38

@Comentateiro to jedynie pamięta

11

Same hity o fajnych godzinach, czekaMY


2

@Ilka Łączę się w bólu głowy, to chyba przez wczorajszy mecz Polski i Włochów

4

@lajcior 5 tysięcy za gornek, panie kto to widział

2

@Giwera Tylko wygrana Milanu w poniedziałek może nam poprawić humor :/

8

Włochy? Dramat

1

@Giwera Dzisiaj nie zaśniemy panie Janku. Dwa ciosy, boli.

9

Niby człowiek wiedział a jednak się łudził :|

4

@Kessie Tak bardzo potężna jak Victor Gyokeres :|

7

Golazo Pavlovicia


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

1

Twitter/X zapłonął i nie działa xd

1

Karol Świderski uciszył hejterów z La Rambli

4

@MirusAmisz Też na to liczymy jako ambasada Milanu

@Giwera No w Niemczech była skromna, a z Włochami znowu się może rozkręcić

7

Lewy w Milanie i okej.
Przejmujemy Ankę razem z jej bandą Hiszpanów


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

2

@agaFCB Ja się nażarłem bigosu pod korek, ale było warto :|

1

@Ilka Już nie mam miejsca, trzeba będzie nowy regał dokupić :|

Czasem on szybciej pisze niż ja czytam.

2

@Ilka Chyba najlepiej zacząć czytanie od Forsta, chociaż ja sam zacząłem od Chyłki.
Teraz co wydaje, a robi to co 2 miesiące, to od razu kupuję i czytam.
Chciałem też przeczytać książkę jakiegoś nowego autora, ale czasu brak.

1

@Ilka Nie mam ulubionej książki ale mam ulubionych pisarzy - Mróz i Coben ;)

2

@Ilka Ja też lubię thrillerko - kryminałki

17

A na końcu truskawka na torcie, czyli mundial

1

@ShawnC @escarabajo Wiadomo, że naturalne dziewczyny bez makeupu wygrywają, ale pamiętajcie koledzy, że ja nie pytałem :D

1

@FcPortoFan1999 Bo ty na pewno wiesz

6

Ktoś wie jak się nazywa ta piłkarka? Kolega pyta.
https://x.com/model44870/status/2036471998080037315
@FcPortoFan1999

1

@clyde Już 3, to nieźle :D
Ja w tym roku jeszcze nie byłem na żadnym, najbliższy to dopiero Podsiadło.

1

@clyde Koncerty na stadionach to inna bajka :D
w zeszłym roku bylem na Iron Maiden i na Sanah i nawet mi się podobało. :P
Są jakieś ciekawe w tym roku w Poznaniu, na jakie idziesz?

1

@clyde Tak, dostałem. Przy kupowaniu nowego biletu musiałem dopłacić 40 zł i będę na koncercie na stadionie w Warszawie jakoś pod koniec czerwca, i jeszcze ci od voucherów mieli pierwszeństwo w kupnie, więc było warto wymienić :P

1

@clyde A ja pamiętam jak stałem 2 godziny w deszczu żeby wymienić bilet na voucher XD

1

@clyde na tym deszczowym koncercie Podsiadło? :p

3

@PatrychoO Bo żeś akurat mrugnął

9

Alexia i 2:0 dla Barcy w Klasyku
https://x.com/model44870/status/2035902008264134933

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?