0

Do Kojonkoskiego czy nawet Lepistoe mu trochę brakuje.

4

Zwykłe przedstawienie faktów, przecież ona nawet nie wyraziła swojej opinii. Dla niektórych samo połączenie tematów PO i Niemiec powoduje wyłączenia samodzielnego myślenia i ogranicza się do rzucania nagłówków z "wsieci" czy innych pisowskich tub.

5

Jak trzeba być ograniczonym i zaślepionym, żeby powiązać obecne Jugendamty z tym co się działo podczas IIWŚ?

2

Przede wszystkim to szkoda, że PN obecnie merytorycznie jest na poziomie Bravo Sport. Tam nie ma czego czytać. Jak się trafi w numerze jeden artykuł na poziomie to można święto ogłosić.

5

Jeżeli nawet to wina telefonów, to i tak dobrze jest czytać coś przed wysłaniem.

0

Zapytaj o to Celebana...

0

Przecież połowa ludzi tutaj ma mokre sny na samą myśl o Roberto w pomocy. To nie ważne, że ile razy tam zagrał tyle razy był najsłabszy na boisku.

0

Nie przemęczanie juniorów? Przecież ci najlepsi jeżdżą na zgrupowania kadry kilku roczników. Jak jakiś chłopak się bardzo wyróżnia to na si trenerzy potrafią takiemu załadować 6 meczów w 15dni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Film z 1965 w HD?

0

Fortuna jest chyba czeska :)

0

W tych turniejach zawodził tylko on czy może cała drużyna grała padakę?

0

Fakt, ich tam wygrywać nie nauczyli. Gen przegranej ciągle żywy.

0

Drugi Iniesta mówili...

0

CBA, ale dla TVP to nieistotne (może nie wiedzą, że to inne agencje).

0

To ile goli musi strzelić nasza ofensywa żeby można było uznać, że nie zagrali źle?

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

4, o ile nic się nie zmieniło w przepisach to może grać.

0

Komentarz usunięty

0

Dlaczego ma nie zagrać?

0

Co ma kombinować? Zagra i tyle.

1

Oczywiście, ale spece z la rambli znają inne przepisy.

1

Flagi onr i konfederacji nie są flagami tego narodu.

1

To nie o tą klauzulę chodzi.

0

Tak, pewnie wygrał 97-93.

6

Niedługo przegłosują w sejmie, że to dzięki Lechowi Polska odzyskała niepodległość. Odsłanianie pomnika w przeddzień 100-lecia odzyskania niepodległości jest kpiną.

0

Co było złego w meczu Barca-Roma?

5

Celowe zabiegi, które obniżają cenę. Bez sensu.

0

Co do tego rankingu ma Nawałka i reprezentacja?

0

Nie tylko Polska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?