messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Galacticos.
O samym nim to nie był jakimś świetnym obrońcą
Motta nie jest i nigdy nie był obrońcą więc jak nie wiesz to się nie udzielaj
0
Kluivert, Luis Enrique
0
Wielu z was nie docenia gry Davida.
Robi on bardzo wiele nie tylko jeśli chodzi o bramki
Jego gra bez piłki jest fenomenalna !
Jeden z najlepszych napastników ostatniej dekady, ba najlepszy strzelec reprezentacji ktora uważana jest za jedną z najlepszych ekip w historii !!
On ma to coś.. Nawet jak nie ma piłki to zawsze każdy obrońa podchodzi do niego z respektem i David często ściąga na siebie 1-2 obrońcow robiąc lukę Messiemu żeby ten mógł wjechać jak w masło i sieknąć brameczkę. Może nie ma takiego dryblingu jak Leo czy Alexis ale ma kapitalną technikę i cudowny strzal. Kocham tego pilkarza. Szkoda, że trafil do Barcy tak późno ale mimo tego mam nadzieję, że gdy będzie miał już 3-4 lata wiecej to nie zakończy kariery a będzie odgrywał taką rolę jak np Larsson, BA ON W PRZED EMERYTURĄ BĘDZIE OD LARSSONA LEPSZY!! Ale do tego jeszcze dluuga droga, narazie cieszmy się grą Davida bo po kontuzji będzie w formie, jestem tego powien.
Są trzy okresy w grze napastnika:
1. Młodzik bardzo dynamiczny wszędzie go pełno tak jak teraz Alexis
2. Doświadczona dziewiątka szukająca gry
3. Weteran, lis pola karnego
David narazie jest na 2 poziomie, a wciąż ma umiejętności Młodzika i już nabyl instynky Weterana. Cudowny gracz.
0
Brazylia posiada nieziemską obronę i całkiem dobry atak (bo Neymar, Ronaldinho i Hulk to piłkarze najwyższego formatu) ale brakuje im tego błysku w środku pola który kiedyś dawali tacy piłkarze jak Kaka, dlatego to już nie jest ta Brazylia..
0
kacperowski20
T.Silva bądź Javi Martinez + Jordi Alba to chyba najlepsze rozwiązanie.. przy zdolnościach negocjacyjnych Rosela uda się bez problemu wyciągnąć ich w kwocie 50mln Euro bądź nawet taniej
0
Cavani nie umywa się nawet do RVP
Edison to świetny zawodnik ale wciąż klase niżej .. RvP ciągnie gre calego zespołu i jest obok Davida Silvy najlepszym ofensywnym zawodnikiem tego sezonu w Lidze Angielskiej
0
Jeśli serio będzie ok 50 mln na transfery to jestem za tym żeby kupić Albe
T.Silve/Martineza
Wtedy Masche na stałe stałby się stoperem bądz też właśnie Martinez grałby na tej pozycji
0
De Gea
Montoya - Dominguez - Ruiz - Didac
Herrera - Romeu - Isco
Cuenca - Adrian - Tello
0
Szkoda że Nolito odszedł ale byl już troszeczkę za doświadczony żeby dostać się do Barcy A, gdyby miał te 2 lata mniej to pewnie dostawałby szanse. Mimo to jeśli chodzi o atak to nie ma co płakać bo napastników jest kilku świetnych i młodych.. Cuenca, Tello to juz zawodnicy wprowadzani i testowani przez Pepa. Do tego Rafinha, Dongou i Deulofeu to melodia przyszłości która nie raz zabrzmi na Camp Nou.
0
christo
pewnie dlatego że w realu gra malo hiszpanow prezentujących swiatowy poziom
0
Bez Davida to nie to samo ..
Mimo to wciąż Hiszpania może wystawić silną jedenastkę (ja osobiście zdecydowałbym się na gre fałszywymi 9)
Mata - Cesc - Silva
Iniesta - Xabi/Sergio - Xavi/Thiago
Alba - Pique - Puyol/Martinez - Ramos
doświadczonym zawodnikom tj. Puyol, Xavi i Xabi wystawiłem alternatywe w postaci młodych zmienników
0
Każdy z nich jest mały ale wariat :D
0
Kocham zawodników takich jak on.. Którzy przez całą swoją karierę oddani są jednym barwą klubowym. Jest on idealnym kapitanem, ma duży wpływ na morale drużyny i nawet jak będzie miał te 37-38 lat dobrze by było jak nadał by był częścią tego zespołu. On potrafi zmobilizować kolegów, krzyknąć na nich, postawić ich do pionu, ale także cieszy się wraz z nimi z każdej dobrej akcji i do tego ma świetne poczucie humoru. W dużej mierze dzięki niemu w szatni FC Barcelony jest tak dobry klimat, każdy jest jego przyjacielem i on dla każdego jest przyjacielem. Unika brutalności i przepychanek na boisku nawet w czasie Gran Derbi, zawsze dziwiło mnie dlaczego to Iker a nie Carles jest kapitanem rep. Hiszpani.. Zdecydowanie najlepszy stoper ostatniej dekady nie tylko ze względów sportowych ale także tych ludzkich.. I mój ulubiony piłkarz jednocześnie :)
0
Mou to dobry trener ale nie rozumiem jego toku myślenia, poprzedni mecz Real przegał 3-1 ale gdyby nie BOSKI RONALDO to by zapewne wygrał/zremisował, zagrał w tym meczu swoim klasycznym 4-2-3-1 i gra Realu na prawdę mi się podobała, Barca w sumie na farcie wygrała
a dzisiaj wystawia 4-3-2-1 z 7 defenstywnymi zawodnikami + bramkarz.. i poza bramką oraz jednym strzałem Benzemy z głowy w sumie Real nie zagroził Barcelonie .. dopiero po wejściu Ozila gra odżyła
a Barca zaliczyła oprócz 2 goli jeszcze 2 słupi i miała całą mase okazji do strzelenia
to nie jest włoska drużyna aka Inter, w Realu grając tak jak dzisiaj Mou nie powinien bo po prostu im to nie idzie
0
Sam nie wiem co o tym sądzić.. Odszedł Maxwell, więc więcej minut dostawał by Fontas, mam dzieję że Pep będzie wystawiał Bartre przynajmniej w Pucharze Króla.. Mamy dwóch młodych, zdolnych stoperów: Fontas i Bartra. Mam wielką nadzieję że po odejściu Puyola któryś z nich będzie wkraczał do pierwszej 11. W sumie to może obaj ? Bo Fontas jest w stanie grać takiego bardziej defensywnego lewego obrońce a Abidal za 2 sezony pewnie zakończy Karierę :)
Montoya - Pique - Bartra - Fontas to kiedyś może (nie musi) być przyszłość Barcy
0
To on przyciągnął mnie do Barcy i zawsze będę mu za to wdzięczny
Najlepszy piłkarz jaki widziałem bo może Messi wnosi dużo więcej do drużyny niż R10 ale jeśli chodzi o widowisko to jego zagrania nie mają sobie równych.
Chętnie bym go zobaczył dalej grającego w Europie i LM. Szkoda że nie odszedł do takiego np Arsenalu czy Liverpoolu gdzie spokojnie mógł walczyć o pierwszą 11 a grałby w pucharach
0
Oczywiście mój błąd.. Zapomniałem że Pedro jest kontuzjowany
0
mały błąd na obrazku popełnił Sport bo Abidal ma nr 22 a nie 21, co do składu to wolałbym Messiego na skrzydle, Alexisa na szpicy i Pedro po lewej, trzeba dać mu szanse zagrać cały mecz żeby powoli odzyskiwał forme bo do tego co prezentował kiedyś to dzielą go lata świetlne..
0
a no i jeszcze adriano ktory przed kontuzja byl w niezlej formie
0
zdrowiej ibi
bardzo go lubie ale ciezko bedzie mial bo w ataku jest messi villa pedro alexis i cuenca a w pomocy to juz wgl..
0
lol wkońcu kataloński sport trafił idealnie ze składem
w drugiej połowie kiko, deulofeu i pique lub muniesa
0
"Gra urodzonego w Arenys de Mar zawodnika uniemożliwiła gościom wyprowadzania akcji ofensywnych"
Czy mi sie wydaje czy to ta sama miejscowość gdzie nagrywane są pamiętniki z wakacji :D?
0
haha Villa :D szkoda że nie trafił w piłke
0
to chyba Tamudo dostal kartkę a nie VV
0
LOL Ale messi sobie to podrzucił.. kurde szkoda że to nie wpadło bo zyskałby większą pewność siebie.. a to jest to czego nasi napastnicy potrzebują w tym sezonie
0
VILLA ale to zrobił.. zabrakło niewiele
bardziej odpowiada mi jak Villa gra na środku, Sanchez na lewej, Alves na prawej a messi jak zawsze tam gdzie jest potrzebny..
Villa odżył grająć dzisiaj na szpicy, Messi przy swojej bramce widać widać było jego przebłyski jak grał na skrzydle jeszcze, Sanchez - to jego mecz
Mam nadzieje że Pep to zobaczy i na Real wyjdziemy takim samym ustawieniem tylko z Sergio w środku i Calresem na obronie
0
z tej strony tobi się rm.pl ..
tam też skreślali benzeme bo grał baaaaaaardzo słabo na początku, a jak gra teraz .... ?
dajcie Villi jeszcze czas ! nie sprzedadzą go na pewno bo może nie strzela bramek ale bardzo dobrze gra w obronie a przyjdą takie mecze jak w zeszłym sezonie że bedzie strzelał i strzelał
lol większość chce Villi na szpicy a powiedzcie mi z jakiej pozycji strzelił w zeszłym sezonie 2 bramki Realowi, jedną Arsenalowi, jedną w finale LM czy nawet w superpucharze w tym roku realowi ?
na jakiej pozycji grał na ostatnim Mundialu w którym strzelił większość bramek dla hiszpanii będąc jej najlepszym zawodnikiem ?
tak, grał wtedy na takiej samej pozycji jak teraz: był skrzydłowym schodzącym do środka
0
Świetnie pasował do tamtej Barcy, ale obecnie nie pasowałby do tego stylu, jego odejście było potrzebne by Iniesta mógł grać i stać się jednym z najlepszych rozgrywających obecnie.
Mimo tego był jest jednym z moich ulubionych piłkarzy.
Brakuje mi go teraz czasem w środku gdy trzeba uderzyć z daleka, on miał niesamowite uderzenie jak na środkowego pomocnika
0
Nie za dużo napastników ma Benfica ostatnio ? Soriano to świetny gracz, ale nie będzie tam grał w każdym meczu, chyba że będą rotacje tak jak u nas to pograłby sobie :)
0
Specjalnie tak mówi żeby zdjąć z siebie presje, przecież logiczne że będzie miał ciężko strzelić nam bramkę a co za tym idzie: lepiej nie strzelić bramki najlepszej drużynie świata niż drużynie prowadzonej przez filozofa który jest ****** w porównaniu do Mourinho, specjalnie tak mówi żeby spradła z niego bardzo prawdopodobna fala krytyki za środowy mecz
O ile wgl wyjdzie na boisko....