mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Nie zwalajcie winy na Koemana, on nie kazał naszym zawodnikom dostawać wylewu przy wrzutkach i tracić piłki na kontry. To były błędy indywidualne, zdecydowanie.
0
Trincao do dzisiaj chyba mysli, że jego gra w Barcelonie to prank
1
od poczatku meczu widać było, że nasi jacyś ciężcy są
4
jakiś chłop spod żabki nam strzela . Załmka...
0
Ile razy ten Munian sfauluje i nie dostanie kartki
0
@SonBarcaGoku zdecydowanie Kevina ;) Po co nam grajek co gra na poziomie od pół roku i nie wiadomo jak będzie za kolejne pół.
1
Real zatrybił strasznie późno. Jakby weszli na obroty od początku to różnie by to mogło wyglądać.
0
może i Real gra tak beznadziejną piłke, ale zobaczycie, że coś wpadnie z tych gównowrzutek.
0
@Lub567 Oczywiście, ale u nas obrońca musi umieć chociażby podawać. Chlop naprawde jest drewniany.
0
Mendy słaby mecz. Jako piłkarz jest waleczny, ale nic dziwnego bo trzeba nadrabiać braki techniczne. Ciesze się, że go nie ściągnęliśmy, bo gośc by totalnie nie wypalił.
5
Oni mają inna taktyke oprócz podania do boku i wrzutki albo lagi w pole karne ?
0
@SinMistico Jakie derby ?
1
Szkoda, że Real prawdopodobnie odpadnie. Chętnie zobaczyłbym finał z nimi.
3
Tak sobie myśle, że w lato możemy zbudować bardzo dobrą pake. Transfer Garcii za darmo i Depaya. Do tego jest wielu fajnych pilkarzy którym kończą się kontrakty w czerwcu. Oprócz tego wyrasta nam prawdziwy gracz na ŚO, aw obiegu jest doświadczony Pique i wracający (oby) Umtiti. Dembele jest na obrotach Fati niedługo fraca z kontuzji. De jong wygląda coraz lepiej nie mówiąc o Pedrim. Oprócz tych wolnych zawodników w lecie moglibyśmy się postarać o jakąś 9 do rywalizacji z Depayem albo jakiegoś ŚPD, bo Busquets ma swoje lata, a Pjanic jak narazie nie odnajduje się w stylu Barcy. Oczywiście należy też pozbyć się niektórych zawodnikow. Na moje byłby to Griezmann, Braithwait, być może Busquets i być może Lenglet. Wszystko jest do zrobienia pomimo naszych finansów. Warto zaczekać do lata, bo mamy obiecujących zawodników, a jak dołoży się do tego kosmetyke to naprawde może wyjść coś fajnego z tego.
0
@Transu96 nie wiem no ja tego nie widze. Robi statystyki, ale co zrobić jak te miernoty grają na niego cały czas. Kto tam w United ma z nim dzielić na boisku? Celebryta pogba ?
0
@FCB24 dalej jest ,grają w lidze europy, a miał szanse wyciagnac te biedne United do Lm a jak sie okazuje chyba jednak nie starczyło mu pary ;)
0
@KrystianR od 10 lat nie wyliczałem kto kibicuje lepszemu bo to raczej było oczywiste xD. Bruno nie wiem jakby sie odnlazła w Barcelonie jakby teraz każda piłka nie przechodziła przez niego. Gość 80 % podań gra górą do przodu, u nas by coś takiego nie przeszło. Moim zdaniem jakoś bardzo sie nie wyróżnia. Jest dobry, ale jednak jakbym miał wybierać miedzy nim a De Bruyne. To wziąłbym kontuzjowanego Kevina ;)
0
@patry295 jakbyś mogl
0
Miałem dosyć żarliwą dyskusje z kolegą kibicem United na temat tego czy Bruno Fernandes grałby w naszym zespole w 1 składzie. Powiedziałem, że na mnie gość nie robi totalnie wrażenia, bo tak rzeczywiście jest. Stwierdziłem też, ze nie tacy gracze przychodzili do Barcy i sobie nie radzili to taki Bruno moglby tez sobie nie poradzic. A on zaślepiony jakims grajkiem o ktorym uslyszalem z pare miesiecy temu mówi , że to top midfielder.
8
JAN BŁACHOWICZ na 7 miejscu ? XDD
1
@VamosRakieta ja mam tą różową i też już capi xDD
1
@neeed no joł dokładnie
3
@M4G1K
Zdecydowanie Haalanda
1
@barcowy1899 Pedri jest ze 3-4 lata młodszy a wciąga nosem RIKIEGO NA LUZIE
0
nie mam pojęcia jak Pjanic utrzymał sie tyle lat w Turynie :D
0
@Haxen W końcu całe życie mieszkał w Holandii
0
@Kz1234 ale za nich nie mamy nikogo. Na miejsce Puiqa jest i Coutinho i Pedri a jak trzeba to Griezmann i Messi.
0
Kiedy wy zrozumiecie, że dla Puiga zwyczajnie na świecie NIE MA MiEJSCA W SKŁADZIE.
0
Puiq ostatnie minutki w tym sezonie łapie hehe
0
@Fabik to nic nie zmienia.