1

@Kgorecki2500 @Tomo1989 ale jakie to ma znaczenie czy wyjdziemy z Unii? Norwegia chcąc handlować z Unią i tak musi spełniać ich normy, wprowadzać w życie ich dyrektywy. Weźmy na tapet zboże obniżymy jakość, żeby konkurować cenowo (używając oprysków, których unia nie dopuszcza) i co? Będziemy tym zbożem handlować z Białorusią i Rosją?

Realnie wychodząc z Unii dalej będziesz musiał robić, co oni chcą(albo z nią nie handlować), bo Unia to kila rzędów większą gospodarka, a realnie nie będziesz miał na nic wpływu przez brak głosu - tak wygląda casus Norwegii.

0

@mientusek1407 Takie rozważania nie mają sensu bo w najmniej oczekiwanym momencie wlatuje Bojanov i po rozważaniach...

1

@hayek weź mnie nie strasz.

0

@Kgorecki2500 Wątpię, osoba na najniższej krajowej nadal po zniesieniu podatków sobie tego wszystkiego nie kupi, chyba że zabierają jej 4 pensje w podatkach. A przecież będzie musiał przy okazji z tego co jej "oddadzą" opłacić to co jej zabiorą (lekarz itp.)

4

Te 10.000 jest tak samo realne jak dom i dwa samochody dla każdego xD


0

@Criss18Barca Dla kontrwagi dodam, że nie rozumiem fenomenu tego anime, repetytywna fabuła w każdej sadze. A ciągła potrzeba "power-upów", powoduje, że nawet jeśli były tam jakieś sensowne postaci to szybko stawały się useless.

1

@Michael24 Polska została landem Niemiec i tego typu pierdy, szkoda czasu.

0

@Kuba_1 czyli to Cancelo siedzi na koncie @AlexDark00

3

Wygrana po swojaczku Ramosa, w Madrycie słychać wycie? Znakomicie.

0

@Tasde czyli tak jak myślałem obupólna dezinformacja, dzięki.

1

@macio_944 @Barcasub NDA mówi to coś Panu, panie Ferdek?

0

@ObiwanKenobi autobus.

1

@BulaKG auć, K.O.

0

@bartekvisca a co było nieprawidłowe?

0

Yamal pewnie nie wyjdzie w podstawie, ale to było by piękne jakby starego Ramosa objeżdżał jak Ronaldinho młodego xD

1

@ProMILs wiadomka, że nie sprzeda się za stołki jak w czasie bycia w LPR. Ja mu wierzę.

33

@Colon Dar wina Núñeza.

2

@Medium Za mało narodowy kierunek.

11

Bosak z Mentzenem wywracają stolik. Koloryzowane.



Jakby ktoś się zastanawiał, który to który, oczywistym jest, że Bosak w porę ucieknie, żeby zostać spadochroniarzem w PiS.

0

@joloskyy Ta szosówka z jednym rzędem i hamulcami szczękowymi to jakieś XD. Znaczy rower pewnie jeździ, no ale cena jak budżetowego "górala" więc no...

A co do gravela, spoko w tych rowerach 1 rzędówka to zaleta jak się dużo śmiga po szutrze i trudniejszym terenie, ale dla siebie szukałbym raczej czegoś z apex 1x11 jeśli już w tym kierunku iść. W każdym razie no napewno jest to też mocna budżetówka, ale powinna być do przeżycia. Osoba właśnie przesiadając się z budżetowego "górala" może tam jakiś skok zobaczyć. Na plus, że ma sprzęgło.

1

@joloskyy W rowerze nie liczy się marka roweru tylko jego specka - marki i modele komponentów z jakich został zrobiony. Przerzutki, system hamulcowy, manetki - reszte jak siodełko, owijkę, pedały i tak się zmienia pod siebie. Z ramy to w zasadzie materiał wykonania i tyle.
Więc to trochę byś pytał, co sądzisz o rowerze marki Kross? Będą wujowe w dolnej półce i b.db w górnej....

3

@Tabaluga37 W tej cenie to Glenfiddich 12 lat, jak przekroczysz budżet o jakieś 50, Chivas Regal 18, z niesklepowych Jura Superstition, ale nie każdemu może siąść, bo ma posmak dymionych wędzonych owoców, coś jak kompot na wigilię.

4

Ale mindfuck, myślałem, że ta scena z Matrixa to w całości si-gi-aj
https://i1.kwejk.pl/k/videos/1aglYycJF2cJSPj4EepVxNRodobFbgBA.mp4

0

@MessiForeverTheBest Nic dziwnego, jest to po prostu bardzo dobry film i grupka krzykaczy tego nie zmieni.

5

Powiedz, że postawisz autobus, nie mówiąc, że postawisz autobus...

0

@Messibestplayerintheworld byle nie pospieszać powrotu, bo "musi zagrać". Czy to z Realem, czy w LM. Tuż po kontuzji jego przydatność i tak będzie znikoma.

0

@Kgorecki2500 Skąd wiesz. Karę śmierci przywrócić chcą, obrażę uczuć religijnych penalizują. Czemu nie połączyć tych dwóch rzeczy, nic nie obraża Boga bardziej, niż złamanie pierwszego przykazania - stąd jest pierwsze, najważniejsze.

1

@MesQueUnClub_87 Czy niebezpieczna prawica islamska, tak bardzo różni się kulturowo od niebezpiecznej prawicy chrześcijańskiej? Bosak celnie zauważa, że tylko Bóg ich dzieli - inne postulaty są zbieżne.


0

Gramy bez zagrywki, to jest i tak jakiś cud...

0

Piękny mecz i Cancelo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?