1

@MaryNara
Kante też nie był duży czy Makalele. To jest taki bardziej gość co dokucza, przecina i wyłuskuje, a nie przepycha. Poza tym ma świetną technike, a takim dębiakom dużym często tego brakuje

4

Haha ostatnie zdania artykuly sprawily, ze sie usmiechnalem. Bedzie gotowy stadion to wszystkim szczeki opadna

0

@xavi890
Casado silny moze nie jest, ale ladnie na dupie jeźdzci i potrafi kąsać. Tak go zapamiętałem z okresu tamtego sezonu

1

@Cules69
duzy rozstrzal 170-177. Akurat my duzo bramek po stalych fragmentach nie tracimy, a nawet więcej strzelamy. Brakuje takiego jednego silnego pomocnika obok Pedriego lub na 6stce. Ja bym widział pomoc casado, Pedri + ktoś. lub Pedri + Gavi plus jakaś silna 6tka

2

@Kinginiesta
nie no to to prawda

1

@Kessie
mocny na tym etapie jest Arsenal. Ciekawe czy beda grozni na wiosne

0

Gerrard Martin to bardzo dobry pilkarz do rotacji.Umiejetnosci moze nie ma jak najlepsi stoperzy, ale widac ze mysli Przetestowałbym go na śo. Mysle ze on i Christensen mogliby naprawde stworzyc fajna pare. Do tego czasami zagralby tam Eric i moze Cubarsi jakby zaczal grac na swoim poziomie

1

@Cule1234
taka ciekawostka. Kuba gral kiedys w pilke na pozycji bramkarza. Wiem bo z nim gralem i jakos w wiemu 12 lat przerzucil sie na siatke

0

@draxidox
watpie z eto prawda xd

9

Casado dobrze znosi takie warunki co narzucila Chelsea. Nie bez powodu Lewy na niego mowi Pirania.

0

@LOPEZ16
nie zartuj przy tej trojce wyglada komicznie ta Chelsea

0

@Zoker
ladne zdjecie pozdrawiam

0

Ten klapek Cucurella w Premier League tez fauluje po 150 razy i nie dostaje kartek? To taki Tchouameni na boiskach premier league czy jak to tam jest?

4

Haramball gol. Arsenal w swoim stylu

2

Nudny ten mecz Arsenalu okrutnie.

0

Ma ktos chec zrobic kasyno na sprytnym w Gta online na pc? xD

1

@Krystiansigma2734
3 gole i asysta akurat

1

Od gry Araujo śmieszniejsi sa tylko bydlo z Londynu spiewajace ze Estevao jest lepszy niz Yamal. Jakis chlop co strzelil narazie 4 gole w europie rzekomo jest lepszy niz zwyciezca ligi, mistrz europy i jeden z najlepszych zawodnikow na świecie.

0

Sa jacys ciekawi gracie do zgarniecia za free latem?

12

Mimo ze kazdy wie- Yamal jest kilka klas lepszym pilkarzem niz Estevao to sam sobie winien takich obelg

0

@Encore
United musiało tak postąpić. Jakby został to konsekwencje dla klubu byłyby spore. Mason jak widać ma umiejetnośći, żeby iść gdzieś "dalej". Moim zdaniem to weźmie go jakieś PSG, bo w Anglii jest spalony

5

@lukmrz
Dług to nie problem. Mądrze rozłożone płatności i problemu nie ma. Tu chodzi o to, że La liga nie pozwala nam dysponować własnym budżetem. Mam nadzieje, ze latem sie wzmocnimy na pozycji obrońcy bo tam jest lej po bombie.

0

@MesQueUnClub_87
nauczmy sie rozróżniać umiejętności pilkarza od jego formy. Gra teraz slabo, ale to nie jest slaby pilkarz.

0

@MesQueUnClub_87
Kadra wyceniona na ponad miliard i tylko Real i Arsenal maja drozsza

0

@gaucho104
no mozliwe. Elche gralo lepiej od Realu. Real ma zly moment tak jak i Barcelona ale overalowo potencjal druzyny z hiszpani maja wiekszy niz chelsea

0

@gaucho104
Dobra to w sumie Sunderland to tez jest top druzyna skoro sa w czolowce na ten moment to dobrze dla nas ze nie graja w LM. Jak tak topowa druzyna z takim skladem personalnym jest ro zle swiadczy o reszcie zespolow

0

ż Estevao odlecial chlop xd

0

@Encore
Nie na poziomie Getafe. To jest drużyna w tej chwili jak widać lepsza od nas. Kluczem jest słowo w tej chwili. Ale oni grają ponad stan a my grubo, grubo, grubo poniżej. Nie jest to poziom Getafe, ale tak jak napisałem, nie jest to klub który będzie w półfinale LM czy też ćwierćfinale i tyle
@Eklerek
Może te moje komentarze są spowodowane też tym, że ja Chelsea gardze bardzo mocno i każdym piłkarzem przychodzącym do 70 osobowej kadry tam. Robią sobie samopas. Słyszałem, że planowane są limity w PL. Przecież to w takie gówno jak Chelsea czy City uderzy od razu. Jak oni wydali 1,4 mld w 3 lata i tak wygląda ich zespół XD to nie wiem kogo oni kupowali

0

@Eklerek Słaba prowokacja ;)

0

@directedbyfcb
No niby tak. Ale personalnie jezeli chodzi o graczy to tam taka sraka jest ze szkoda gadac. Widze wczoeaj Garnacho w podstawie Obroncow, ten Malo Gusto to myslalem ze jakis pizzerman z Telepizzy. To samo ten fodana czy Chalobah. Taki zespol wiesz klasy Newcastle. I zawiodlem się bardzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?