1

Śmieszne jest to kiedy ludzie piszą, że sukcesem będzie wyjście z grupy bo raczej nie wyjdziemy. Najlepsze jest to, że zdecydowana większość tych ludzi jest z Polski. Eksperci piłkarscy w ciemno stawiają Polskę, która wychodzi z grupy. Kolumbia mocna? Super, prawda ma Jamesa i paru zawodników z Serie A i innych lig. Senegal najlepsza Afrykańska drużyna? Prawda ma wielu zawodników z PL i Mane, ale Ludzie ! My mamy najlepszą 9 na świecie, mamy Ziela, Jednego z najlepszych bocznych na świecie Piszczka, super bramkarza, dobrego stopera, i solidnych napastników na zmianę i kilku zawodników ogranych w silnych ligach europejskich. Naprawde mamy silny zespół i powinniśmy sie tym cieszyć.

0

Weźcie mnie nie rozśmieszajcie. Wy ludzie wszystkiego chcielibyście : Messi, Griezmann, Suarez , Coutinho i najlepiej, żeby jeszcze Dembele grał. To nie jest fifa tego tak sie nie da ułużyć. Griezmann może grać na 9. Kiedyś graliśmy z niskim Villa i nie było problemu. Można zawsze zmieniać formacje. Możemy grać w napadzie Griezmanem Messim i Dembele w pomocy Cou Thiago i Busquets co i tak jest już mocno ofensywnym wariantem.

7

Jeżeli uda nam się ściągnać tego Thiago i Langleta to naprawdę fajnie. Nasza pomoc potrzebuje delikatnego Remonto i thiago super by w pomocy z Cou współpracował. Do tego jeżeli naprawde Griezmann trafi do nas to mam nadzieję, że Suarez zostanie rezerwowym albo odejdzie. I wiem, że dużo osób napisze, że Suarez to kot, ale jeżeli nie widzicie jego pokraczności w tym sezonie to przykro mi. Przyspieszenie jak wóz z węglem i strasznie drewniany i toporny. Dla jasności lubie Luisa ale to jest najlepszy moment na jego odejście. Pozdrawiam

1

Nie lubiłem łysego, ale numer wywiną ładny.

0

Ale mówię poważnie. Jak nie sędzia dostanie zaćmienia to jakieś kontuzję kluczowych graczy albo sabotaż bramkarzy. Do tego 2 zawodników strzelili 2 zyciowki. W żadnym meczu nie tworzyli sobie więcej okazji niż przeciwnik A I tak wygrywali. Często zdarzało się tez tak że albo Navas bronił albo dostawali wylewu pod bramką.

0

Moim zdaniem mamy lepiej obsadzoną każda formacje szczególnie napad I bramkę. Może poza pomocą.

0

Bale o ile jest w formie I Asensio to tyle. W lidze pokazali jak ich poziom gry nie spadał. To nie jest już Real z mocna lawka. Zwykły farmazon.

41

Piłka nożna jest tak cudacznym sportem. Nadal nie mogę się nadziwić, że my z mocniejsza kadra niż Real I najlepszym na świecie w drużynie odpadamy w ćwierćfinale A oni psim swędem wygrywają finał.
Nie mam pojęcia jak już 3 rok z rzędu po tylu kontrowersjach błędach przeciwników I słabej grze Real nadal zdobywa to trofeum. Wszystko im sprzyja. Gwizdy, powietrze, deszcz, trawa, nawet przeciwnicy hah. Imponujące.

0

Co to z strona?

0

Mam wielką nadzieję, że dostanie taki oklep, że odechce mu się grać w koszykówkę.

4

Czy ja wiem. W finałach Ronaldo nie był nigdy głównym architektem.

1

to wiem ale dlaczego, to jest niezrozumiałe. jakieś pachołki jadą a on nie...

0

Czemu nie jedzie Semedo ?

0

Co ty gadasz. Po 1 sezonie oceniasz trenera. Gratulacje.

0

To nie do ciebie miało być haha

4

Nasze 2 tryplety. A sekstet?

0

Się dziwisz? Fajnego macie kapitana tak w sumie.

2

Życzę powodzenia w ogładaniu finału. Jednakże mam nadzieję, że dostaniecie oklep.

0

Porażenie mózgowe miał chyba gdy nie wybrał Roberto

2

Andres Iniesta w innej koszulce to jak Spiderman w produkcjach DC

1

Niech Cię nie zawiedzie dobry aparat w huaweiu choć w Samsungu jest lepszy podczas dnia. Samsung lepszym telefonem.

0

S8 za 2k albo za te 3.5 to s9

0

Btw. Ma ktoś jakieś zdjęcie Andresa siedzącego późnym wieczorem na środku stadionu oraz zdjęcie z fety mistrzowskiej. Będę wdzięczny.

0

Był ktoś na Juvenaliach w Olsztynie? Jeżeli tak, to jak wam się podobało?

1

A jaki jest ideał kobiety?

1

Na stadionie są dorośli ludzie. Griezmann jeszcze nie oświadczył, że zostaje ani odchodzi, A oni jak małe dzieci. Dziecinada

1

XDD. Mina jaki śmieszny jest. Wygląda podobnie jak ja kiedy ganiałem za 12letnimi gówniakami kiedy porysowali mi auto.

3

Ryszard Suarez Kalisz.

22

Suarez porusza się z lekkością Titanica.

0

Panowie jest ktoś na Juvenaliach w Olsztynie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?