mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale Martin narazie jaki pewniak
1
8 minuta Yamal juz irytuje
0
@mr Barca
w reprezentacji Vinicius nie jest zawodnikiem ktory jest wazny
18
Codziennie jestem wdzieczny, ze ktos taki jak Vinicius nie gra dla mojego klubu xd
3
Nie pamietam takiej sytuacji jaka ma Mo Salah w Liverpoolu. Jak mozna sie w taki sposb wypowiadac o klubie, ktorego jestes legenda bo 3 mecze przesiedziales na lawce bo grasz grube łajno. Opchnac go za jakies drobniaki tam do swoich zimą i elo.
5
@Fantastyczny Chłopiec
oby nie, ale życze zeby się pozbierał
0
@Kgorecki2500
Chlop tez pare meczy opuscil i wracal pare do formy
1
@Eklerek
z tymi Wolves to Fermin by wygladal jak KDB prime
0
@Derean
Maja 2 punkty w tym sezonie
0
@Encore
Co do 1 sie nie zgodze a co do drugiego sie zgodze
2
Czy mozliwe jest to ze David Neres gra taki napruty buchem?
0
@Cule1019
Stary nie gadaj glupot. Na jajez tam braki, ale to jeden z najlepszych pilkarzy na świecie. Ja bym mu zarzucil ze slabo presuje
2
@masik86
Martin nabrał pewnosci siebie i duzo sie nauczyl. Rok temu sie potykal i byl niepewny. Tu widac, ze sie poprawil plus mental lepszy
0
@BorzyKrzys
O co chodzi?
0
@Fog_W_1899
Napisales, ze mogl uwazac. To napisalem ze nie mogl
9
@Fog_W_1899
Nie. Nikt nie jest ponad klub.
1
Salah za takie gadanie do mediów to jest takim leszczem. Liverpool powinien odpalic go juz zimą
1
@PatrykBarca
Nie wiem. Lubie Salaha bo to dla mnie pilkarz fenomen. Chlop z takiego ogórasa wszedl na top. Szczesny mowi ze tez nie mogl uwierzyc, ze Salah robi takie liczby, bo na treningu nie musial sie wysilac zeby bronic strzaly egipcjanina i ciezej cos bylo wpuscic niz obronic. Do tego te koślawe poruszanie sie i strzaly ciagniete z biodra xd
2
Irytuje mnie takie jechanie po Kounde. Nie znam pilkarza ktory nie miał gorszych okresow w karierze. Ogladam go w Barcelonie widzialem go tez w Sevilli. Wiem jak umie grac i kazdy tez wie jaka etyke pracy ma ten gosc. Olmo potrafil powoli wrocic to i Jules wroci.
1
@reloaded
to zalezy jakie warunki ma firma. Pracownicy maja taniej osoby towarzyszace juz wiecej placa. Firma czasami tez sama finansuje te pakiety w jakims stopniu
2
Jakby Real Legia i United utrzymaly swoj kurs do konca sezonu to bym sie nie obrazil
6
90 minutes at Barbecue is a very long time
2
@VeB 1899
Wydali tyle kasy na transfery latem, juz na bliki za sedziowanie nie stykło
6
Kibice Realu narzekaja na brak czerwa dla Iglesiasa i malo kartek Celty i ogolnie slabe sedziowanie.
Mam takie odczucie jakby zlodziej plakal, ze go okradli.
1
Xabi leków nie wział
2
Jaki piekny wieczor k**wa
0
Jak my z tymi plackami z madrytu dostalismy 2:1?
3
@AmigoBlancos
mi tam nie szkoda Mbappe. Zwykly burak
1
@Czyhrynski
Mysle ze nie prawda to jest
0
@Pedri16Future
Nadal jest druga po Premier League