0

@Tasde
Na Yamalu tez bym karnego nie zagwizdal. Tu sedzia podjal dwie dobre decyzje

0

@RoberDzik
fajnie by bylo. Jest moze jakas petycja do podpisania?

6

Kibice Choroszowianki Madryt twierdzą, ze byl wczoraj karny na Rodrygo xD

0

1

Szok ze taki slaby pilkarz jak Camavinga gra w Realu

0

Moze mamy tu jakichs milionerow/milarderow na forum. Moglibyście sie zlozyc na kupno Realu i rozwiac ten klub. Sam tez dorzuce niewiele bo niewiele

2

@macio_944
przepraszam

2

@Comentateiro
oni ten Bayern bez problemu oklepali

1

@Encore
Ja mysle, ze zostanie i nic nie wygra i w sumie oprocz kibicow United nikt o nim pamietac nie bedzie. Wlasnie ten czynnik co wygrales w takich duzych klubach jest istotny jednak

1

@Encore
ja bym chetnie zobaczyl statystyke machania lapami jeszcze

0

@Cataloniec94
dlatego wstyd. Jeszcze taki racuch gola strzelil szkoda gadac

0

placki z Chelsea strzelaja w 10tke Arsenalowi xD

2

@Arcybiskup Gral dobrze caly mecz. Gol na 2:1 zaczal sie tez od niego. Solidny wystep

3

@Mike3554
Dobrze

0

@kamiVeB
Ze Rashford rozumiem

0

@robsons23
Materace nie graja wcale lepiej xd

1

@Bogan
W sumie to tak

0

Balde tragicznie podaje. Jakby mial conajmniej podanie Martina to bylby kompletnym obronca. A tak nie potrafie jak na tym poziomie obronca nie potrafi podac w pelnym biegu

0

@Seledynowy
tym bardziej ze z druzyna trenuje juz od kilku miesiecy

2

Irytuje mnie bernal. Chlop sobie chodzi ciagle

1

to nie karny panowie

2

@ViscaelBarca2007
Widac, ze on uczy sie na bledach. Tak jak Eric. Moim zdaniem to moze byc solidny stoper bo warunki ma zeby tam grac

3

Ja pierdole ale zmiana w pressingu jak jest Rapha. Niewidomy by zauwazyl

1

Lewemu asyste dali xD

0

@hugz hahaha dokladnie

0

@BorzyKrzys
po prostu obaj to prawdziwi sportowcy

0

@Czyhrynski
nikt ci tyle transferow jednego okienka zawodnikow o takie klasie nie zrobi

1

To nie nasz klub rozjebał 1,5 mln w 3 lata i jest 800 mln euro na minusie i nikt z tym nic nie robi

0

@lajcior
Dlatego Mbappe i Vini tak wysokoZ Rodrygo to swoj chlop xD

5

Score 90 na ig udostepnilo liste najlepiej sprzedajacych sie koszulek w 2025 roku. Jestem zaskoczony z niektorych lokat i dumny z polaka rodaka:
1. Yamal 1.315.000
2. Messi 1.278.000
3. Lewy!!! 1.110.000
4. Mbappe 1.020.000
5. Vinicius 992.000
6. De Arrasceta 975.000
7. Cristiano 925.000
8. Bruno Fernandes 878.000
9. Harry Kane 867.000
10. Rodrygo 798.000

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?