają Autobusem, nejpeszy byłby Llorente ale on już oficjanie odchodzi do Juve, chciałbym Traore z Anżi ale problemem byłoby to że ruscy tanio go nie oddadzą.. może Drogba ale on znów musiałby duzo zarabiać i gra obecnie w dobrym Galata

oczywiście taki napastnik byłby opcją jedynie gdy ściągniemy dobrego bramkarza i ŚO

chciałbym żeby doszedł do nas:
-Ter Stegen
-Kompany/Silva/Hummels/Subotić/Chiellini ale nikt z wymienonej piątki nie jest realny do ściągnięcia więc chyba zostaje ten młodzik z Romy i liczenie na to że wypali z formą jak Pique i w przeciwieństwie do niego jej nie straci
-no i właśnie ten wysoki napastnik.. może byc nawet po 30 bo przecież potrzebny by był nam na 2-3 sezony dlatego że mamy w rezerwach dość wysokiego, bardzo szybkiego i silnego Dongou ale trzeba uważać żeby nie robić błedów jak z Bojanem żeby nie siadła mu psychika, taki zawodnik mógłby bardzo pomóc taktycznie, można byłoby wtedy ustawiać go na szpicy a Messiego za jego plecami w tych ważnych meczach gdzie trzeba gonić wynik, było by to idealne połączenie, jeszcze lepsze niż gdy Villa grał w drugim meczu z Milanem bo wysoki napastnik również śćiagałby uwagę obrońców a do tego zawsze można troche na jego głowe piłek spróbować wrzucać :)

0

już bym wolał żeby Cesc grał w środku, Iniesta na skrzydle a Villa na szpicy ale i tak będzie jak zawsze z Villa na skrzydle..

No i gdzie jest kurde Montoya? Czemu jeden z pięciu najbardziej utalentowanych młodych prawych obrońców (obok Walkera, Rafaela, De Sciglio i Carvajala) grzeje ławę w kolejnym meczu?!

0

NEYMAR UPDATE - Lancenet says Neymar is a Barça player for 5 years.

0

Zobaczymy co wybierze, czy kase od realu czy faktyczna chec gry dla Barcy

0

alexis nie bedzie gral na srodku ataku bo w udine gral na tej pozycji :) no moze nie dokladnie na srodku bo udine gralo dwoma srodkowymi napastnikami ale byl on jednym z nich

mi wystarczy zeby robil troszke wiecej wiatru tak jak w udine i czesciej strzelal na bramke

0

Dla wyjaśnienia: mieliśmy 69% posiadania piłki, przynajmniej tak mówi LiveSports gdzie zawsze sprawdzam statystyki :)

0

ludzie nie spinajcie sie tak z thiago, on w lidze zagral prawie 1300 minut, dla porownania iniesta 1900 a xavi 2000 wiec wcale az takiej ogromnej roznicy nie ma, mysle ze tito da mu jeszcze szanse zagrac caly mecz w tym sezonie

0

Mówiłem o fife, czytanie ze zrozumieniem się kłania i logika również bo skoro mamy dwóch świetnych DP i braki w obronie to trudno żeby Masche grał gdzieindziej niż na ŚO..

0

Ta? Fajnie że fifa to Twój wyznacznik w piłce i jeżeli kogoś w tym sezonie brakowało lub źle sie ustawiał to był to Alves, ogólnie cała obrona zagrała najgorszy sezon od 5 lat ale Alves był jej najsłabszym ogniwem, miał kilka pięknych podań ale z tyłu mega słabo.
Dlatego uważam że trener powinien coś z tym zrobić i ogarnąć tą dwójkę lub tak jak było za Guardioli wystawiać jednego bardziej defensywnego bocznego obrońce a drugiego bardziej ofensywnego (np jak na prawej gra Alves to na lewej Abidal/Adriano, jak na lewej Alba to na prawej Montoya/Adriano) żeby była jakaś równowaga
wracając do fify nie patrz na to chłopczyku bo tam pozycje są zawsze dziwne - np Neymar raz jest LS raz ŚN, Iniesta raz ŚP raz LS, Mascherano raz DŚP raz ŚO etc...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?