mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Raul Asencio na przestrzeni 3 lat zostanie w Realu czy trafi do jakiegoś Getafe lub Almerii? Oczywiście chodziło mi o Real Valladolid lub Real Oviedo
2
@Kinginiesta
albo Pepe czy płaczek Cristiano
9
Na RM.com pojawił sie artykuł ten co u nas z Yamalem. Dowiedzieliśmy sie z komentarzy tak.
-Że z Fatiego też miał być zwycięzca ZP i Yamal zniknie tak samo( no tak przecież to jasne, ze chlopaki byli na tym samym poziomie)
-Że to jasne, że nie trafi do Realu, bo trzeba mieć tam osobowość, a on juz ma ją spapraną ( tam szukają takich jak Fran Garcia co wolą mamy swoich partnerek lub szczekaczy jak Viniciusy i Bellinghamy)
- Że jest chamem boiskowym tak jak i Pedri XD
- za Pare lat nie będzie po nim śladu i że takich graczy to było wielu.
No wielu było takich graczy wychowanków szczególnie w Madrycie. Może i nie za mojego życia, ale za to za waszego też nie.
Ja wiem, że tu też się zdarzają mocne statementy, ale myślę że tam te ich społeczeństwo jest naprawdę "specyficzne" xD
20
Kibice Realu zachowują się wobec Guardioli jakby conajmniej ograł ich 2;6 i 5;0 w przeszłości. Nie wiem skąd tam nienawiść
0
@Maker0
tylko nie pamiętam takiego sezonu, że Real miał takie problemy w LM. Praktycznie z każdym lepszym rywalem w trąbe i to boleśnie w tym z nami. Mi ten sezon przypomina ten sezon post Cristiano gdzie odpadli w 1/8 od razu a w Lidze mieli z 12 przegranych
1
@Rewolucja123
Jak ma nic nie zrobic jak niedawno z nimi poradzil wobie Espanyol, a w LM przegrywali z Lille, Milanem i Liverpoolem i ledwo ze szczesciem wygrali z Atalanta
0
@mrboom
wlasnie mam wrazenie ze on po prostu zastapil Viniciusa bo tersz to Brazylijczyk wyglada slabo.
najwieksza beka jest na rm.pl bo tam ludzie pisza. „przepraszam ze watpilem”
„ najwiekszy flop w historii haha i co?”
0
i co Kylian żappe chyba sie zadomowil w Realu. 27 goli w tym sezonie. Fakt jest taki, ze to niewiele zmienia w samym Realu bo duzo slabiej gra Vinicius, a sam Real nie bryluje i trafiajac na taki Leverkusen bedzie mial mega ciezary
0
@Pedri16Future
zwykly buc. sportowo wyrobnik. Ja w nim nie widzr wielkiego gracza. Taki Milner na sterydach. wszedzie go pelna ale walorow czysto pilkarskich nie ma za wiele
1
@mrboom to dobrze powiedzialem
1
@jacobFCB
próbuje złapac i nie moge xD
Czyli pierwszy mąż dody ma żonę i ona miała byłego męża a ten były mąż ma byłą partnerkę i z nią wstawił zdjęcie były mąż dody. WTF
0
@Pedri16Future
widac ze taki cham. Mnie sama jego twarz drazni. Drazni mnie tez ze robi sie z niego super grajka a opeocz biegania i kopania to nic nie umie
0
Ale ten Kopacz Valverde jest irytujący
0
@ShawnC
o prosze
a jakie umiejetnosci ma Camavinga a co wiecej Tchouameni bo oni to chyba nawet tego nie maja xD
3
@Azazel_Pazuzu
ja bylem w szoku ze Gavi i Pedri sa wyceniani ponizej 100 baniek a ta dwojka z Madrytu wlasnie 100.
0
@Kapitan hawk
Byłaby szansa, bo Real jest słaby, ale no własnie, City też jest słabe. My czy taki Liverpool, a moze nawet Bayern nie mielibyśmy większych problemów z przescieradłami
0
Myslicie, ze Betis poradzilby sobie z wczorajszym City? Czy może wystarczyl by Real Valladolid?
2
mecz uposledzonych
0
mam wrażenie, ze my bysmy Real w takiej dyspozycji ograli z 5:0 do przerwy
16
nie no co wy porownujecie jakiegos Asencio do Cubarsiego. Ile jeden a ile drugi pogral w seniorskiej pilce? Fizycznie jeden to dojrzaly facet, a drugi to chlopiec. Za 3 lata to Cubarsi takimi Asenciami to bedzie podlogr wycierał
1
@Destroyer_of_Worlds
punchable face
1
@pacynator
to wlasnie mialem na mysli
0
Asencio wyrasta na jednego z moich ulubiencow
0
to jest oczywiste. lepiej grac ze slabszhm niz silniejszym
0
@Danny Gaucho
Czyli 44 G/A przy 36G/A naszego cracka. To Rapha go pyknie bez problemu
0
@Kidd @Danny Gaucho
Okej to w takim razie vinicius w swoim najlepszym sezonie jakie mial statystyki?
Tez pewnie z 4-6 oczek mnniej
5
Raphinha w 2 pierwszych sezonach Barcelony 45 G/A
Raphinha w 3 sezonie w barwach Barcelony 38G/A do początku lutego. To juz więcej niz Vinicius w zeszłym sezonie- Ballon D;or Season
Przypomne tylko ze Vinicius w swoim najlepszym sezonie liczbowo miał 23 gole i 21 asyst. Raphinha juz ma 23 gole i 15 asyst. Myslę, że przeskoczy Madrycioka ze sporym zapasem
1
@mekston
Gadam z ojcem i mowie ze chcialbym PSG, bo jestesmy mocni, a On pyta nie lepiej latwiejszy rywal? Barcelona tak gra ze moze przegrac z kazdym jak Palmas czy Leganes.
Ja mówie- ale wygrac tez moze z kazdym. Ojciec przyznal racje
1
fermin moze nie jest uzdelniony technicznie jak Pedri, ale chlop co ma ciag na bramke. Podoba mi sie to, ze jest tak mocno ofensywny wzgledem naszych pomocnikow
0
w 15 meczach w tym sezonie strzelaliśmy 4+ goli. Niesamowite