1

Jak się gra mecz w mecz to tak jest. Z Leganes nie musieli grać....

0

Powinno. Tu chodzi o zajechanie. Szkoda bo mamy taka kadrę A jest tak zle zarzadzania. Nie brakuje nam nic. Każda formacja jest mocna choć z chęcią bym wymienil Suareza. Do tego paru solidnych zamienników tak z 2-3. Szkoda, ale już teraz jestem. Pełen nadziei na następny sezon. Tak mi bylo szkoda że Cou nie mógł grać.

0

Ja tam do końca walczyłem z fizyką XD. To był wielki sukces że zdalem

0



W sam punkt.

0

E tam jest jeszcze poprawa.

0

Bo graja bardzo duzo. Widac zmeczenie golym okiem. W nastepnym sezonie bedzie coutinho kilka zawodnikow na ławkę i będzie dobrze. Mam nadzieję że od następnego sezonu zacznie rotować bo mamy wszystko żeby wygrać tryplet.

0

U nas nie potrzebna jest rewolucja tylko korekty.

2

Ja Kurwa tego nie rozumiem. Taka kadra I grac ta sama 11. Dlaczego tak jest że z taką przewaga wystawia taka 11 z Leganes kiedy widać zmęczenie w zespole. Taktyk dobry Ale mam nadzieję, że wyciągnie wnioski.

0

Gratulacje. Znam to uczucie. Mały kibic Barcy wyrośnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No nic trudno. Szkoda, że Valverde nie gotował jak trzeba. Może w następnym sezonie to się zmieni . Dokona się może parę korekt w składzie być może wymienia Suareza będzie Coutinho. Nie zawsze się wygrywa. Mamy skład spokojnie na wygranie tych rozgrywek. Potrzebne są korekty I troszkę lepsze zarzadzanie siłami zespołu. Tak czy siak Arrivederci Barcelona. Gratulacje Roma

0

Taka sama reakcja. Piątkowy wykład I dzień stał się lepszy. Jak widać mylna euforia.

0

O co chodzi? Możesz wyjasnić

0

O co dokładnie chodzi?

0

Semedo odważny. Dobra technika super szybkość i siła. Podobała mi się jego gra wczoraj.

0

Myślałem, że chodzi Ci o gole Pique I Lidze Mistrzów. XD

0

Pytałem poważnie.

0

Ile ma Ramos. Wiesz może?

1

Ja mam nadzieję, że Valverde da chłopakom odpocząć. W reprezentacji nałapali minut. Dobrze jakby zacza teraz poważnie rotować, bo w formie mamy duże szanse na ligę mistrzów.

0

Myślicie że damy radę? Handi na Barce i Angole BTTS? JAKIE dokładne wyniki przewidujecie?

0

Szkoda, że Messiemu już nie zależy tak punktowac jak kiedyś

0

Buffon: Cristiano można porównać do Maradony, Messiego i Pelé
Chyba Gigi sam w to nie wierzy.

0

Btts I 2 xDD. Pewniaczek

0

Detale . Detale I tyle.

1

Przecież Ronaldo odjechał Messiemu na przestrzeni 2 sezonów. Wcześniej to Argentyńczyk dominował. Spokojnie może to nadrobić. I rekordy tez przejąć

0

No właśnie. Utemperowali nas szybko. Ja wiem że to może być ten sezon.

1

A w czym my jesteśmy słabsi od takiego Realu. Jak pokazujemy na wszystkich frontach, no właśnie w niczym . Mamy mocną defensywę I szalenie mocny atak. Pomoc daje radę. My też wygraliśmy 3:0 z Juve juuupi. CL incomming

0

Oczywiście. To niech się przejdą na To nie nawet xD

0

Zobacz, że u nas najważniejsi zawodnicy grali sporo minut. U nich najważniejsza formacja czyli pomoc dostała trochę wolnego. U nich to trochę korzystniejsze. Fakt faktem trochę żal że kiedy mamy dobrych zamienników nie ma rotacji. Po meczu z Roma chętnie bym widział trochę odpoczyblnku dla kilku zawodnikow.

5

Beka mam jak kibice Realu gadają, że teraz rozjadą każdego. Wynik moim zdaniem nie odzwierciedla tego co się działo. Żeby się nie przejechali na nas Bayernie albo City.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?