mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Willian byłby fajnym zawodnikiem na zmiane. Jeszcze jakiś napastnik plus Lewy Obrońca i naprawde byśmy mieli bardzo mocną ławke.
0
Nie no Kurtuła miał dobry mundial ale MATS jest lepszy. Oblak też jest dobry, ale też nie jest lepszy od Ter Stegena. Nr 1 to De Gea bez dyskusji. Wracając do Oblaka, to on i Alisson maja podobny styl bronienia. Wydają sie tacy torporni. Ich siła polega na dobrym ustawianiu się, a nie wyjmowania nieprawdopodobnie ciężki strzałów z bliskiej odległośći czy też poleganie na refleksie.
14
Bez Busquetsa nie jest możliwe funkcjonowanie lini pomocy.
0
Beka Z ludzi co piszą, że jest slaby. Nie przeszedł sezonu przygotowawczego. Do tego miał kontuzję, A ludzie myślą, że jak jest zdrowy to znaczy, że jest w formie.
0
A grał sporo sporo sporo gorzej od naszego Leosia
0
Możliwe jednakże nie postawiłbym bo wyżej od Messiego.
2
Jest w wzroście Busquetsa. Jest sporo od niego szybszy i wcale nie jest wolny. Ma 1.87 wzrostu. Poza tym dobry przegląd pola I umiem przytrzymać się przy piłce. On ma ledwie 23 lata. Mam nadzieję, że w przypadku transferu zamknałby ci jadaczke. VeB
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A w lidze jak mu szło? To jest śmieszne że trofea przeważają nad gra. W lidze Messi grał kozak w LM tez źle nie grał. Z Romą jako jedyny w końcówce szukał bramki.
1
No jak to stawiają za Ronaldą to piekły tam naprawdę są srogie. Modrić jasne Mbappe dyskusyjny, ale Ronaldo?
0
Optycznie oprócz 2 przypadkowo zdobytych goli, przewaga optyczną mieli Chorwaci.
1
A jaki był top 1? A który najgorszy. Pytam z ciekawości bo ja takiego stażu nie mam
4
Fakt ekipa nieziemsko mocna w tej Francji, ale zaprezentowali się mega słabo. Taka paka I taka słaba gra, przede wszystkim tak słabo grający mistrz.
0
tak nawet tą samą nogą
10
kibicujesz bezpłciowym Anglikom? POWAŻNIE LUDZIE CO Z WAMI
1
pewnie Mandzukic
5
Powiem szczerze, nie lubiłem go, ale nie chciałem żeby odchodził.
0
Śmiem w tą wątpić. Bo Dembele już teraz jest rezerwowym xD
0
Dobry zamiennik to napewno.
1
Trochę zbyt ofensywny
4
Haha ha dobrzeee. Psg zabawilo się z nami z Neymarem i nie chcieli sprzedać Verattiego. Na co oni teraz liczą? 200 mln za Luisa i 400 za Cou . Tyle
0
Moim zdaniem jest totalnie na odwrót. Ale no rozumiem, nie podoba mi się nudny i fart owy football belgów.
0
Gra z kontry zero ataku pozycyjnego i fura szczęścia z Brazylia.
0
Miranda grał dobrze. Za dużo Belgow tak to be honest.
0
Ale Belgia gra dno.
0
Dokładnie tak.
3
W 2 połowie nie istnieli. Dobra 1 połowa i tragiczna 2. Mogli dostać i to mocno, dobrze że Courtois był w życiowej formie
2
Dyscyplina taktyczna ? Nie rozsmieszaj. Tyle okazji co zmarnowała Brazylia albo wybranie Courtois to mogliby spokojnie wygrać. Handicapem
1
Jaka gra Belgii? W obronie tyle szczęściam liczyli na bramkarza i aie opłaciło. Szkoda sytuacji Coutinho i życiowki wyciągnięte przez Tchibo w końcówce.
0
BELGIA mega szczęśliwie w obronie. Atak to kontry i błysk geniuszu Hazarda. Courtois gra jeden z najlepszych meczów w życiu. Siada im wszystko. Brazylie spokojnie stać żeby to odkręcić.