5

i Wojtek i Pena nie wygladaja dobrze.
jaka jest roznica? Wojtek nie ma rytmu meczowego a Pena po prostu jest slaby

0

@Azrik tak
był jakis Kendrick, było paru fajnych wykonawców indie albo rockowych. Bylo kiedys RHCP, Gorillaz. Był Asap rocky. Teraz jest świeżo. Dzisiaj ogłosili tą laske co wygrała Grammy i sie nia zachwycaja w USA, ale ja bym wolał, żeby ogłosili np Nelly Furtado jak w Poznaniu na tym nowym festiwalu

1

@Rupert_Haubica
To prawda, Robert czy taki Salah czy Drogba

0

@dv7wisnia
Nie wiem, ale mam wrażenia że same piosenkarki z tik toka z ckliwymi pioseneczkami

1

Lineup na openera wygląda narazie bardzo słabo

4

Tak szczerze, to mi przykro jak cierpi Ronaldo.
W całym wywiadzie widać takie kompleksy, że szokuje mnie, że gośc który kończy jutro 40 lat może sie tak wypowiadać.

23

Crisu wstawaj zesra*** się

0

@TheNekro94
Nie wiem, ale cieszy mnie że od 10 lat leża pod stopami Liverpoolu :D

0

@TheNekro94
Ja też dobrze wspominam United Fergusona. ;)
Nigdy ich nie lubiłem, a teraz ich nie lubie nawet bardziej, ale zawsze nam "leżało"

1

@cymek1
duze kontrowersje przy wyniki 3/4 ;0 . Ta decyzja podciela Valencii skrzydla xD

0

@mekston
Główki Lewy Karne Haaland wolne Kane

Lewy gra dużo lepiej głowa niż Haaland

4

Yamal 18 prób dryblingu 11 udanych z tak głęboko grającą drużyną. Niesamowite

0

Ale Yamal dzisiaj gra

2

Kurwa mac jaki to jest śmieć ten sędzia

0

0

Jakiś delegat Barcelony powinien pobić tego arbitra

2

Nie mam pojęcia dlaczego nikt nie zrobi dochodzenia w sprawie szemranych zwyciestw w Lidze Mistrzów

0

@Bobo25
@Nieznajomy
Oczywiście, ale najciekawsze jest to, że jego kontuzja była cięższa. Mieli to co oni tylko gorzej. Tylko ja też tak daleko idący wniosek wysnułem, bo Gavi to wariat i nigdy nie symuluje, a dodatkowo wchodzi głowa tam gdzie większość nie włozy nogi.

0

Gavi musi mieć jakiś zabójczy próg bólu.
Przypomniało mi się jak doznał tej paskudnej kontuzji. Złapał piłkę kulał i próbował to jeszcze jakoś rozchodzić.
Tymczasem są nagrania jak Carvajal, Militao i Courtois wyją z bólu po podobnych trochę lagodniejszych urazach.
Nie chce tu obrazić graczy Realu tylko o tych sytuacjach pamiętam że są nagrania

5

Raphinha - ̶N̶a̶j̶l̶e̶p̶s̶z̶y̶ ̶s̶k̶r̶z̶y̶d̶ł̶o̶w̶y̶ ̶n̶a̶ ̶ś̶w̶i̶e̶c̶i̶e̶ ̶. Najlepszy gracz na świecie

0

@kuz
telefon mi poprawił. Mam nadzieje, że nie zepsuło Ci to humoru na reszte dnia

1

@KamQiX
Tak moim zdaniem 100 mln za Raphe to smieszna cena

1

@MesQueUnClub_87
Luźne pytanko, ale zgadzam się. Poza tym wskoczył na taki poziom, że te 100 mln to mało

0

@karolax10
Rapha i Gavi to są urodzeni liderzy. W przyszłości myślę że Casado i Cubarsi.
Teraz postawiłbym na Raphe kolejny Gavi, Lewy Pedri i Araujo w takiej kolejności

0

100 mln za Raphinha. Sell czy nie?

0

Ale mam niedosyt, ale te 1 miejsce by wyglądało tak mocarnie

0

na plus asysta do fermina? Nie wiem który obrońca potrafi zagrać tak długą dokładną i szybką piłkę.

0

@michal26
Jest szybszy silniejszy, bardziej skoczny, wyższy, cięższy. W sumie od kazdego. Araujo popełnia błędy wynikające z braku koncentracji. W powietrzu jest lepszy też Araujo, Cubarsi moim zdaniem będzie lepszy, ale nie przez najblizszy czas

2

Niech idzie. U nas byłby 8 albo 9 w kolejce do grania. Nic specjalnego. Lepiej zarobić dużo w katarze jako średni piłkarz niż, średnio w Hiszpani jako średni piłkarz

0

@michal26
Araujo pod katem fizycznym zjada Cubarsiego. Bardzo życzeniowo patrzysz na to. Naprawde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?