1

Co jak co, ale zasluzone

0

@Technik
balony jak w b klasie zagrywa. Zero mocnej wrzuty w pole

2

@macio_944
niektórzy powiedzą, ze to AI

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Laminedependencia
rzeczywiscie. To ja

1

Jak czytam wywiady Messiego, a Ronaldo to w zyciu prywatnym Leo zjada go jeszcze 100 razy bardziej niz na boisku.

0

@MirusAmisz
to nie czytaj xd

0

@ArcziArtt
Podobno

3

@blakkudium
Slabe jak caly ten klub

0

Nawet taki drewniany klapek jak Valverde z dwoma asystami. Slaby ten Betis

0

@LukaszFan
pewnie nic

0

@Ryoumen to druga sprawa xd

1

@Ryoumen
Tam jest inny powód montazu takiego rozwiazania

1

@mekston
to prawda. Pamietam te mecze z Leganes czy nawet porazka z Atletico. Gra jest slabsza, ale tak naprawde zobaczymy co na wiosne. Odzyskujemy kluczowych piłkarzy i moze powoli wejdziemy na obroty. Widzieliśmy jak potrafią grać.

4

@Kitek1640
nie no xD. To nie jest pilka mozliwa do wyciagniecia

5

@Quahoo
Bo gramy z mniejszym polotem i jestesmt bardziej pragmatyczni, ale to dobrze bo w tych najważniejszych meczach ten pragmatyzm decyduje.

2

Przepięknie Joan odpowiedział kibicom z Espanyolu dzisiaj. Częsć pewnie beczy opuszczając stadion

0

@capricornusjrk
tez tak uważam. Ma strzał, podanie, technike i ten głód i ciąg na brame. Jest silny i zajebisty w pressingu. Moim zdaniem też ma potencjał na absolutnie topową dyche na świecie taką bramkostrzelną.

19

7 goli 8 asyst Fermina w tym sezonie.
Wyglada to niezle. Jak zakreci sie kolo 20/20 to staty ma elitarne.

0

@Firestone
przez ostatnie 10 lat warto nadmienić

0

Nasi sie dzisiaj nie meczyli, bo wiedzieli ze wystarcza 3 minuty w koncowce na tych Leszczy z El Prat

1

@Barcaa12
IQ kibicow

0

@Cvzx
u Messiego to taka lufa szla i to w okno xD

0

Kochaj Daniego swego bo mozesz miec
polamanego

1

Narzekacie, ze de jong nic nie daje w rozegraniu, ale prawda jest taka, ze nie macie racji, bo w obronie tez nic nie daje

0

Wy zdziwieni tymi obronami jakby Garcia od wczoraj u nas bronił

0

Czemu te seledynowe kurwisko z gwizdkiem tego nie sprawdziło?

3

Jakim cudem to nie jest karny? xDD

7

Podania fałszem Yamala sa tak wymuszone czasami. Dzisiaj to każde.

0

Cubarsi od jakiegos czasu jest bardzo dobry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?