0

Komentarz usunięty

0

Jakie realne transfery chcielibyście zobaczyć? Moim zdaniem Przydałby się nam ktoś do środka pola. Chciałbym też żeby Suarez nie odgrywał już roli pierwszego napastnika. Co myślicie?

6

Doceń trochę tego Pana.

0

Właśnie o to chodzi.

0

Noi dobrze mają jakieś śmieszne trady a nie transfery to trzeba ruszyć głową i jak widać GSW radzi sobie dobrze. Każdy chce wygrywać i jak jest okazja to super. Ja jestem bardzo mocno za.

0

Dlaczego jesteś zły?

2

Nie ma nic nudniejszego od sportów motoryzacyjnych.

7

Już nawet nie chodzi o Ronaldo tylko oni grają gorzej niż Polacy na tych mistrzostwach jak i zawsze zresztą.

5

Szkoda bo wszystkie gole Francji padły z kontry. Widać że obrona sobie z tym nie radziła. Przy lepszej grze w obronie Argentyna powinna spokojnie poradzić sobie z Francja.

56

O to spoko, a ja nie

0

Widzę, że Lozano jest młodym zawodnikiem. Aż tak się wyróżnia? Co do Fekira to fajnie byłoby go mieć. Nie stary A doświadczony. Przydałby się, ale ciężko byłoby to ustawić z Coutinho Dembele I Messim w pierwszej 11

0

Dzięki. Telefon jest na gwarancji podskocze to sprawdzić.

0

Nie spadł mi. Ogladalem coś na youtubie I nagle się pojawił.

1

Też mi sie tak wydaje. Ciekawe jak długo będzie trwała naprawa , bo nie mam telefonu zastępczego.

0

https://imageshack.us/i/po4BPxgEj
Tu jest screena. Telefon Samsung s8.

0

Mam pytanie .Mianowicie przed momente oglądając coś na youtube nagle wyskoczył mi zielony cienki pasek. Idzie on wzdłuż ekranu I jest barwy zielonej. Ktoś wie może co się stalo?

0

Sędziego opłacić trzeba

1

Kupić liegta I jonga fajnie by było, ale jakoś ich nie widzę na boisku przy obecnym zarządzaniu zespołem

8

Ciekawe sprawa z Moukoko. Gość może być dobrym juniorem albo już weteranem U schyłku kariery :v

5

Nawet najlepszy piłkarz na świecie miewa swoje słabsze dni. Napewno z Chorwacją będzie się gralo mu lepiej bo będzie miał więcej miejsca. Będzie zmotywowany I myślę że tam zobaczmy Leo Show. Poza tym to 1 mecz. Jeden mecz nie skreśla Argentyny z Mundialu.

14

Nie jest w żadnym aspekcie lepszym. To jedt 1 mecz. Równie dobrze obie drużyny mogą wyjść I odpaść z grupy jeszcze. Pisac tak mógłbyś jakby działo się to poza fazą grupową w kluczowym momencie. Rok temu wyprowadził ich z grupy. Z Chorwacją będzie łatwiej.

0

Życiowke zagrał co tu dużo mówić

0

Znowu? Na mundialu to nie było nigdy.

0

No drugi gol to rzeczywiście taka rotacja I Petera że ja pierdziu. Błąd De Gei I fuks przy tym golu.tylko Tyle I aż tyle

0

Pierwszy mecz na mundialu I takie glupoty

0

Bo te 2 klubybto już światowy top. Wyżej nie da się wejść

6

Raczej projekt sportowy. Dybala jest nam zbędny. Ja bym widział kogoś za Suareza I Rakitica plus obiecującego stopera.

4

Ale się wkurwiłem tylko. Dobranoc. Powodzenia e Lidze Mistrzów Antoine. Pociag Barcelona odjechał.

Edi; w Lidze Europy

0

Paulina I Neymar by super pasowali

0

Co za głupota. Jaki to ma związek z tym wywiadem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?