0

Juz wiadomo dlaczego Real nie robił transferów w ostatnich latach. Jeszcze brakuje Łukasika w najlepszej 11 roku.

0

Widze ze sklady nie aktualne. Z Jakiego są one sezonu, mógłbym zapytać Cie na priv?

0

A tak zapytam. Ostatnio troche ta Juniorska pilka mnie zainteresowała, gdzie ogladasz mecze i sprawdzasz kadry?

0

Gdzie moge zobaczyc jakie sa poziomy juniorskie w La Masii?

0

Nie miesci mi sie na telefonie :(

0

Moze ktos mi podeslac jakas tapetke, bo coś sie u mnie schrzaniło i już nie mam Don Andresa na ekranie. Help

0

Podzieli sie ktos z was jakas fajna tapeta Barcelony na telefon?

1

KamQiX. Jak mam ustawić tapete na telefon? Ucina mi i jest sam Coutinho

20

Badzo chcialbym dzisiaj zobaczyc Ivana na ławce. Fajnie jakby w ataku grał Leo, Dembele, Malcom, a w pomocy Cou , Vidal i Busi.

0

130 Peelenów.

0

Poważna stawka ? XD

0

Socjopata daj mi jakiś kupon na odbitke po mandacie xD na 21

0

Dobrze mądrego posłuchać.

0

Mi auto wymusza na stopie.

4

Kozak dzień, pilnowałem dzieci siostry i jestem zaje*any mulem, a jutro kolos. Dostałem mandacik za brak kupna biletu(gadałem przez telefon i nie zdążyłem kupic na aplikacji) do tego jakas starsza pani, ktora nie miala biletu dostała udaru przed kanarami. Autobus opozniony godzine. Jak żyć. Mecz sie sam nie obejrzy
Edit. Nie moge znaleźć kluczy od domu xD

0

Tylko z Polskich liter.

0

Fajnie byłoby zagwarantować sobie już pierwsze miejsce. Tylko, ze wtedy trzeba jeszcze liczyć na Tottki.

0

Smieszy mnie jak ktos mowi, ze Semedo juz gra tyle w Barcelonie i jest słaby bobgra czesto do tylu albo nie radzi sobie w obronie. Jak ma regularnie grać dobrze jak po dobrym meczu siada na ławke , a gra zazwyczaj jak gramy eksperymentalnym składem.
Tak sie nie da. Gra na treningu to cos innego niz gra w meczu. Dla tych co nie wiedza jaki potencjał ma Nelson proponuje obejrzec sobie niektore mecze Benfici.

0

W tej jedynastce nie podoba mi sie tylko Alena i Roberto.

0

XDD. No w sumiw racja

0

Ramos to placek.

0

Czy ja wiem czy łudzić. Barcelone stać na taki ruch tylko czy jest on potrzebny.

0

Jaki skład i formacje widzielibyscie na Atletico?

0

Skąd info?

1

Messi spotkał sie z Pogbą tak po prostu czy było to pezy okazji jakiegos Eventu. Ogólnie ktoś wie o czym rozmawiali, bo były filmiki

1

Podbijam.

2

No nie napisałem, że Bonus to zupełnie inny gracz. Dixony to stare dziady prawilniaki bez talentu co wszystkie nieporozumienia rozwiązywaliby napie**alajac sie pod klatuwą na ośce.

1

Nic dziwnego. On nawet tekstów nie ma patusiarskich, ale ma nawijke jak Seba z 3 paskami dobry chłopak z bloków.

0

Van Dijka sprawa prosta

0

Arnautovic jest if, Lucas gracz miesisca, pickford to tez karta specjalna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?