michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@barcafan1789 Jak Lewy odejdzie do Milanu to nasza ambasada się tutaj powiększy
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
1
@FcPortoFan1999 Daj się trochę nacieszyć Oski
2
PSG przegrywa i okej, Lens po mistrza
https://x.com/i/status/2045939059365736840
5
Tak chyba będzie
4
Arsenal - Atletico, zapowiada się wybitny dwumecz xd
2
@PaPo @szmaichi @Lionel_Messi10 Mój kolega też pyta co to za blondi :p
13
Kto chce pamiątkową koszulkę?
4
@Giwera No nie jestem zdziwiony nawet :|
1
Szkoda, że Oblak nie broni, on nie umie w karne
3
@PaPo Ale niedzielny rosół to ty szanuj
1
@Szczygiel06 Ja też nie mam w co.
Chyba zacznę powoli ogrywać GTA SA, VC i 4 przed szóstką.
3
@Kamiloza91 Nie, Anka jeszcze nie jest znudzona Hiszpanami
3
@Giwera Verona... Dla nas nie ma łatwych rywali :|
1
Drugie golazo na Totkach i okej
1
@Safrani @July_6_BcN @FcPortoFan1999 Ja jestem ich kibicem tylko dzisiaj
7
Dzień dobry.
Dzisiaj wszyscy jesteśmy kibicami Realu Sociedad.
1
@Ilka Polecasz?
@Giwera na pewno go oglądał.
4
@Ilka Jedyny odcinek M jak miłość który obejrzałem to jak Hanka wpadła w kartony
1
@Faro Telefonistki
@Giwera
15
Florentino nie wytrzymał xd
2
@Ilka Nie, przyjaźnimy się od szkoły i trwa to do dzisiaj (:
2
@Ilka Wierzę, bo sam mam przyjaciółki i bardzo dobrze się z nimi dogaduję, bez żadnych podtekstów :P
4
@agaFCB Uwielbiam wszystko, co jest związane z ziemniakami
4
@Jakchcesz Ktoś kiedyś tutaj bardzo chciał, żeby Neymar wrócił xd
7
@Unique Endrick w wieku 19 lat ma żonę i niedługo dziecko.
To jak wyjść z imprezy o 19.
@FcPortoFan1999 Fajne ma piłki, co?
2
@FcPortoFan1999 Tak, potwierdzaMY.
Pięknie gramy, można się w Milanie na nowo zakochać.
@Giwera @Karol145
1
@July_6_BcN Z czym mam Cię nie podpuścić?
@FcPortoFan1999 Ja serio nie wiem.
1
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 Ale co słodko Oski?
No i chyba nie wiem o jakim użytkowniku mowa :P
2
@July_6_BcN Czyli nie trzeba się aż tak starać, zapamiętam radę
@addept ale nie dziwne, że @FcPortoFan1999 się udziela w tej dyskusji
2
@FcPortoFan1999 To bierz się za jakiegoś xd