0

@ferdas_rawa Przecież on nic nie obalił tylko odwrócił kota ogonem, że nie mówimy o powszechnym dostępie do broni. Szkoda czasu na dyskusje z kimś kto zniża się do takich sztuczek w prowadzeniu dyskusji, wolę ten czas poświęcić żeby patrzeć jak gładź schnie, bo ma to więcej sensu.

2

@Rewolucja123 panie Areczku, zawieszenia sędziów są dla Realu, dla Pana jest oglądanie cyrków Manzano.

1

Się zdziwię jak w tym meczu nie będzie kontrowersji sędziowskich.

1

@BulaKG Bez kitu. Męczenie buły taktyką, która zadziałała pod jednego wyżej notowanego rywala, z innymi o zupełnie innym profilu, to brzmi jak coś, co zrobił by Xavi...

0

@Comentateiro Dostęp do broni w Wojsku Polskim czy Amerykańskim też jest duży, a nie ma masowych strzelanin na poligonach. Kontekst nie musi być podany explicite, by domyśleć się go implicite. Przy POWSZECHNYM dostępnie głównie dostęp mają randomy. Ale nie chce mi się w tym temacie kłócić, więc kończę.

0

@Ascend OK. Też jestem za tym, żeby osoby odbywające szkolenie wojskowe zabierały broń do domu - podbijemy statystyki broni domu w bezpieczny sposób.

Natomiast zdecydowane nie dla broni bez pozwoleń lub za kasę i badanie które wygląda jak to ze skierowania medycyny pracy.

1

@Comentateiro statystki są zakrzywione, bo tam osoby odbywające szkolenie zabierają broń do domu i się ich podlicza. Czy w wojsku dochodzi do masowych strzelanin? Nie. I nie o tym mówimy, tylko o posiadaniu broni przez randoma.

0

@KamQiX skoro posiadanie broni w Polsce jest możliwe i nie takie trudne, to o co walczą tutejsze bojówki?

17

Nic tak nie bawi na tej stronie jak zwolennicy posiadania broni walczący whataboutismem nożowym i samochodowym, z jednym prostym faktem.

W Polsce, gdzie posiadanie broni jest bardzo utrudnione, można wręcz powiedzieć niemożliwe, najgłośniejszą strzelaniną roku jest Konfederata, który zabił ziomka i siebie na oczach dziewczyny. W USA, gdzie dostęp do broni jest łatwiejszy, a czasem powszechny, strzelanin jest więcej niż dni w roku xD

Nie rozumiem jak można dyskutować z tak prostą argumentacją, nie będąc upośledzonym.

0

Kurczaki, nie mogłem oglądać meczu że względu na wthazd służbowy, ale ze skrótów występ robi wrażenie oby tak dalej.

1

@bartoszplucinski to zapewne nie jest realne na wielu płaszczyznach, ale co lizałem kiełbasę wyborczą przez szybę lady mięsnego, to moje.

0

@thorin To w sumie może być case, jeśli faktycznie uprą się na sztywny deadline braku rejestracji aut wyprodukowanych po roku XYZ. Popyt rośnie, a podaż całkowicie wstrzymana.

Trzeba inwestować w auta :)

0

@maroon jak znosom podatki bende miał na fszystko. Luzik.

2

Wszyscy tylko to KPO i KPO. Prawie nikt realnie nie zobaczy z tego pieniędzy, bo większość pójdzie na inwestycje. Więc dla mnie temat jest MEH.

O wiele bardziej interesuje mnie dom z ogrodem, dwa samochody i grill dla każdego pracującego Polaka. TO są realne zmiany, które odczuje. Kiedy mogę się spodziewać tego wszystkiego na najniższej krajowej?

0

@Barcasub Generalnie to się nie odnoszę i kończę dyskusje, bo widzę nie bardzo jest do czego się odnieść. Insynuowanie, że go bronię (czyli chyba robi to każdy kto zajmuje się absolutyzmem moralnym?), nazywanie go moim kolegą, a na końcu, że to jakieś konto stworzone "z ramienia" jakiejś organizacji do szerzenia propagandy lewicowej. Mocarne piguły wleciały w jednym poście ile to się może zmienić w kilku zdaniach...

1

@Borneo wiadomka, dlatego liczę też na brak urazów.

0

@Barcasub żeby zrozumieć o co chodziło z kazirodztwem, to trzeba poczytać trochę fachowej literatury. Zainteresuj się takimi pojęciami jak "absolut moralny" oraz "tabula rasa". To nie jest tak, że on to pierwszy wysunął do publicznego dyskursu.

Temat tego, że poza chowem wsobnym nie ma negatywnych skutków kazirodztwa był już przez wielu wybitnych filozofów poruszany i pomimo czyjegoś absolutnego NIE, trudno wystawić rzeczowe argumenty dlaczego miałbyś tego zabronić KOMUŚ.

Do reszty się nie odnoszę, bo krytykujesz lewicowy światopogląd za to, że jest lewicowy. Czytaj zatem tego papieża czy jak mu tam i tego z kulfonem na avku i bądź szczęśliwy.

2

@Aragorn33 Bo mu to psuje narrację. Wszyscy ze skrzydła libków gardzą demokracją.

@Barcasub jak jego przeszłe wpisy mają się do tego, że punktuje niekonsekwencje?

1

Skład nie wygląda źle, oby bez kontuzji i fajnie jakby udało się dziś odrobić do Madrytu.

0

@michal26 czekaj, bo nie śledzę tematu. Na la bambie domagano się już nie tylko kary śmierci, ale i tortur?

0

@escarabajo tak, PiS sprzedając nielegalnie wizy.

1

@MesQueUnClub96 bieganie, rower, basen, chodzenie - ogólnie wszystko po czym czujesz, że brakuje tlenu, to znak, że w komórkach dochodzi do spalania.

0

@th@les no jest to dramat - ogólnie nie wiem jak można poruszać temat eksploatacji po 9 meczach ligowych, to jest 25% sezonu... to nie jest normalne.

0

@draxidox po 8 latach rządów bartomeu, pieniądze skończyły się Laporcie. Nadal śmieszne?

0

@zaky274 to klauzula. On chce, my chcemy - wpłacamy, a City ma wuj do gadania.

1

@molibden trzeba podnieść kwotę wolną od konfederacji.

1

@hayek inflacji nie ma. Inflację wymyśliliście Wy obywatele.

0

@Essos "dla ciebie ziomek, który pomagał gotować metę, dla mnie gnębiony chłopak w teledysku Korn"

0

Dziś Anglia - Włochy. Jakieś predykcje, bo aż 5,75 na Włochów? Naprawdę są bez szans? Porażka z Anglią aż tak na to wpływa?

3

Ma ktoś przepis na tę kaszankę Korwina? Lepiej użyć Żyda ortodoksyjnego czy syjonistę? Z góry dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?