misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 @Tomo1989 ale jakie to ma znaczenie czy wyjdziemy z Unii? Norwegia chcąc handlować z Unią i tak musi spełniać ich normy, wprowadzać w życie ich dyrektywy. Weźmy na tapet zboże obniżymy jakość, żeby konkurować cenowo (używając oprysków, których unia nie dopuszcza) i co? Będziemy tym zbożem handlować z Białorusią i Rosją?
Realnie wychodząc z Unii dalej będziesz musiał robić, co oni chcą(albo z nią nie handlować), bo Unia to kila rzędów większą gospodarka, a realnie nie będziesz miał na nic wpływu przez brak głosu - tak wygląda casus Norwegii.
0
@mientusek1407 Takie rozważania nie mają sensu bo w najmniej oczekiwanym momencie wlatuje Bojanov i po rozważaniach...
1
@hayek weź mnie nie strasz.
0
@Kgorecki2500 Wątpię, osoba na najniższej krajowej nadal po zniesieniu podatków sobie tego wszystkiego nie kupi, chyba że zabierają jej 4 pensje w podatkach. A przecież będzie musiał przy okazji z tego co jej "oddadzą" opłacić to co jej zabiorą (lekarz itp.)
4
Te 10.000 jest tak samo realne jak dom i dwa samochody dla każdego xD
0
@Criss18Barca Dla kontrwagi dodam, że nie rozumiem fenomenu tego anime, repetytywna fabuła w każdej sadze. A ciągła potrzeba "power-upów", powoduje, że nawet jeśli były tam jakieś sensowne postaci to szybko stawały się useless.
1
@Michael24 Polska została landem Niemiec i tego typu pierdy, szkoda czasu.
0
@Kuba_1 czyli to Cancelo siedzi na koncie @AlexDark00
3
Wygrana po swojaczku Ramosa, w Madrycie słychać wycie? Znakomicie.
0
@Tasde czyli tak jak myślałem obupólna dezinformacja, dzięki.
1
@macio_944 @Barcasub NDA mówi to coś Panu, panie Ferdek?
0
@ObiwanKenobi autobus.
1
@BulaKG auć, K.O.
0
@bartekvisca a co było nieprawidłowe?
0
Yamal pewnie nie wyjdzie w podstawie, ale to było by piękne jakby starego Ramosa objeżdżał jak Ronaldinho młodego xD
1
@ProMILs wiadomka, że nie sprzeda się za stołki jak w czasie bycia w LPR. Ja mu wierzę.
33
@Colon Dar wina Núñeza.
2
@Medium Za mało narodowy kierunek.
11
Bosak z Mentzenem wywracają stolik. Koloryzowane.
Jakby ktoś się zastanawiał, który to który, oczywistym jest, że Bosak w porę ucieknie, żeby zostać spadochroniarzem w PiS.
0
@joloskyy Ta szosówka z jednym rzędem i hamulcami szczękowymi to jakieś XD. Znaczy rower pewnie jeździ, no ale cena jak budżetowego "górala" więc no...
A co do gravela, spoko w tych rowerach 1 rzędówka to zaleta jak się dużo śmiga po szutrze i trudniejszym terenie, ale dla siebie szukałbym raczej czegoś z apex 1x11 jeśli już w tym kierunku iść. W każdym razie no napewno jest to też mocna budżetówka, ale powinna być do przeżycia. Osoba właśnie przesiadając się z budżetowego "górala" może tam jakiś skok zobaczyć. Na plus, że ma sprzęgło.
1
@joloskyy W rowerze nie liczy się marka roweru tylko jego specka - marki i modele komponentów z jakich został zrobiony. Przerzutki, system hamulcowy, manetki - reszte jak siodełko, owijkę, pedały i tak się zmienia pod siebie. Z ramy to w zasadzie materiał wykonania i tyle.
Więc to trochę byś pytał, co sądzisz o rowerze marki Kross? Będą wujowe w dolnej półce i b.db w górnej....
3
@Tabaluga37 W tej cenie to Glenfiddich 12 lat, jak przekroczysz budżet o jakieś 50, Chivas Regal 18, z niesklepowych Jura Superstition, ale nie każdemu może siąść, bo ma posmak dymionych wędzonych owoców, coś jak kompot na wigilię.
4
Ale mindfuck, myślałem, że ta scena z Matrixa to w całości si-gi-aj
https://i1.kwejk.pl/k/videos/1aglYycJF2cJSPj4EepVxNRodobFbgBA.mp4
0
@MessiForeverTheBest Nic dziwnego, jest to po prostu bardzo dobry film i grupka krzykaczy tego nie zmieni.
5
Powiedz, że postawisz autobus, nie mówiąc, że postawisz autobus...
0
@Messibestplayerintheworld byle nie pospieszać powrotu, bo "musi zagrać". Czy to z Realem, czy w LM. Tuż po kontuzji jego przydatność i tak będzie znikoma.
0
@Kgorecki2500 Skąd wiesz. Karę śmierci przywrócić chcą, obrażę uczuć religijnych penalizują. Czemu nie połączyć tych dwóch rzeczy, nic nie obraża Boga bardziej, niż złamanie pierwszego przykazania - stąd jest pierwsze, najważniejsze.
1
@MesQueUnClub_87 Czy niebezpieczna prawica islamska, tak bardzo różni się kulturowo od niebezpiecznej prawicy chrześcijańskiej? Bosak celnie zauważa, że tylko Bóg ich dzieli - inne postulaty są zbieżne.
0
Gramy bez zagrywki, to jest i tak jakiś cud...
0
Piękny mecz i Cancelo