mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
mowcie co chcecie, ale wynik dobry
0
@Cryptolis
ja tak nie uwazam. Bylo duzo niedokladnosci przy kontrach w przewadze. Barcelona z meczu z Atletico robi z tego pare goli
0
My skald gwiazd w Newcastle jakies pokemony i w trabe. Dobrze to nie wrozy, ale rewan mamy u siebie
0
Wyglad ato jakby do 6 rano napierdalali żołądkowa gorzka
0
@Wiktorek2002
jak mozna po jednym meczu tak oceniac xD. Ciekawe ja City przegra z przetrzebionym Realem. Co wtedy powiesz. Albk Arsenal zagra haramball z Leverkusen
0
jakas miesniowka
0
@Wiktorek2002
lecz sie
1
@hyzar
nie jest wylaczona, ale podejmuje ekstremalnie zle decyzje i jest bardzo niedokladna
11
Ja pierdole nie da sie czytac tych komentarzy
1
@FCB24
taki co marnuje okazje. Zawsze moze cos ktos dobic
0
Lewy musi zejsc juz teraz
0
jestesmy bardzo niedokladni dzisiaj
0
@Kris_OK
XD co za glupota
0
kolo 60 minuty bym widzial Olmo Rasha i Ferrana za Fermina Raphe i Lewego.
1
mecz dla koneserów
1
@GeneralXavi troche jak ja ale sie zgadzam
0
Gramy na terenie gdzie prawie kazdy w leb dostaje a wy tam cos faflunicie
0
@AmigoBlancos
Pilka nozna juz tak nie dziala, ze wygrywa plejada gwiazd. Indywidualne blyski juz nie wystarczaja. U was nie ma druzyny co mnie cieszy i moim zdaniem Real nie wskoczy przez dluzszy czas na poziom topowgo europejskiego zespolu. Trzon zespolu do wymiany jest.
1
Pozdrawiam wszystkich
2
@sebasarna smiało sluchamy.
1
@severius
gralem w to kiedys jak byl to jeszcze Taern
1
@PatrychoO dalem herb potem odherbowalem i zaherbowalem jeszcze raz. Tak bardzo sie zgadzam
1
@kanver_
chcial dobrze
1
@AmigoBlancos
prawda obie sytuacje to czerwone. Ale fakt ze wejscie rudigera to 4 mecze zawieszenia minimum. To byl atak celowy i chamski. To jest bardzo duze przeoczenie
22
Rzygam tym obsranym Realem. Obrzydliwy i paskudny klub i mam nadzieje ze ich zdymany w tym sezonie na kazde mozliwe trofeum
2
@AmigoBlancos
Fakt nikt niepowinien Cie tu nikt wyzwac. To forum pilkarskie a nie konferencja fame mma. Ale dzisiaj dwa walki grube tylko ze jeden na wage remisu dla Celty. duzo tych przypadkow u was i bledow na wasza korzysc. Sam przyznasz
3
@AmigoBlancos
nieglupie juz chyba z 3 mecze bez karnego i tak lekko rzeczywiście wypadaloby dać
1
@AmigoBlancos
ja mysle ze to chodzi o ilsc tych sytuacji. Masz ich powiedzmy kika Barcelony do kilkunastu/kilkudziesieciu Realu
2
@AmigoBlancos
tak zawsze to byl ten Lublin
0
@LukaszFan
moim zdaniem tez szybkie 2 gole i moze 3 dorzucony na niskiej intensywnosci zalatwia sprawe i mozna dać odpoczac