2

@July_6_BcN Oj tam, nikt się nie połapie.
No właśnie miałem pisać, że @gumaz ma historyczną szansę.

1

@July_6_BcN Julia a Ty znowu w gorących, robimy hattricka?

1

@Kubajnos345 XD to twoja wina!

2

@July_6_BcN W takim razie niezła z niej zawodniczka xd, dobrze że mnie tam nie wrzuciłaś :P

2

@July_6_BcN No tak myślałem, że nie o tą chodzi, Ty to jednak byś mnie nie wsadziła na minę ;)

Widzisz @Kessie wcale nie jest taka zła, no chyba, że dla Ciebie... :P

2

@July_6_BcN To jest ta przyjaciółka, którą chciałaś mi kiedyś przedstawić? :|

7

@ranger3120 Jest, ale to akurat fejk

2

@Rupert_Haubica No jest, a niektórzy ją po nocach oglądają :p

3

Nawet podobni

1

@Giwera Robercikiem i Hiszpanami od Anki xd
Tym bardziej patrząc na nasz super atak, Pulisic gola strzelił ostatnio w poprzednim roku :/ a reszta niewiele lepiej.

7

Dobrze byłoby zobaczyć Roberta w lidze włoskiej, a najlepiej w Milanie


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

3

@Giwera Fajna, pocieszałbym ją po meczach :|

1

@gumaz Coś mi się wydaje, że miałem jechać wieczorem na Unię Leszno, ale odwołali całą kolejkę.
Dzisiaj startuje nowy sezon więc chyba dobrze kojarzę.

4

@July_6_BcN A znany jest tylko na La Rambli :P

5

@July_6_BcN No w tym wieku to już pamięć na raty działa :p

17

@Comentateiro 200 lat oglądasz piłkę i dopiero teraz się nad tym zastanawiasz?

3

@AmigoBlancos Ale nie obrażaj pan Milanu pana Maxa, dobre?

@Giwera @Karol145

1

@FcPortoFan1999 Oski kogo wolisz w finale?

1

@Giwera Dzięki Jasio Giwera

1

@Frimpong No to trzymam kciuki za Liverpool :D

1

@Frimpong Ciekawe czy dowiozą to 5 miejsce bo ciasno tam, walka będzie do samego końca o LM.
Wolę już Liverpool niż Chelsea w LM

6

Liverpool wydał 480 mln latem.
Warto było szaleć tak.

1

@Giwera Fajną ma córkę :P

3

@MesQueUnClub_87 Chleb z serkiem z Piątnicy no bo skąd

2

@Giwera A to akurat nic nowego.

1

@FcPortoFan1999 Oski nie chcesz nikogo do towarzystwa?
@Giwera co wiesz, że on wie?

1

@FcPortoFan1999 Jak to jest oferta nie do odrzucenia

5

Pulisic łobuz
Może i w życiu mu nie wychodzi, ale za to na boisku też nie.


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

16

@ifoa To trzeba usiąść na spokojnie...

4

@fcbarcafan19 Jak Kręcidło został komentatorem to każdy z la bamby ma szansę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?