mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kulek22
Ale tak coś czuje, ze tak będzie
0
Rayo ma patenty na urywanie punktow nam i Madryciokom. Czuje dzisiaj 1:2 dla Rayo.
2
@Bykunn
zagral dobre 4 miesiące z PSG*
0
@Kz1234
no gdzie. Cucurella jest w lepszej formie, ale po nim Balde, ale uwazam ze Baldziak jest ogolnie lepszym zawodnikiem od Mopa.
1
@Derean
nie, w LM wiecej mial Bayern a wtop 5 lig mial Liverpool 7,11
4
26 strzalow z pola karnego. Dla porownania z rekordowego meczu Liverpoolu gdzie mieli 7,11 xG oddali ich 25.
0
@Seledynowy
w jakim meczu?
0
@Piotrek1993
ile?
0
@Robert_Kubica
5,72
1
@Gibbon_FCB
pewnie wg niego ten placuch madrycki Frajeras
15
Strzaly w poprzeczke lub slupek w tym sezonie la Liga:
Barcelona 22
Betis 12
Real Madryt 9
0
XG mamy 4,22. Nie mielismy chyba takiego nigdy xD
1
@Sysia11 w sumie ciezko sie nie zgodzic. Ja tez jak pije i zajaram to mnie zmiata z planszy. Jak jest na odwrot ze jarasz a potem popije to jest G.
0
@Sysia11
jak mowisz na jointa skret to juz wiadomo, ze nie palilas
0
@blakkudium
jak ja mysle ze taki Doku mialby grac za Raphinhe to nie wiem w ktorym zyciu xD. Taka super forma a 3 gole i 8 asyst. Przeciętny skrzydlowy na max Newcastle
0
@blakkudium
Nie wiem tak patrzę to przecietny ten sklad od obrony do napad. Nie robi wrazenia na mnie te City. Duzo przeciętnych graczy porownujac do tefo sezonu 22/23 a teraz to przepasc.
0
@Colon
kurde jestem na wyjezdzie i z telefonu odsluch mnie nie satysfakcjonuje
0
@Gall
i dodatkowo. Jak wytlumaczysz odpadniecie z beniaminkiem w pucharze i to ze Lens prowadzilo z 10 kolejek. Jak nazwiez to ze skonczyli nizej niz my? Bo sa lepsi dlatego graja gorzej? xD
0
@Gall PSG stracilo 11 goli a my 14 w Ligue 15 do 22 naszych. Ich obrona tez jest cienka w tym sezonie pamietaj. Pomoc nie wiem w czym jest lepsza od naszej. Obydwie topowe. To nie te psg z tamtego roku. Jezeli ogladasz ich mecze to to wiesz
2
@Luciano99
Ja tez lubie takie niespodzianki. Do tego zawsze polski akcent. Emery w tych klubach tier2/3 jest kapitalny.
1
@CurryTheGoat30
Blik za aloe vera polecial juz wczoraj.
0
@Ptasior
Moim zdaniem proporcje sa 60/40 dla nas. Nie wiem co stoi za PSG, ktore w tym sezonie przegrywa mecze z ewidentnie slabszymi ekipami niz my. Maja problem w slabej lidze francuskiej i wypadli z pucharu francji. Nie wiem po czym wydedukowales ze szanse sa akurat 60/40 dla nich
1
@majkiii
ja sie zgodze, ale pod moja poprzednia dyskusja bylo pelno takich co tak pisali, ze PSG to game over dla nas
1
@Stinger_
no i o tym mowie. Na dzien dzisiejszy wskazalbym na nas bez zawachania i tyle, ale ludzie to PSG chyba ostatni rwz ogladali w Maju jak widac
0
@kuz
A$AP Yams jednak zyje i ma sie dobrze.
0
@Eklerek
o co chodzi z tymi kibicami Arsenalu. Wyswietlaja mi sie czesto jakies wywiady pod stadionem albo jakies studia fanowskie i rzeczy które mowia kibice Arsenalu to taka odkleja. Zaraz za nimi da kibice Chelsea zdaje sie. Nie mówie tutaj o kibicach z Polski.
0
@tbas
najlepsze, ze te dobre mecze rozegral z 3 najslabszymi w teorii rywalami dla nas
@Kozinho.
tu wybieraja algorytmy i tu zdziwienia nie ma akurat
6
Smieszy mnie gadanie ze nie jesteśmy na poziom PSG. To podsumujmy.
-Odpadli w pucharze francji z beniaminkiem
-Dopiero co wskoczyli na fotel lidera w Ligue1
-wygrali final superpucharu francji fartem z Marsylia
- zremisowali z ciebkim Athletic Club
-zremisowali u siebie z Newcastle gdzie my pokonalismy ich na wyjezdzie
-Przegrali ze Sportingiem
Wiec tak uważam, że nie jesteśmy skresleni przed startem meczu jak niektórzy uważają. Uważam, że PSG to silna drużyna, ale mamy z nią duże szanse wygrać.
1
@tbas
@Cyzix
@derus
PSG jest do ogrania. Pokazal to chociazby beniaminek w pucharze. Dajcie spokoj
1
@Zoker
Moim zdaniem nie bedzie. Duzo zalezy od sytuacji kadrowej. Uwazam ze przy pelnym skladzie jestesmy faworytem.