5

@Pawlak1992
Moim zdaniem to jest pilkarz na takim poziomie, ze miec go na 30 minut czy 45 naboisku to jest gamechanger. Nikt tak nie drybluje rozgrywa i nie konczy jak Messi do dzis

6

Myślałem ze przeprosi i powie, że to jego wina.

2

@AssisMoreira
ja tam właśnie jestem najeba@yw klubie i jest Git

5

@Kessie
Gratki wariacino

2

@July_6_BcN
wiatraki w nartach by musieli mu wstawic xD

1

@fart
ale chociaz stadion mamy ładny xD

2

@Bolton
Przekonałeś mnie

1

@AmigoBlancos
Prawda. Z tego manchesteru on i Park Ji Sung.

1

@LOPEZ16
Ja mam podbnie, ale z ekipami 2009-2020. To jakie liczby kręcił Messi Ronaldo, Neymar, Suarez, KDBczy nawet w pomocy Ozil. Na mnie dzisiejsze osiagniecia nie robia wrazenia az tak. 30 goli w lidze to wynik dobry, ale tylko tyle. Wymieniles Tottiego i Del Piero, ale ja na nich hypu nigdy nie kumalem. Del Piero liczby robil jak Fermin, a wygrac tez jakos spor nie wygral.

14

Jak Sociedad wyeliminowało Negreire to jak mamy wygrac???

3

Yamal w tej dyspozycji może zrobić rzeczy legendarne na wiosne. Znów jest ta dynamika i kreatywność.

20

Za 30 mln nie znajdziemy goscia co zeobi double double. Do tego widac, ze Markus nie jest w najwyższej dyspozycji i potrafi grac lepiej. Ja bym bral

0

@BORO_12
jak czytac ten wykres?

3

@blakkudium
Nie uznalbym go za jakies ogromne wzmocnienie

4

@barcanawieki
Oczywiscie, ze najemnicy. Ludzie przywiazani do kasy i instagrama, a nie klubu. I fajnie

0

@szymon6847
To jest typ co na srednie lub slabe zespoly gra calkiem ok mecze, ale jak przychodzi Barca czy City to typa nie ma
@Laminedependencia
troche sie zgodze. Ja uwazam, ze wiecej tam bajerow niz konkretow. O tym mowie. To nie jest klasa Pedriego, a byl kreowany na pilkarza o jego potencjale.
@kuz
tutaj tez zgoda. Uwazam podobnie.

6

@Faro
tez bym probowal sam widzac skutecznosci naszych 9tek

0

nie moge uwierzyc ze taki laczek jak Guler gra w Realu Madryt xD. Pilkarz max na Celtic

0

@marcin62
toralny laczek 20 mln pensji u 18 u Guehiego wyglada karykaturalnie

0

@CurryTheGoat30
Bardzo na to czekam tak szczerze.

3

jak mu Felixa i Inigo po super sezonie brali to bylo git. Dziadek odkleine ma taka ze szkoda czlowieka

0

Zawodnicy Realu schodza do szatni, a potem jada do chaty czy od razu smieciarka podjezdza?

1

@Frimpong
+1.

0

z glodu padaja xD

0

@VegetaPolska
i fajnie

1

Dobra, moj kolega madryciarz mowi ze to nie byla typowa symulka, dlatego nie ma kartki.

4

Sorry, ale my z takim Realem nie mamy prawa przegrac ligi.

0

w meczu Alcaeaz Djokovic szkoda ze obydwu nie moze przegrac xD. Obaj to madrycioki.

1

Jak tak patrze na te najwyzsze wyniki xG na mecz to te wszystkie zepsoly strzelaly od 4 do 8 goli. Mysle, ze jezeli chodzi o różnice w xG, a strzelonych bramkach w tym meczu to moze to byc rekord. Wychodzi -3,44 xG.

1

@FcPortoFan1999
Mam nadzieje, ze po meczu bedzie mozna powiedziec: „ jest Radzio wygrało ku*wa”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?