michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Nieźle przepłacili za Franka, za 2 lata nikt nie będzie o nim pamiętał
2
@VamoSBarca88 Wolałbym serniczek :p
7
@KRISU77 Szkoda że wczoraj Legia wygrała.
5
No DNA test needed.
Inter pokonany w finale i okej.
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
2
@clyde Do GTA 5 niech poczekają...
2
@FcPortoFan1999 Czemu tylko mnie pytasz, przyjacielu? :D
Zapytaj też @MessiForeverTheBest i @July_6_BcN czemu się ciebie boi :|
2
@Szklaner Ten to dopiero będzie miał wiatry.
Pirania + fasola + banan
1
@NeroTFP1 Będę miał 38 lat, ciekawe czy dożyję.
W połączeniu z majówką to może być dużo wolnego ;)
1
@4drian0 Tak, to ja na stadionie San Siro w koszulce goata.
2
@Kessie @Comentateiro opinia?
2
@July_6_BcN Może być i tak. To niech mu się przyśni jakaś laska w jego typie. :P
2
@July_6_BcN Biednemu zawsze wiatr w oczy. Może chociaż Ekstraklasa mu się przyśni :P
3
@July_6_BcN Typowy Oski, znany i lubiany.
No i poszedł spać sam, bo co ma zrobić :p
6
@MessiForeverTheBest @FcPortoFan1999 Oski erosoman, stare, znałem
2
@MesQueUnClub_87 Zgadzam się.
15
Stary człowiek i może :P
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
6
Już za chwilę zacznie się mecz dnia pomiędzy Napoli a AC Milanem i okej
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
1
@Szicek10 Ja Warszawa
1
@Giwera Ale equipazo z koszyczkami
2
@fcbarcafan19 Miało to swój urok :D
2
@Eto'o9 R10 Akurat wtedy fajnie się oglądało, bo zimą fajnie mecze wchodzą, ale największy minus był taki, że rozwaliło to sezon klubowy.
@JoeBlack O tak, no i Włosi w końcu pojechaliby na mundial xD
3
@Xaviball Akurat te topowe reprezentacje grają w przyzwoitych godzinach, więc te na pewno obejrzę
2
@JoeBlack Najlepiej niech każdy kraj na świecie zagra na mundialu, po co się ograniczać
4
@FcPortoFan1999 też o 4 rano, z Tunezją :D
Miałem w planach wstać na ten mecz...
12
Mundial rozpoczniemy z grubej rury
4 rano, Korea-Czechy, będę tam.
5
@Popitek12 Pewnie jest im z tego powodu wszystko jedno.
2
@fcbarcafan19 Ogólnie to mi szkoda Włochów, ale skoro Bośnia awansowała to życzę im jak najlepiej, głównie ze względu na Edina, świetny piłkarz i last dance na mundialu.
Grupę mają taką, że spokojnie mogą z niej wyjść.
5
Już się zdążyłem ucieszyć, ale wtedy sobie coś przypomniałem...
https://x.com/_RedDevils_PL/status/2039359797615616366
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
5
Borek króciutko ze slavkiem
2
@July_6_BcN Obecny, oglądam.