mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak się gra mecz w mecz to tak jest. Z Leganes nie musieli grać....
0
Powinno. Tu chodzi o zajechanie. Szkoda bo mamy taka kadrę A jest tak zle zarzadzania. Nie brakuje nam nic. Każda formacja jest mocna choć z chęcią bym wymienil Suareza. Do tego paru solidnych zamienników tak z 2-3. Szkoda, ale już teraz jestem. Pełen nadziei na następny sezon. Tak mi bylo szkoda że Cou nie mógł grać.
0
Ja tam do końca walczyłem z fizyką XD. To był wielki sukces że zdalem
0
W sam punkt.
0
E tam jest jeszcze poprawa.
0
Bo graja bardzo duzo. Widac zmeczenie golym okiem. W nastepnym sezonie bedzie coutinho kilka zawodnikow na ławkę i będzie dobrze. Mam nadzieję że od następnego sezonu zacznie rotować bo mamy wszystko żeby wygrać tryplet.
0
U nas nie potrzebna jest rewolucja tylko korekty.
2
Ja Kurwa tego nie rozumiem. Taka kadra I grac ta sama 11. Dlaczego tak jest że z taką przewaga wystawia taka 11 z Leganes kiedy widać zmęczenie w zespole. Taktyk dobry Ale mam nadzieję, że wyciągnie wnioski.
0
Gratulacje. Znam to uczucie. Mały kibic Barcy wyrośnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No nic trudno. Szkoda, że Valverde nie gotował jak trzeba. Może w następnym sezonie to się zmieni . Dokona się może parę korekt w składzie być może wymienia Suareza będzie Coutinho. Nie zawsze się wygrywa. Mamy skład spokojnie na wygranie tych rozgrywek. Potrzebne są korekty I troszkę lepsze zarzadzanie siłami zespołu. Tak czy siak Arrivederci Barcelona. Gratulacje Roma
0
Taka sama reakcja. Piątkowy wykład I dzień stał się lepszy. Jak widać mylna euforia.
0
O co chodzi? Możesz wyjasnić
0
O co dokładnie chodzi?
0
Semedo odważny. Dobra technika super szybkość i siła. Podobała mi się jego gra wczoraj.
0
Myślałem, że chodzi Ci o gole Pique I Lidze Mistrzów. XD
0
Pytałem poważnie.
0
Ile ma Ramos. Wiesz może?
1
Ja mam nadzieję, że Valverde da chłopakom odpocząć. W reprezentacji nałapali minut. Dobrze jakby zacza teraz poważnie rotować, bo w formie mamy duże szanse na ligę mistrzów.
0
Myślicie że damy radę? Handi na Barce i Angole BTTS? JAKIE dokładne wyniki przewidujecie?
0
Szkoda, że Messiemu już nie zależy tak punktowac jak kiedyś
0
Buffon: Cristiano można porównać do Maradony, Messiego i Pelé
Chyba Gigi sam w to nie wierzy.
0
Btts I 2 xDD. Pewniaczek
0
Detale . Detale I tyle.
1
Przecież Ronaldo odjechał Messiemu na przestrzeni 2 sezonów. Wcześniej to Argentyńczyk dominował. Spokojnie może to nadrobić. I rekordy tez przejąć
0
No właśnie. Utemperowali nas szybko. Ja wiem że to może być ten sezon.
1
A w czym my jesteśmy słabsi od takiego Realu. Jak pokazujemy na wszystkich frontach, no właśnie w niczym . Mamy mocną defensywę I szalenie mocny atak. Pomoc daje radę. My też wygraliśmy 3:0 z Juve juuupi. CL incomming
0
Oczywiście. To niech się przejdą na To nie nawet xD
0
Zobacz, że u nas najważniejsi zawodnicy grali sporo minut. U nich najważniejsza formacja czyli pomoc dostała trochę wolnego. U nich to trochę korzystniejsze. Fakt faktem trochę żal że kiedy mamy dobrych zamienników nie ma rotacji. Po meczu z Roma chętnie bym widział trochę odpoczyblnku dla kilku zawodnikow.
5
Beka mam jak kibice Realu gadają, że teraz rozjadą każdego. Wynik moim zdaniem nie odzwierciedla tego co się działo. Żeby się nie przejechali na nas Bayernie albo City.