mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DanielOOL Nie mamy skuteczności, bo Juventus jest strasznie mięciutki. Dużo lepiej gramy od nich piłką stwarzamy więcej okazji. Już nie będę mówił, że szkoda czy nie szkoda, ze nie mamy napadziora, ale taka prawda, że gdyby tam miał kto noge dokładać to byśmy ich łykneli bez problemu nawet tracąc te 3 bramki
0
@chosenone
Mimo wszystko widzialem go może przy piłce z 3 razy
2
@Yosemite
No jest normalne, ale Ronaldo zagrał mega średni mecz. O jakim geniuszu możemy tu mówić. Ciekawe czy jakby taki Ramsey strzelał te karne czy bylby taki zachwyt
1
Oglądałem ten mecz bardzo uważnie i troche już bardziej na chłodno musze powiedzieć, że po prostu mi szkoda. Wszyscy tu wylewacie jad. Rozumiem porażka 0;3, tez mnie wkurzyła, ale Juventus totalnie nas nie dominował. Obrona zawaliła, bo tyle co Juventus miał szczęścia w tym meczu to naprawde, żebyśmy my mieli tyle to wynik móglby być spokojnie w naszą stronę.
2
@Przemek2323
Grzmot ma w lutym 36 lat :P
9
@IronSanHybrid
No oprócz tych 2 karnych to może z 2 razy go widziałem przy piłce.
0
@sintesox KARNy na Ronaldo przynajmniej zabawny był, analogiczna sytuacja z Messim i karnego brak. Śmiech
0
@Adey Gdzie tam prawidłowy karny, Bark wa bark. Karny to był na Messim pajacu
4
Oglądaliście mecz? Przeciez Juventus bronił sie cały mecz. Dostał 2 randomowe karne i wygrał. Przecież to równie dobrze mogło przydarzyć sie nam. Karny na Messim klarowny, na Panience z Turynu jego brak. Żałosny sędzia. Sami sobie winni też jesteśmy bo tyle sytuacji spier***** to też trzeba potrafić
3
Karny na Ronaldo przynajmniej śmieszny
1
Takie mecze przegrywać to po prostu trzeba umieć.
0
w Cadiz średnia wieku to cos koło 65 lat chyba
2
szkoda, że jeszcze trener Cadizu i zespół rezerw nie wejdą na murawe i nie ustawią autobusu z nimi
0
Alba wie, że może może podawać do innych zawodników nie tylko do Messiego ?
0
Japie*ole ale im sie B klasa załączyła
0
@Tatazolwinia też ciekawe
1
Co to za trampkarz z 17 u nas gra
55
Dembele kapitanem. Chyba widziałem w życiu już wszystko.
25
Jak my mogliśmy przegrać z takim Realem. Nie jestem w stanie to uwierzyć XD.
1
@TheNekro94
Mocny flagowiec od samsunga po proszczu miażdży i Xiaomi i Huaweia. Naprawde to jest przepaść. Sam mam teraz samsunga który jest lepszy od wyżej wymienionej dwójki a przesiadam sie kolejny raz na iphona, który też jest poziom nad Samsungiem niestety. Pozdrawiam :P
1
@TheNekro94
Widzisz zależy ja bym Xiaomi czy Huaweia do ręki nie wziął. To jest kompletna bzdura, żę to to samo albo, że Xiaomi lepsze. Samsung działa dużo sprawniej niż te chińczyki.
1
jeżeli chodzi o tańsze perfumy to Versace blue Jeans i Mexx Black niektórzy lubią Jaguara czarnego. Zależy od pólki cenowej bo nie za miliony to może być dla kogoś do 3-4 stów dla innego do stówki.
1
@Art zależy dla kogo ta perfuma :P
1
@LuisSalvano
nie mój styl troche, ale widać, że jakieś tam pojęcie o tym co robi ma. Może nie tak undergroundowa postać, ale z rapujących lasek to Young M.A
20
@13th
Nie no aż tak głodny to chyba nigdy nie byłem xDD
1
@marcin62
Uwielbiam jak idiańce budują basen w środku lasu
2
@graco14
tak naprawde wszystkie te 4 punkty. Stara Gwardia sie wypaliła. Dzisiejsza dyspozycja też była dobra w 2 połowie, byliśmy świeży i fajnie piłka chodziła. Rezerwowy też sie. co do gry bez Mssiego to kazdy widzi, że gra wygląda zupełnie innaczej.
8
Fajnie jakby Dest rzeczywiście w niedalekiej przyszłości posadził permanentnie Roberto łatwie. Naprawde gość ma Flow. To co ma Alba z drugiej strony ale do tego lepszy drybling i technike
0
@Thomas99PL
Dlatego można dostać raka oglądając ich gre
1
Myślałem, że te klapki z Turynu jednak zremisują