3

mowcie co chcecie, ale wynik dobry

0

@Cryptolis
ja tak nie uwazam. Bylo duzo niedokladnosci przy kontrach w przewadze. Barcelona z meczu z Atletico robi z tego pare goli

0

My skald gwiazd w Newcastle jakies pokemony i w trabe. Dobrze to nie wrozy, ale rewan mamy u siebie

0

Wyglad ato jakby do 6 rano napierdalali żołądkowa gorzka

0

@Wiktorek2002
jak mozna po jednym meczu tak oceniac xD. Ciekawe ja City przegra z przetrzebionym Realem. Co wtedy powiesz. Albk Arsenal zagra haramball z Leverkusen

0

jakas miesniowka

0

@Wiktorek2002
lecz sie

1

@hyzar
nie jest wylaczona, ale podejmuje ekstremalnie zle decyzje i jest bardzo niedokladna

11

Ja pierdole nie da sie czytac tych komentarzy

1

@FCB24
taki co marnuje okazje. Zawsze moze cos ktos dobic

0

Lewy musi zejsc juz teraz

0

jestesmy bardzo niedokladni dzisiaj

0

@Kris_OK
XD co za glupota

0

kolo 60 minuty bym widzial Olmo Rasha i Ferrana za Fermina Raphe i Lewego.

1

mecz dla koneserów

1

@GeneralXavi troche jak ja ale sie zgadzam

0

Gramy na terenie gdzie prawie kazdy w leb dostaje a wy tam cos faflunicie

0

@AmigoBlancos
Pilka nozna juz tak nie dziala, ze wygrywa plejada gwiazd. Indywidualne blyski juz nie wystarczaja. U was nie ma druzyny co mnie cieszy i moim zdaniem Real nie wskoczy przez dluzszy czas na poziom topowgo europejskiego zespolu. Trzon zespolu do wymiany jest.

1

Pozdrawiam wszystkich

2

@sebasarna smiało sluchamy.

1

@severius
gralem w to kiedys jak byl to jeszcze Taern

1

@PatrychoO dalem herb potem odherbowalem i zaherbowalem jeszcze raz. Tak bardzo sie zgadzam

1

@kanver_
chcial dobrze

1

@AmigoBlancos
prawda obie sytuacje to czerwone. Ale fakt ze wejscie rudigera to 4 mecze zawieszenia minimum. To byl atak celowy i chamski. To jest bardzo duze przeoczenie

22

Rzygam tym obsranym Realem. Obrzydliwy i paskudny klub i mam nadzieje ze ich zdymany w tym sezonie na kazde mozliwe trofeum

2

@AmigoBlancos
Fakt nikt niepowinien Cie tu nikt wyzwac. To forum pilkarskie a nie konferencja fame mma. Ale dzisiaj dwa walki grube tylko ze jeden na wage remisu dla Celty. duzo tych przypadkow u was i bledow na wasza korzysc. Sam przyznasz

3

@AmigoBlancos
nieglupie juz chyba z 3 mecze bez karnego i tak lekko rzeczywiście wypadaloby dać

1

@AmigoBlancos
ja mysle ze to chodzi o ilsc tych sytuacji. Masz ich powiedzmy kika Barcelony do kilkunastu/kilkudziesieciu Realu

2

@AmigoBlancos
tak zawsze to byl ten Lublin

0

@LukaszFan
moim zdaniem tez szybkie 2 gole i moze 3 dorzucony na niskiej intensywnosci zalatwia sprawe i mozna dać odpoczac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?