michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN Oj tam, nikt się nie połapie.
No właśnie miałem pisać, że @gumaz ma historyczną szansę.
1
@July_6_BcN Julia a Ty znowu w gorących, robimy hattricka?
1
@Kubajnos345 XD to twoja wina!
2
@July_6_BcN W takim razie niezła z niej zawodniczka xd, dobrze że mnie tam nie wrzuciłaś :P
2
@July_6_BcN No tak myślałem, że nie o tą chodzi, Ty to jednak byś mnie nie wsadziła na minę ;)
Widzisz @Kessie wcale nie jest taka zła, no chyba, że dla Ciebie... :P
2
@July_6_BcN To jest ta przyjaciółka, którą chciałaś mi kiedyś przedstawić? :|
7
@ranger3120 Jest, ale to akurat fejk
2
@Rupert_Haubica No jest, a niektórzy ją po nocach oglądają :p
3
Nawet podobni
1
@Giwera Robercikiem i Hiszpanami od Anki xd
Tym bardziej patrząc na nasz super atak, Pulisic gola strzelił ostatnio w poprzednim roku :/ a reszta niewiele lepiej.
7
Dobrze byłoby zobaczyć Roberta w lidze włoskiej, a najlepiej w Milanie
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
3
@Giwera Fajna, pocieszałbym ją po meczach :|
1
@gumaz Coś mi się wydaje, że miałem jechać wieczorem na Unię Leszno, ale odwołali całą kolejkę.
Dzisiaj startuje nowy sezon więc chyba dobrze kojarzę.
4
@July_6_BcN A znany jest tylko na La Rambli :P
5
@July_6_BcN No w tym wieku to już pamięć na raty działa :p
17
@Comentateiro 200 lat oglądasz piłkę i dopiero teraz się nad tym zastanawiasz?
3
@AmigoBlancos Ale nie obrażaj pan Milanu pana Maxa, dobre?
@Giwera @Karol145
1
@FcPortoFan1999 Oski kogo wolisz w finale?
1
@Giwera Dzięki Jasio Giwera
1
@Frimpong No to trzymam kciuki za Liverpool :D
1
@Frimpong Ciekawe czy dowiozą to 5 miejsce bo ciasno tam, walka będzie do samego końca o LM.
Wolę już Liverpool niż Chelsea w LM
6
Liverpool wydał 480 mln latem.
Warto było szaleć tak.
1
@Giwera Fajną ma córkę :P
3
@MesQueUnClub_87 Chleb z serkiem z Piątnicy no bo skąd
2
@Giwera A to akurat nic nowego.
1
@FcPortoFan1999 Oski nie chcesz nikogo do towarzystwa?
@Giwera co wiesz, że on wie?
1
@FcPortoFan1999 Jak to jest oferta nie do odrzucenia
5
Pulisic łobuz
Może i w życiu mu nie wychodzi, ale za to na boisku też nie.
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
16
@ifoa To trzeba usiąść na spokojnie...
4
@fcbarcafan19 Jak Kręcidło został komentatorem to każdy z la bamby ma szansę.