0

Staty nie grają. To tak jak mówić że Lampard jest bezsprzecznie lepszy od Iniesty bo ma wiecej goli i asyst xD

0

Jezu to jest tak bardzo w punkt.

0

Czy jabwiem pod kontrolą. Juventus tak mocno do głosu dochodził. Tam spokojnie mogli strzelic, ale albo jakaś kaszane odwalali albo klepali bez sensu. Karny tez mógłby zostać odgwizdany. Ja jestem przekonany, że raczej byśmy ich pykneli. Nie grają nic specjalnego. Być może bez Cou byloby to bardzo ciężkie, Ale jaki my mamy potężny potencjał. Nie ma chyba takiego 2 klubu.

0

No zdarza się. Pamiętaj że on gra sporo dłużej niż Messi. Iniesta wcale nie ma duzobasyst Ale asysty 2 stopnia. Takie są fakty zobacz co by było gdyby nie Messi. Ronaldo da się zastąpić Leo nie..

2

No właśnie to jest problem. Ronaldo w Realu wyjmuje bułeczki z piekarnika. Messi musi zrobić ciasto, uformować bułki upiec I wyciągnąć.

0

Też chciałbym Real.

0

Czy wy mówicie serio. Zobacz jak wyglądał mecz. Z przebiegu w życiu bym nie powiedział że Real ten mecz nie tyle co wygra 3;0 tylko, że to nawet przegra. Real jest po prostu skuteczny.

0

Real ma dużo szczęścia w tych rozgrywkach. Tak to jest. Często mecz na równi A wynik jakiś z kosmosu.

4

Leo nadrobi. To znaczy jest to jak najbardziej mozliwe. RONALDO jest genialny, ale Messi. Messiego nie da się ograniczyć

0

RONALDO punktuje w LM. Ale jak widzę jak gra Modrić I Isco to aż się chce żeby ktoś wykorzystywał ich ciasteczka. Myślę, że jesteśmy w stanie wyeliminować Real z Ligi Mistrzów.

0

Widać to w bezpośrednich starciach. Kiedy dostają od nas aż miło. My też mamy DNA ligi mistrzów. To jest ten rok by znowu o sobie przypomnieć. Mamy wszystko by wygrać

0

Spokojnie. Jest Mistrzostwo świata. Barca również ma szansę na ligę mistrzów. BAA. MA SZANSE na potrójną koronę.

3

E LM nie graja jakoś innaczej. Zobacz jak ten mecz wyglądał A jaki padł wynik. Są zabójczo skuteczni do trgo szczęście im sprzyja nie ma co.

0

To rok Messiego potwierdził to z Chelsea I potwierdza w lidze. Gole to nie wszystko mój kolego.

0

W dupie nie w drodze. Jest jeszcze Mistrzostwo Świata. Jednym golem nie zmieni nic.

4

Ale bym chętnie Casemiro na emeryturę wysłał...

0

XDDDDDDD no to nieźłe w końcu

1

Do czasu aż pomoc Realu znów złapie zadyche I Kris będzie się krzatal po boisku.

0

Mnie nie tyle co piecze, ale nie rozumiem jak typ ładuje gole z pola karnego może być nazywany najlepszym piłkarzem na świecie albo że ciągnie drużynę. Jak tutaj pomoc słabiej gra to on przeszkadza nie pomaga, ale jak odpali się Isco Modrix Kroos Assensio Marcelo to jest genialny.

1

Btw. Z PSG tak strzelił, odbiła mu się od nogi xDxD

0

Benzema nawet nie potrafi dobrze trafić. Nie no, ale nie umniejsza mu, ale nie pamiętam kiedy strzelił z dalszej odległości niż 7 metr. Robi to co musi I strzelił w każdym meczu ma 13 goli. Najs

0

No to prawda. Poza polem może i nie jest groźny Ale w polu nie ma lepszego. Ale sporo zasługi Isco tutaj .

3

Niesamowite on może sobie lezak rozlozyc A I tak pila do niego przyleci.

0

To jest niesamowite jak Ronaldo piłka szuka. Wszystkie piły na nos dostaje

0

Tak słyszałem, United jak na tak słaby zespół ladnie wyszarpało. Real pewnie coś koło naszej kwoty dostanie.

0

Sponsor od sprzętu.

0

Sponsor techniczny ty nike

0

Orientuje się może ktoś ile dostajemy od sponsora technicznego I czy ktoś dostaje więcej? I czy ktoś dostaje więcej od nas jeżeli chodzi o sponsora na koszulkach? Jak to wygląda. Szczególnie Ciekawi mnie czy ktoś dostaje i ile więcej od sponsora technicznego.

7

Wow. No to mi się spodobało

0

Poprzedni był mega Ale myślę że te 2 ostatnie będą KOZACKIE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?