mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Jakie realne transfery chcielibyście zobaczyć? Moim zdaniem Przydałby się nam ktoś do środka pola. Chciałbym też żeby Suarez nie odgrywał już roli pierwszego napastnika. Co myślicie?
6
Doceń trochę tego Pana.
0
Właśnie o to chodzi.
0
Noi dobrze mają jakieś śmieszne trady a nie transfery to trzeba ruszyć głową i jak widać GSW radzi sobie dobrze. Każdy chce wygrywać i jak jest okazja to super. Ja jestem bardzo mocno za.
0
Dlaczego jesteś zły?
2
Nie ma nic nudniejszego od sportów motoryzacyjnych.
7
Już nawet nie chodzi o Ronaldo tylko oni grają gorzej niż Polacy na tych mistrzostwach jak i zawsze zresztą.
5
Szkoda bo wszystkie gole Francji padły z kontry. Widać że obrona sobie z tym nie radziła. Przy lepszej grze w obronie Argentyna powinna spokojnie poradzić sobie z Francja.
56
O to spoko, a ja nie
0
Widzę, że Lozano jest młodym zawodnikiem. Aż tak się wyróżnia? Co do Fekira to fajnie byłoby go mieć. Nie stary A doświadczony. Przydałby się, ale ciężko byłoby to ustawić z Coutinho Dembele I Messim w pierwszej 11
0
Dzięki. Telefon jest na gwarancji podskocze to sprawdzić.
0
Nie spadł mi. Ogladalem coś na youtubie I nagle się pojawił.
1
Też mi sie tak wydaje. Ciekawe jak długo będzie trwała naprawa , bo nie mam telefonu zastępczego.
0
https://imageshack.us/i/po4BPxgEj
Tu jest screena. Telefon Samsung s8.
0
Mam pytanie .Mianowicie przed momente oglądając coś na youtube nagle wyskoczył mi zielony cienki pasek. Idzie on wzdłuż ekranu I jest barwy zielonej. Ktoś wie może co się stalo?
0
Sędziego opłacić trzeba
1
Kupić liegta I jonga fajnie by było, ale jakoś ich nie widzę na boisku przy obecnym zarządzaniu zespołem
8
Ciekawe sprawa z Moukoko. Gość może być dobrym juniorem albo już weteranem U schyłku kariery :v
5
Nawet najlepszy piłkarz na świecie miewa swoje słabsze dni. Napewno z Chorwacją będzie się gralo mu lepiej bo będzie miał więcej miejsca. Będzie zmotywowany I myślę że tam zobaczmy Leo Show. Poza tym to 1 mecz. Jeden mecz nie skreśla Argentyny z Mundialu.
14
Nie jest w żadnym aspekcie lepszym. To jedt 1 mecz. Równie dobrze obie drużyny mogą wyjść I odpaść z grupy jeszcze. Pisac tak mógłbyś jakby działo się to poza fazą grupową w kluczowym momencie. Rok temu wyprowadził ich z grupy. Z Chorwacją będzie łatwiej.
0
Życiowke zagrał co tu dużo mówić
0
Znowu? Na mundialu to nie było nigdy.
0
No drugi gol to rzeczywiście taka rotacja I Petera że ja pierdziu. Błąd De Gei I fuks przy tym golu.tylko Tyle I aż tyle
0
Pierwszy mecz na mundialu I takie glupoty
0
Bo te 2 klubybto już światowy top. Wyżej nie da się wejść
6
Raczej projekt sportowy. Dybala jest nam zbędny. Ja bym widział kogoś za Suareza I Rakitica plus obiecującego stopera.
4
Ale się wkurwiłem tylko. Dobranoc. Powodzenia e Lidze Mistrzów Antoine. Pociag Barcelona odjechał.
Edi; w Lidze Europy
0
Paulina I Neymar by super pasowali
0
Co za głupota. Jaki to ma związek z tym wywiadem.