misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Jeszcze miesiąc do urbanówki. Jak żyć?
Swoją drogą chyba pierwotnie Finalissima miała być też rozegrana 26 marca z tego co pamiętam:
https://www.facebook.com/TransferyPilkarskie/posts/-finalissima-czyli-mecz-pomi%C4%99dzy-mistrzem-europy-a-mistrzem-ameryki-po%C5%82udniowej-/1130918369236747/
Każdy jednak wie, że hicior baraży przyćmiłby te podrzędne rozgrywki, więc przenieśli na 27.
3
Jak tak sobie zestawiam to z Japonią czy Chinami, to jest mimo wszystko coś dziwnego (nienaturalnego) w tym sposobie animacji które serwują koreańskie studia. Tak czy inaczej oglądane będzie. Z jednej strony trochę dziw bierze, że franchise z takim lore doczekał się w Japonii tylko jednego anime, z drugiej strony jak tak pomyślę to może nie aż tak bardzo. Co prawda większość serii nie ujrzy sequela, ale spokojnie – za to dostaniemy 10+ sezonów jakiegoś crap-u typu RaG.
2
@Safrani na ctrl+f wpisałem czy ktoś wybrał to co ja. I o dziwo @Marusek wskazał dwie pozycje, które ja bym wskazał i to w tej samej kolejności. To jako 3 dam komedię (oczywiście nie biorę tego jako jako film wszechczasów, tylko "dobra" w gatunku i żeby nie powtarzać) – "Zróbmy sobie wnuka".
14
@Gibbon_FCB Mnie już nic nie bawi.
6
Zmęczenie dopadło w końcu, fajna walka Juve. Ale to co wyczyniali w tym meczu komentatorzy na TVP to już imho legendarne. Nie wiem kiedy ostatni raz widziałem tak stronniczy komentarz.
1
[*] Pamiętamy: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16587913
Co prawda teraz po ostatnich komentarzach trwa obecnie glazing, ale kto by tam zwracał uwagę xD
0
Napoli Napoli gol ci ... strzeli.
1
2x biali. Czy może byc coś gorszego?
5
@JimMorrisonFCB Przede wszystkim wada wzroku.
1
@ifoa "W pustyni i w puszczy", ale to rok 2026.
3
Mało kogo, bo #anime. Wygląda na to, że Evangelion przeżył Gainaxa i będziemy dalej świadkami wyciskania cytryny. W community opinie podzielone, ale może jest jakaś mała nadzieja na cokolwiek, bo za scenariusz ma odpowiadać Yoko Tarō (NieR: Automata).
6
@malypuzon Widać, że wszyscy jeszcze trochę nieśmiali. Trzeba poczekać na głosy guru, a dopiero potem zaleje nas fala powtarzanych za innymi "własnych" przemyśleń. Czyli powtórka z rozrywki jak za każdym razem.
2
@Kgorecki2500 Myślę, że tego nikt nie ruszy: https://allegrolokalnie.pl/oferta/lodowka-saratow-z-czasow-prlu-rok-1976
4
Czasy, w których domowy IoT będzie kontrolowany dzięki AI w stylu J.A.R.V.I.S. jak w Iron Manie będą doprawdy zabawne.
1
@AssisMoreira Przypomina to dylemat w stylu: amputować głowę, czy umrzeć od razu. Umówmy się, tam gdzie jest władza, są pieniądze. A tam gdzie są pieniądze będzie korupcja. A bez pałacu... nie będzie pałacu.
1
@AssisMoreira Organizm musi chorować, bo tylko wtedy układ odpornościowy produkuje przeciwciała.
0
@Pedri16Future prawem Kaduka.
1
@Aragorn33 W zasadzie to większość "polityko" generuje na tej platformie "meksyk". Tutaj o dziwo też.
2
@ViscaelBarca2007 arsen et al.
4
@Luciano99 To były opary alkoholu. @Ptasior a mocne, to było kuflowe.
0
@Bolton Pamiętam jeszcze jak go jechano przed odejściem, więc tak to leci sobie powoli.
16
Moim gulity pleasure jest czytanie daleko idących wniosków po wygraniu z 19 miejscem. Szczególnie tego jak Cancelo niszczy Balde. Ciekawe kiedy "zbiorowa świadomość" będzie z nim jechać do spodu. Daje maks 2 miesiące.
4
Roony nic nie pokazuje.
6
Dziś mija 20 lat od meczu Chelsea - Barcelona w ramach 1/8 Ligi Mistrzów. Trzeba przyznać, że tylko jakiś cud sprawił, że Messiemu tam kariery nie zakończyli...
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/match/82407--chelsea-vs-barcelona/
20
Czyli teraz tak.
4
@DonAndrzejos A Barca gra jutro z Levante.
1
@LukaszFan Choćbym zgłębił całą epistemologię, to nie dojdę do tego jak powstały Twoje przemyślenia.
3
A więc rollercoaster na tej sinusoidzie chwilowo znowu przyjmuje maksimum lokalne. Teraz jesteśmy niekwestionowanymi mistrzami: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16555080
Jedno jest pewne, tutaj nigdy nie ma nudy.
1
@zadafcb Zatem będą już tylko dni bez temperatur?
5
We are so cooked. Weeby zaczynają wygrywać medale na igrzyskach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ogarniam tej jazdy na wrotkach po lodzie, ale za to CSM top.