mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Pawlak1992
Moim zdaniem to jest pilkarz na takim poziomie, ze miec go na 30 minut czy 45 naboisku to jest gamechanger. Nikt tak nie drybluje rozgrywa i nie konczy jak Messi do dzis
6
Myślałem ze przeprosi i powie, że to jego wina.
2
@AssisMoreira
ja tam właśnie jestem najeba@yw klubie i jest Git
5
@Kessie
Gratki wariacino
2
@July_6_BcN
wiatraki w nartach by musieli mu wstawic xD
1
@fart
ale chociaz stadion mamy ładny xD
2
@Bolton
Przekonałeś mnie
1
@AmigoBlancos
Prawda. Z tego manchesteru on i Park Ji Sung.
1
@LOPEZ16
Ja mam podbnie, ale z ekipami 2009-2020. To jakie liczby kręcił Messi Ronaldo, Neymar, Suarez, KDBczy nawet w pomocy Ozil. Na mnie dzisiejsze osiagniecia nie robia wrazenia az tak. 30 goli w lidze to wynik dobry, ale tylko tyle. Wymieniles Tottiego i Del Piero, ale ja na nich hypu nigdy nie kumalem. Del Piero liczby robil jak Fermin, a wygrac tez jakos spor nie wygral.
14
Jak Sociedad wyeliminowało Negreire to jak mamy wygrac???
3
Yamal w tej dyspozycji może zrobić rzeczy legendarne na wiosne. Znów jest ta dynamika i kreatywność.
20
Za 30 mln nie znajdziemy goscia co zeobi double double. Do tego widac, ze Markus nie jest w najwyższej dyspozycji i potrafi grac lepiej. Ja bym bral
0
@BORO_12
jak czytac ten wykres?
3
@blakkudium
Nie uznalbym go za jakies ogromne wzmocnienie
4
@barcanawieki
Oczywiscie, ze najemnicy. Ludzie przywiazani do kasy i instagrama, a nie klubu. I fajnie
0
@szymon6847
To jest typ co na srednie lub slabe zespoly gra calkiem ok mecze, ale jak przychodzi Barca czy City to typa nie ma
@Laminedependencia
troche sie zgodze. Ja uwazam, ze wiecej tam bajerow niz konkretow. O tym mowie. To nie jest klasa Pedriego, a byl kreowany na pilkarza o jego potencjale.
@kuz
tutaj tez zgoda. Uwazam podobnie.
6
@Faro
tez bym probowal sam widzac skutecznosci naszych 9tek
0
nie moge uwierzyc ze taki laczek jak Guler gra w Realu Madryt xD. Pilkarz max na Celtic
0
@marcin62
toralny laczek 20 mln pensji u 18 u Guehiego wyglada karykaturalnie
0
@CurryTheGoat30
Bardzo na to czekam tak szczerze.
3
jak mu Felixa i Inigo po super sezonie brali to bylo git. Dziadek odkleine ma taka ze szkoda czlowieka
0
Zawodnicy Realu schodza do szatni, a potem jada do chaty czy od razu smieciarka podjezdza?
1
@Frimpong
+1.
0
z glodu padaja xD
0
@VegetaPolska
i fajnie
1
Dobra, moj kolega madryciarz mowi ze to nie byla typowa symulka, dlatego nie ma kartki.
4
Sorry, ale my z takim Realem nie mamy prawa przegrac ligi.
0
w meczu Alcaeaz Djokovic szkoda ze obydwu nie moze przegrac xD. Obaj to madrycioki.
1
Jak tak patrze na te najwyzsze wyniki xG na mecz to te wszystkie zepsoly strzelaly od 4 do 8 goli. Mysle, ze jezeli chodzi o różnice w xG, a strzelonych bramkach w tym meczu to moze to byc rekord. Wychodzi -3,44 xG.
1
@FcPortoFan1999
Mam nadzieje, ze po meczu bedzie mozna powiedziec: „ jest Radzio wygrało ku*wa”