1

Niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził.

2

@Popitek12 W wydychanym czy krew?

11

Jaki wstęp by Lasowski o smole z pierzem xD

4

Uwielbiam ten kadr i wszystkie fejki z nim związane.


2

@MessiForeverTheBest Muszę przyznać, że ładnie się dziś odpaliłeś xP

1

@NeroTFP1 Ale siara.

5

@Adran360 No w końcu ktoś z konkretami, bo jak widzę, że ludzie piszą, że Real jako jedyny obronił LM, a kilka dni potem, że ma 15 LM, to się zastanawiam jak działa ta wybiórcza klasyfikacja.

8

Z pozytywów: Arsenal jeszcze nigdy nie był tak blisko wygrania Ligi Mistrzów. Trust the process.

1

@macio_944 Jeśli liczymy im "15 Lig Mistrzów", to nie byli już od dawna.

3

21, to zaczynamy LM. O Boże o kufa... GG PSG.

0

@pt9 Wiem, że żart więc odpowiem serio: liczba wakatów może mieć z tym coś wspólnego. Ale spokojnie w IT widziałem kiedyś sytuację, gdy na jednego programistę przypadało 3 PM-ów. Więc czasem te proporcje potrafią się zaburzać.

1

@Hosh Najpierw Pululu potem delulu.

0

@MaziFCB Cokolwiek, byleby nie było powtórki z Griezmanna.

4

@Rupert_Haubica I w sumie nic mu nie mogą zrobić. 9 lat do końca kontraktu :-)

0

@Murazor Jedne badania? Tu już trzeba robić okresowy przegląd.

3

Nie wiem co wy piszecie o tym, że tweety nie działają. Wystarczy mieć płatną wersję premium LR i wszystko śmiga: https://zapodaj.net/images/c31af3d0c4ed7.jpg nawet logo Tweeter-a jest.
A tak na poważnie, właśnie się zorientowałem, że plugin, który popełniłem kiedyś (był z ponad rok temu taki wielotygodniowy/miesięczny fuckup, że losowe tweety się nie ładowały) do ViolentMonkey (nakładka na Greasy Fork) ciągle działa i jak tweet się nie ładuje to go poprawia.
Nie mam w sumie chęci, ani ochoty się tym zajmować, ale @PeRRy pamiętam, że ty coś dłubałeś do blokowania userów. Może da się tam ten codebase zintegrować (jeśli problem dłużej potrwa).
https://github.com/misterio-pl/fcbarca-twitter-fix/blob/main/app.js
W każdym razie "feel free", bo i tak wrzuciłem to na licencji MIT.

4

@MessiForeverTheBest Zasada 1+1 na promocji w Biedrze.

2

@FiscaelBarca I się posty z X przestały wyświetlać. No porypany sen, też taki miałem.

4

@szymonekk Nie no, dobra... aż tyle to nie przesadzajmy.

34

@NeroTFP1 Okres wypowiedzenie to nie urlop. Ale wywalone można, a czasem nawet należy, mieć.

2

@Jakchcesz To prawda. Kiedyś czytałem, że cukry proste (czyli głównie to co w owocach) nie powodują wyrzutu leptyny (w przeciwieństwie do cukrów złożonych), przez co nie ma poczucia sytości. Jeśli dorzucisz do tego, że są to owoce w skład których obok cukru wchodzi głównie woda, oraz brak zapychającego białka czy błonnika – to otrzymujesz przepis na "uzależniacz".

9

Nie istnieje taka liczba czereśni, którą można kupić, żeby ich wszystkich naraz nie zeżreć.

2

@Nazio_87 Legenda, którą pamiętają najstarsi górale z Montserrat staje się prawdą.

2

@PatrychoO Magia polega na tym, że wpada przez boczną siatkę. Good enough.

6

Dzięki AI można sobie teraz zwizualizować sytuację, gdy ludzie mówili, że wolą piłkarza X od Y, nawet jakby miał grać ze złamaną nogą, bo i tak lepszy.


1

@kulek22 Joan(na) d'Arc. Dziewic kataloński.

0

2

@BorzyKrzys Nie ma kasy na wypadające zęby, a chciałbyś na wypadające włosy?

9

To już 15 lat. Był to też ostatni mecz Edwina van der Sara. Pamiętam jak (bodajże) któryś komentator mówił o "jednym moście za daleko".


https://www.fcbarca.com/27206-van-der-sar-nie-boje-sie-barcy,dyskusja-554675.html

3

@LAMC_10 Całą wypłatę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?