5

@Zoker Czyli jednym zdaniem: "To był kawał dobrze zmarnowanego czasu".

4

0

@Gibbon_FCB Umowa o dzieło. 50 Euro od bramki.

0

@sebasarna Wykupienie Rashforda jest totalnie bezsensownym ruchem przy FFP Barcy. Skończy się tak, że za dwa laty i kontraktem jaki będzie miał będą go kibice wypychać i się zastanawiać, czemu znowu nie możemy sprzedać i jesteśmy trzymani za przysłowiowe "jaja", jak na przykład przez Ter Stegena. Będzie znowu odliczanie do końca kontraktu.

2

@MesQueUnClub_87 Poszukałem jeszcze, bo wyglądało mi to na pierwszy rzut oka na fake. Ale wygląda, że nie. Tzn. ta z obrazka to widać, że to jak z burgerem z Maca na banerze, tutaj wygląda to chyba bliżej rzeczywistości.


1

@MessiForeverTheBest No wiadomo. Przecież po coś założyliśmy Fan Club pięknego Joana.

Edit. Pardon, ambasadę. Żeby argentyńska nie była samotna.

5

Czasem widziałem wrzucane zdjęcia giętych stadionowych, ale ośmiornicy to jeszcze nie. Zjedlibyście takiego "tentacle'a" na meczu?


2

@MOLESTA I to z obroną, która mówiąc eufemistycznie nie uchodzi za mur.

1

No i znowu zaczynamy ten cotygodniowy cykl. Mógłby ktoś wreszcie zdelegalizować poniedziałek.


3

@macio_944 Wspaniałym Mundialem we wspaniałym USA o wspaniałych porach (w części przypadków). Chyba oczywiste.

9

Szczęsny ciągle z szansą na 3, jakby na to nie patrzeć.


0

Po co ten Real bierze udział w rozgrywkach La Liga, jak i tak Barcelona wygrywa mistrzostwo?

0

@macio_944 Co prawda dwa panele, a ten prawy to klasyka, ale w sumie trochę bez sensu w kontekście :P

0

@Nazio_87 No ja już od 15 minut robię.

2

Dobra, to klasykiem. A co tu takie humory, jakby Barcelona została mistrzem Hiszpanii drugi rok z rzędu?

1

@DragonxNF Akurat to prawda =)

0

Jest już coś takiego jak chess-boxing. Myślicie, że football-boxing ma przyszłość? Kogo byście widzieli jako faworyta takiej formuły?

2

@Jakchcesz Ogląda, ale się nie cieszy (jak ostatnio).

5

@Starrk I pod względem przegranych. Ciekawa sprawa, nie?

3

@FCBparasiempre Niesamowite jak ten klub się stoczył. W sezonach 01/02 i 03/04 robili majstra.

2

@BorzyKrzys To jest ta różnica między teorią, a praktyką – tylko to piłka nożna.

18

Jakiś ziomek pisze ciągle o smacznej kawusi, to macie smaczną kawusię.


0

@Dari0G Ale nostalgie wrzuciłeś. To może nie najlepsza ogólnie, ale dodam coś co wpadło mi w ucho w tamtym czasie.


0

@Cochise Zbyt dużo tego, żeby wybrać jeden. Zapewne jednak coś od Paula Romero, więc albo z Heroes, albo z M&M który też miał świetne tracki w VII części.

5

Widziałem, że w ciągu dnia niektórzy pisali, iż "nie czują" zbliżającego się klasyku, bo Real się wypisał z gry o mistrza. Wydaje się, że Ronnie ma inne zdanie.


0

@Frimpong Jak to gdzieś mi mignęło: "Devil wears Prada, Pope wears Nike".

1

@MessiForeverTheBest Najlepsza odpowiedź.


0

@Sapos93 Szacun, że na poważnie analizowałeś parafrazę żartu "mamy 50% szans na wygraną/transfer".

0

@simon15 szansa na wygraną lub remis wynosi 66,6%, bo albo przegramy, albo wygramy, albo zremisujemy.

1

@Adran360 Z takich plotek twitterowych, które widziałem na kilku kontach (możliwe że kopiowane jedne od drugich). Netflix ponoć zamówił już kolejny sezon.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?