0

Moze ktos mi dac link do reddit soccer streams other albo poland bo nie wbija mi cos.

0

Studiuje na pomorzu można, ale definitywnie na Mazurach również jest czesto spożywane

0

Tez lubie perłę. Moglbym sie napić

0

Ah czekam z niecierpliwością, dobrze jakby przyniósł mi perle pod łóżko

3

Wyobraziłem sobie jak wstaję skacowany po 3dniowym melanzu, a na balkonie stoi Messi który pali malborasa czerwonego setkę i dopija czarnego specjala, po czym zostawia mi pojare bo mowi, że sie spieszy na mecz

0

W Barceloniw niw przypominał Alby, ale w innych zespolsch juz tak. A i jak ktos uwaza ze jest gorszy tech iczniw od Alby to niech sie puknie w czolo. Ma dobre podanie przyjecie i wolmego umie wykonać

0

Co ty za brednie wypisujesz

0

Troche zle sie okreslilem. Irytuje mnie to, bo wiem jak grał rok dwa temu. Nie wiem co sie stało z jego podaniami wykonczeniem i motoryką.

0

Ale mnie Suarez dzisiaj irytował, taki drewniany bezużyteczny kloc, ale niestety coraz częściej takie występy.

2

Suarez ma ułożoną stopem rodem 9 z B klasy, masakra, że chłop z takimi sytuacjami sobie poradzić nie może. Lubie Luisa, ale powoli trzeba sie z nim pożegnać.

1

Iphony z tego grona bym wyrzucił

0

Huawei p20 pro albo samsung s9plus /note 8

0

Jasne dzieki .

0

Przerobione, bo sprawdzalem w sumie kazdego członka Wu-Tang, ale nie tak dokładnie. Dzięki poszukam.

0

Poprosze o jakieś kozackie oldschoolowe kawałki rapowe z lat 90 i poczatku 2000. Mogą być undergroundowe.

1

Eclipse Reveal i Future prawie wszedzie dostaniesz. Najwygodniejsze dla mnie były 3, ale 4 tez mi lezą. Poprzeglądaj sobie strone nike, basketzone, basketplanet, basketmania, ataf, worldbox, runcolors, sklepkoszykarza, może coś znajdziesz dla siebie.

0

Wtedy przydałoby się zastanowić co z obroną. Umtiti i de Ligt to podstawy Pique i ktoś na ławce bo Lenglet to nie jest zawodnik na ławke

0

Nielubie go tak bardzo, no ale wszystkiego najlepszego The Special Five.

1

To co Barcelona robi na rynku transferowym to jest kosmos. CO prawda za Coutinho i Dembele duzo zaplacilismy, ale Realnie sie wzmocnilismy. Patrze teraz na pieniadze wydane na Lengleta i Arthura gdzie są bardzo młodziudcy, to już w tym momencie moglibyśmy sprzedać ich duzo drożej, a na te realia kosztowali niewiele. Do tego transfer De Jonga i Todibo po sezonie, z czego jeden z nich przyjdzie za darmoche. Kolejna sprawa to wspolpraca z Betisem. Barca naprawde fajnie rozgrywa to na rynku, a my nie mozemy narzekać na brak ławki bo mamy ją bardzo mocną. Zapomnialem dodać, Że Vidal za 20 baniek to też super deal.

0

Fichado.

0

Cześc mam pytanie. Kojarzy ktoś Szymona Łapińakiego z Jagi? Śledzi ktoś jego poczynania? Co o nim myślicie?

2

Tak sie zastanawiam. Sprowadzamy zawodnikow za taki hajs. Cou kosztował 160 mln przy tak spisującym Dembele nie ma gdzie grać, a taki zawodnik jak on nie powinien siedziec na lawce, widzielibyście go na pomocy? Do tego dochodzi nawet kwestia obrony bo jest Pique Umtiti Lenglet i po sezonie ten Todibo a i może Murillo sie sprawdzi. Kwestia tez dotyczy De Jonga. Dziwnie sie porobiło bo jak patrze na sam papier to mamy naprawde mocną kadre. Zawodnik za 160 baniek siedzi na lawce Prawy obronca i Skrzydlowy za 50 też. Kogo byście sprzedali po sezonie? Ja mysle ze Rakiticia, ale co z Alena Puiq i na przykład taki Wague który trz został kupiony z mysla o 1 zespole. Naprawde robi sie ciasno i trzeba już teraz myśleć jaka zrobić selekcje, bo moim zdaniem mamy z 6 zawodników w samym srodku pomocy którzy graliby w kazdym topowym klubie z obroną jest podobnie. Ja bym jednak sprzedał Rakiete i zastanowił sie co z Vidalem. Busi jedt nietykalny, ale zawodnik za bagatela 90 mln nie przychodzi siedzieć na ławce. Naprawde zarzad i trenera czeka mocna selekcja.

0

Zapomniałem o Murillo. W pomocy też ciasno, pique Umtiti, Murillo ktory zaczął niezle Lenglet ktory naprawde gra dobrze i Todibo czyli mloda perełka. Do tego napad Gdzie 2 pozycje są zarezerwowane.

1

Bedzie mogl grać.

3

Tak patrze na nasza kadre i to jest pysznie. Pomoc mamy naprawde obsadzoną. Są 3 pozycje, ja bym je obsadził Coutinho De Jongiem i Arthurem, ale co z Rakiticiem Busquetsem Vidalem Alena . Nie mówie od razu o takiej pomocy ale jednak. Obrona napad i bramka wygladaja rownie wybornie. Mam nadzieje, że Barcelona nie sciagnie De Ligta bo przeciez Todibo ma do nas dołączyć.

0

To prawda, atak bez Leo nadal wyglada swietnie nawet w dzisiejszym meczu.

0

Zapomnialem dodac na tle slabszego rywala. Chcialbym napewno zobaczyc Cou, I Arthura razem w lini pomocy ewentualnie Alene i Coutinho ale tez Dembele w lini ataku.

0

Chcialbym kiedys zobaczyć pomoc Cou Busi Arthur albo Cou Vidal Arthur i napad Dembele Luis Leo

1

Mega niewyrózniajaca sie technika. Bardzo słaba kontrola piłki. Oczywiscie jeżeli porównujemy go so zawodników z topu jeżeli sie na takiego go kreuje

1

Wlasnie moim zdaniem rok dwa zgasnie. Po prostu strzela gole bo ogladam mecze i jego gra jakos nie powala. Szybkosc i to tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?