0

@sonek on prawa noge ma calkiem ulozona akurat

0

DEMBELE jest tak irytujący. Niedokładny, spóźniony, gubi piłke, słabe przyjęcie i mizerny drybling. Powinein dać komuś szanse z ławki.

8

Ależ Frankie w ostatnich tygodniach to jest KOCUREK

0

@Sapos93 no to prawda XD te pierwsze dwie bramki to sędzia mocno sie przyczynił do ich strzelenia

1

@Mario96w miales racje !

0

De La Fuente za Grieza i ew Pjanic za Busiego i na druga połowe można tak wyjść

1

Ja sie nie dziwie, że mamy takie badziwne wyniki jak na 30 strzałow trafiamy 1 gola xD

1

Dominujemy czyli taki mecz na remis

2

O, której i gdzie będzie nadawany wywiad z Messim ?

3

Panowie dostałem najlepszy prezent na swiecie od mojej lubej. Bad Boya Herrery, fajną gierkę Dixit i koszulke tą różową Barcelony. Totalnie sie nie spodziewałem. Wesołych Swiąt.

3

Mam wrażenie, że na Camp Nou może przyjechać Stal Mielec i wyjdą na pewniaka bez kompleksów, bo my nawet na swoim stadionie nikogo nie straszymy. W poprzednich latach to przynajmniej dawaliśmy dupy na wyjazdach. Teraz to nawet i u siebie robimy takie flopy, że szok. szkoda słów.

0

oddajemy 30 strzałow jak zawsze i co z tego mamy ?

1

@kamilo0066
Przypomnij sobie mecz z Juventusem i karny na Ronaldo. Tu przynajmniej była wygrana pozycja i była jakakolwiek podstawa do podyktowania go. Tyle razy już w tym sezonie jakies smieszne karne były dyktowane przeciwko nam, albo nawet dla Realu, że nad takim karnym nawet bym sie sekundy nie zastnanawiał.

5

Jak najbardziej zasłużony karny ;)

0

Przynajmniej Karny i możę czerwona bez żadnej wątpliwośći

0

@Tomek54321
Prawda, ale ich gra wygląda mizernie a jak wiemy na dłuższą mete tak sie nie da

0

@Tomek54321 Chyba inne mecze ogląamy

0

@Tomek54321 Oni mają dużo szczęścia nam go ediwentnie brakuje ;). Nie grają od nas lepiej a ciutke lepsze wyniki mają

0

@Tomek54321 Każdy mecz na styku

0

Real wygra lige. Tyle szczęścia co mają, to naprawdę żaden zespół nie może im zagrozić.

1

@xBoMBoWiECx
Ciekawe te Kursy w Hiszpani i Włoszech

1

Ja sie ciesze z losowania. PSG wybitnie też raczej nie gra ;)

0

@BorzyKrzys
Oczywiście, że nie jesteśmy faworytami, ale nie róbmy z Anglii druzyny z czołówki światowej bo tak nie jest ;)

0

@ksobi
Z wymienionej 4, to Walker i Stering trzyma jakis poziom. Henderson to przereklamowany dziad, a Rashford to wieczny talent jak zielinski który gra w cienkim United.

0

@BorzyKrzys
Czwarta drużyna świata? WHAT ?
oni tam oprócz Kane i Sancho nie maja solidnych zawodników ;). Tak sie śmiałem, jak zobaczyłem, że to najdroższa kadra na świecie. Gdzie oni do Francji czy Brazylii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Adey
Kontrole ? Kontrola to jest kiedy masz piłke i nie pozwalasz rywalowi na dużo, a nie pozwalasz na oddanie 20 strzałów w meczu. Kontrole to miał Bayern nad nami. To jest kontrola.

4

@Adey w czym. W pomocy nie istnieli a oddali chyba ze 4 strzały w całym meczu z czego 2 to karne. Nie wpadało nam i tyle, a dominowaliśmy ich

0

@chosenone Nie żartuj

0

@fart śmieszne przysłowie, zawsze go nei rozumiałem, bo to gówno prawda.
Decydują detale, ale nie zawsze lepszy wygrywa i bardzo dobrze o tym wiesz.
Moge zagrac z Tigerem woodsem w golfa nie mając o tym zielonego pojęcia i jak trafie piłeczkę za pierwszym razem to znaczy, że jestem od niego lepszy? Wątpie, po prostu miałem szczęście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?