11

Nieźle przepłacili za Franka, za 2 lata nikt nie będzie o nim pamiętał

2

@VamoSBarca88 Wolałbym serniczek :p

7

@KRISU77 Szkoda że wczoraj Legia wygrała.

5

No DNA test needed.

Inter pokonany w finale i okej.


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

2

@clyde Do GTA 5 niech poczekają...

2

@FcPortoFan1999 Czemu tylko mnie pytasz, przyjacielu? :D
Zapytaj też @MessiForeverTheBest i @July_6_BcN czemu się ciebie boi :|

2

@Szklaner Ten to dopiero będzie miał wiatry.
Pirania + fasola + banan

1

@NeroTFP1 Będę miał 38 lat, ciekawe czy dożyję.
W połączeniu z majówką to może być dużo wolnego ;)

1

@4drian0 Tak, to ja na stadionie San Siro w koszulce goata.

2

2

@July_6_BcN Może być i tak. To niech mu się przyśni jakaś laska w jego typie. :P

2

@July_6_BcN Biednemu zawsze wiatr w oczy. Może chociaż Ekstraklasa mu się przyśni :P

3

@July_6_BcN Typowy Oski, znany i lubiany.
No i poszedł spać sam, bo co ma zrobić :p

6

@MessiForeverTheBest @FcPortoFan1999 Oski erosoman, stare, znałem

2

@MesQueUnClub_87 Zgadzam się.

15

Stary człowiek i może :P


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

6

Już za chwilę zacznie się mecz dnia pomiędzy Napoli a AC Milanem i okej


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

1

@Szicek10 Ja Warszawa

1

@Giwera Ale equipazo z koszyczkami

2

@fcbarcafan19 Miało to swój urok :D

2

@Eto'o9 R10 Akurat wtedy fajnie się oglądało, bo zimą fajnie mecze wchodzą, ale największy minus był taki, że rozwaliło to sezon klubowy.

@JoeBlack O tak, no i Włosi w końcu pojechaliby na mundial xD

3

@Xaviball Akurat te topowe reprezentacje grają w przyzwoitych godzinach, więc te na pewno obejrzę

2

@JoeBlack Najlepiej niech każdy kraj na świecie zagra na mundialu, po co się ograniczać

4

@FcPortoFan1999 też o 4 rano, z Tunezją :D
Miałem w planach wstać na ten mecz...

12

Mundial rozpoczniemy z grubej rury

4 rano, Korea-Czechy, będę tam.

5

@Popitek12 Pewnie jest im z tego powodu wszystko jedno.

2

@fcbarcafan19 Ogólnie to mi szkoda Włochów, ale skoro Bośnia awansowała to życzę im jak najlepiej, głównie ze względu na Edina, świetny piłkarz i last dance na mundialu.
Grupę mają taką, że spokojnie mogą z niej wyjść.

5

Już się zdążyłem ucieszyć, ale wtedy sobie coś przypomniałem...
https://x.com/_RedDevils_PL/status/2039359797615616366
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

5

Borek króciutko ze slavkiem

2

@July_6_BcN Obecny, oglądam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?