1

@DonCarletto
boli i ma bolec

0

taka srake grac i miec tyle szczęścia i wygrać to tylko Real umie

0

dobra ja rozumiem ze stracili 2 gole w koncowce, ale zepsute 3 sytuacje 200 procentowr i jedna setka

0

mam wrazenie ze te dogrania Balde sa od paru miesiecy coraz lepsze i lepsze

0

@Debfc
ja chyba bym te hot sogi zostawil na przerwe

0

dwa buble cale Atletico

5

na rm.com twierdza, ze maja problem ze skutecznością. Ja uważam, ze sa skuteczni ponad stan

0

zobaczymy :)
przecież on z balkonu skoczy

0

Wg transfermarkt:
Vinicius: 33 mecze 2599 minut 16 goli 12 asyst
Yamal: 33 mecze 2684 minut 11 goli 16 asyst,

Niezle to wygląda dla Yamala albo może słabo dla Viniciusa jako najlepszemu na globie zważywszy na to, ze chlop tłucze karne

0

@mariogbch
ja wczoraj widzialem wczoraj co najmniej jeden faul naszego zawodnika na zolta i conajmniej 4 Las Palmas na zolta

3

Fauli w meczu 17, kartek?
Dwie za dyskusje. Fatalny mecz tego pana

0

bardzo chcialbym miec tego arbitra w zasiegu reki

2

Średnia kartek tego sedziego to ponad 5 na mecz chyba ze nam sedziuje to juz mniej niz 1,5 kartki na mecz

0

@AmigoBlancos
a jaki kurs na kartke Palmas z 15?

1

135 minut sedziowania tego goscia i 0 kartek kumacie to?

0

widac, ze zamiast rozgrywac to z irytacji wszystko do przodu pchane bez glowy

5

tam chyba trawe kladl pracownik mrówki

0

@dariooo
nie wiem jak widze tego Fermina w pomocy to wolalbym Gaviego jednak ew Olmo

0

ale Yamal gra chuynie

1

Człapin Yamal dzisiaj

0

bardzo nie podoba mi sie linia pomocy. Widzialbym De Jonga i Gaviego za Casado i Fermina

1

sedzia juz zapowiada sie tragicznie

3

@pt9
Obydwa grane na wyjeździe

0

Szkoda, żę te rewanżę tak słabo wypadły o ile z Borussia nie będzie to miało większego znaczenia to z takim Bayernem juz tak

0

@ViscaBarca123
ja mam do Ciebie pytanie juz poza konkursem.
bo ty śledzisz zawsze tych mlodych. Chcialem, cos uslyszec o braciach żuk chyba, ze wypowiadales sie gdzies na ten temat to jakbys mogl mnie tam odeslac lub mi cos o nich napisac

0

@ViscaBarca123
a co sie z nim teraz dzieje?

0

@Azazel_Pazuzu
Calkiem szczerze to bym widzial Real w trojce
1.Liverpool
2. Barcelona
3. Real
4. Inter
5. Arsenal

0

Kumam Liverpool 1, ale dlaczego Arsenal 2? Ja bym widzial nas przed Arsenalem lekko za Liverpoolem

0

@Koorsik
podoba mi sie ten komentarz

0

@FCB24
@Pedri16Future
tak szczerze to dobry zmiennik się szykuje dla naszego Cubarsiego w kadrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?