mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda mi Atletico. Niesamowita interwencja Wojtka zmarnowana setka Costy i watpliwy faul przy golu Moraty urstowaly Juve od totalnej egzekucji
2
Haha przegladajac moje konto na yt znalazłem kilka filmików z orlika. Stare to, chamówa ostra ale pokazuje.
I tu jeden nagrany 2 lata temu po kontuzji kolana .
0
Tak football amerykański
0
Poważnie nie wiesz? Tylko ten bramkowy
0
Ale Suarez patole odpi***ala to nie moge przeboleć.
0
Trochę sport dla neandertalczyków tbh.
0
Suarez z szacunku do kolegów powinien nie wychodzić narazie na boisko.
0
O ile mnie pamiec nie myli to juz spory cxas temu cos koło roku.
2
Mogę juz podać adres
21
Moje przepowiednie mówia, że Messi strzeli dzis gola głową z 16 metra i pietka prawej nogi a dzielo zniszczenia dopelni przewrotka z 25 metra. Mecz Atletico z Juve okarze sie najbardziej ciekawym gdyż druzyna Cristiano przegra wysoko. Wku**iony Portugalczyk zejdzie w przerwie i pojdzie na piwo i szluga by wyczilować ze zdenerwowania. Griezmann i jego 3 bramki i cieszynki po golach zapewnią mu udział w tańcu z gwiazdami, a Pjanic nie wyjdzie na drugą połowe gdyż bedzie za mocno skuty.
To też nie bedzie dobry wieczór dla Jana Oblaka gdyż 4 Ukraińców obrabuje jego dom. To nie są wymysły naprawde przyśniło mi sie to choć wielu szczegółów nie pamiętam.
5
Ale Suarez jest tragiczny. Nie problem z tym, ze nie moze trafić, ale jest ciezki, mega wolny, drewniany. To co wczoraj psuł to naprawde trzeba umieć, zeby tyle setek zmarnować. Masakra co sie z nim dzieje teraz. Strasznie przeszkadza na boisku.
0
Ciekawe jak skomentowałby to Asensio ze swoim pryszczem na nodze.
0
Boje sie ...
1
Połowka jest dobra dla dwóch jak jeden nie pije.
0
Roura i Martino ? Xdd
0
W sumie ja tak sie zastanawiam i jal najbardziej może. Tak patrze i kto bwdzie strzelał dla Rralu przy dobrej obronie Ajaxu? Drewnzema, połamany Walijczyk czy ten brazop co sie wywraca co minutke.
0
Ściągnąłem na telefon Sleep Cycle, zeby sie wysypiac, obudzic się w odpowiedniej fazie snu. Przesluchalem nagranie z kazdej godziny to tam typko chrapanie slychac cale 6 godzin.
1
Oj nie wiem mysle ze Leon i Cris dobija ze 140 goli. Mysle ze Mbappe moze z polowe tego wbije.
0
Mocno w to wątpie tbh. Mysle ze Ajax predzej wygra niz Tottkk
0
Ale mysle ze wygra. O to mi chodziło czysta 2.
0
Borrusia na czysto i powyzej 2.5 na Real co myslicie?
0
Nam by niegwizdalu tego co prześcieradłom, wiec pewnie remisik
0
No bez beki. Ja tam sie rewanzu z Realem totalnie nie obawiam
0
Komentarz usunięty
1
Heee ale stary zabawny jesteś. O ja niemoge heehehe
6
6 pkt to bardzo duzo. Ogramy was na Barnabeu i znowu 9.
0
Powaznie mowisz? Bez przesady my slabo grajac jestesmy na identycznym poziomie co Real w formie.
0
Nienawidze Athleticu. Fajnie jakby zagrali z Rugbystami sobie ciekawe czy dalej mieliby ochote tak agresywnie grać.
1
Zadziwia mnie Suarez. Podać prosto nie potrafi, a fałszem chce strzeli
0
Walczą to prawda. Ja jednak sukcesow im nie wroze niestety w tym sezonie