mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonCarletto
boli i ma bolec
0
taka srake grac i miec tyle szczęścia i wygrać to tylko Real umie
0
dobra ja rozumiem ze stracili 2 gole w koncowce, ale zepsute 3 sytuacje 200 procentowr i jedna setka
0
mam wrazenie ze te dogrania Balde sa od paru miesiecy coraz lepsze i lepsze
0
@Debfc
ja chyba bym te hot sogi zostawil na przerwe
0
dwa buble cale Atletico
5
na rm.com twierdza, ze maja problem ze skutecznością. Ja uważam, ze sa skuteczni ponad stan
0
zobaczymy :)
przecież on z balkonu skoczy
0
Wg transfermarkt:
Vinicius: 33 mecze 2599 minut 16 goli 12 asyst
Yamal: 33 mecze 2684 minut 11 goli 16 asyst,
Niezle to wygląda dla Yamala albo może słabo dla Viniciusa jako najlepszemu na globie zważywszy na to, ze chlop tłucze karne
0
@mariogbch
ja wczoraj widzialem wczoraj co najmniej jeden faul naszego zawodnika na zolta i conajmniej 4 Las Palmas na zolta
3
Fauli w meczu 17, kartek?
Dwie za dyskusje. Fatalny mecz tego pana
0
bardzo chcialbym miec tego arbitra w zasiegu reki
2
Średnia kartek tego sedziego to ponad 5 na mecz chyba ze nam sedziuje to juz mniej niz 1,5 kartki na mecz
0
@AmigoBlancos
a jaki kurs na kartke Palmas z 15?
1
135 minut sedziowania tego goscia i 0 kartek kumacie to?
0
widac, ze zamiast rozgrywac to z irytacji wszystko do przodu pchane bez glowy
5
tam chyba trawe kladl pracownik mrówki
0
@dariooo
nie wiem jak widze tego Fermina w pomocy to wolalbym Gaviego jednak ew Olmo
0
ale Yamal gra chuynie
1
Człapin Yamal dzisiaj
0
bardzo nie podoba mi sie linia pomocy. Widzialbym De Jonga i Gaviego za Casado i Fermina
1
sedzia juz zapowiada sie tragicznie
3
@pt9
Obydwa grane na wyjeździe
0
Szkoda, żę te rewanżę tak słabo wypadły o ile z Borussia nie będzie to miało większego znaczenia to z takim Bayernem juz tak
0
@ViscaBarca123
ja mam do Ciebie pytanie juz poza konkursem.
bo ty śledzisz zawsze tych mlodych. Chcialem, cos uslyszec o braciach żuk chyba, ze wypowiadales sie gdzies na ten temat to jakbys mogl mnie tam odeslac lub mi cos o nich napisac
0
@ViscaBarca123
a co sie z nim teraz dzieje?
0
@Azazel_Pazuzu
Calkiem szczerze to bym widzial Real w trojce
1.Liverpool
2. Barcelona
3. Real
4. Inter
5. Arsenal
0
Kumam Liverpool 1, ale dlaczego Arsenal 2? Ja bym widzial nas przed Arsenalem lekko za Liverpoolem
0
@Koorsik
podoba mi sie ten komentarz
0
@FCB24
@Pedri16Future
tak szczerze to dobry zmiennik się szykuje dla naszego Cubarsiego w kadrze.