mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sonek on prawa noge ma calkiem ulozona akurat
0
DEMBELE jest tak irytujący. Niedokładny, spóźniony, gubi piłke, słabe przyjęcie i mizerny drybling. Powinein dać komuś szanse z ławki.
8
Ależ Frankie w ostatnich tygodniach to jest KOCUREK
0
@Sapos93 no to prawda XD te pierwsze dwie bramki to sędzia mocno sie przyczynił do ich strzelenia
1
@Mario96w miales racje !
0
De La Fuente za Grieza i ew Pjanic za Busiego i na druga połowe można tak wyjść
1
Ja sie nie dziwie, że mamy takie badziwne wyniki jak na 30 strzałow trafiamy 1 gola xD
1
Dominujemy czyli taki mecz na remis
2
O, której i gdzie będzie nadawany wywiad z Messim ?
3
Panowie dostałem najlepszy prezent na swiecie od mojej lubej. Bad Boya Herrery, fajną gierkę Dixit i koszulke tą różową Barcelony. Totalnie sie nie spodziewałem. Wesołych Swiąt.
3
Mam wrażenie, że na Camp Nou może przyjechać Stal Mielec i wyjdą na pewniaka bez kompleksów, bo my nawet na swoim stadionie nikogo nie straszymy. W poprzednich latach to przynajmniej dawaliśmy dupy na wyjazdach. Teraz to nawet i u siebie robimy takie flopy, że szok. szkoda słów.
0
oddajemy 30 strzałow jak zawsze i co z tego mamy ?
1
@kamilo0066
Przypomnij sobie mecz z Juventusem i karny na Ronaldo. Tu przynajmniej była wygrana pozycja i była jakakolwiek podstawa do podyktowania go. Tyle razy już w tym sezonie jakies smieszne karne były dyktowane przeciwko nam, albo nawet dla Realu, że nad takim karnym nawet bym sie sekundy nie zastnanawiał.
5
Jak najbardziej zasłużony karny ;)
0
Przynajmniej Karny i możę czerwona bez żadnej wątpliwośći
0
@Tomek54321
Prawda, ale ich gra wygląda mizernie a jak wiemy na dłuższą mete tak sie nie da
0
@Tomek54321 Chyba inne mecze ogląamy
0
@Tomek54321 Oni mają dużo szczęścia nam go ediwentnie brakuje ;). Nie grają od nas lepiej a ciutke lepsze wyniki mają
0
@Tomek54321 Każdy mecz na styku
0
Real wygra lige. Tyle szczęścia co mają, to naprawdę żaden zespół nie może im zagrozić.
1
@xBoMBoWiECx
Ciekawe te Kursy w Hiszpani i Włoszech
1
Ja sie ciesze z losowania. PSG wybitnie też raczej nie gra ;)
0
@BorzyKrzys
Oczywiście, że nie jesteśmy faworytami, ale nie róbmy z Anglii druzyny z czołówki światowej bo tak nie jest ;)
0
@ksobi
Z wymienionej 4, to Walker i Stering trzyma jakis poziom. Henderson to przereklamowany dziad, a Rashford to wieczny talent jak zielinski który gra w cienkim United.
0
@BorzyKrzys
Czwarta drużyna świata? WHAT ?
oni tam oprócz Kane i Sancho nie maja solidnych zawodników ;). Tak sie śmiałem, jak zobaczyłem, że to najdroższa kadra na świecie. Gdzie oni do Francji czy Brazylii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Adey
Kontrole ? Kontrola to jest kiedy masz piłke i nie pozwalasz rywalowi na dużo, a nie pozwalasz na oddanie 20 strzałów w meczu. Kontrole to miał Bayern nad nami. To jest kontrola.
4
@Adey w czym. W pomocy nie istnieli a oddali chyba ze 4 strzały w całym meczu z czego 2 to karne. Nie wpadało nam i tyle, a dominowaliśmy ich
0
@chosenone Nie żartuj
0
@fart śmieszne przysłowie, zawsze go nei rozumiałem, bo to gówno prawda.
Decydują detale, ale nie zawsze lepszy wygrywa i bardzo dobrze o tym wiesz.
Moge zagrac z Tigerem woodsem w golfa nie mając o tym zielonego pojęcia i jak trafie piłeczkę za pierwszym razem to znaczy, że jestem od niego lepszy? Wątpie, po prostu miałem szczęście.