mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do Kojonkoskiego czy nawet Lepistoe mu trochę brakuje.
4
Zwykłe przedstawienie faktów, przecież ona nawet nie wyraziła swojej opinii. Dla niektórych samo połączenie tematów PO i Niemiec powoduje wyłączenia samodzielnego myślenia i ogranicza się do rzucania nagłówków z "wsieci" czy innych pisowskich tub.
5
Jak trzeba być ograniczonym i zaślepionym, żeby powiązać obecne Jugendamty z tym co się działo podczas IIWŚ?
2
Przede wszystkim to szkoda, że PN obecnie merytorycznie jest na poziomie Bravo Sport. Tam nie ma czego czytać. Jak się trafi w numerze jeden artykuł na poziomie to można święto ogłosić.
5
Jeżeli nawet to wina telefonów, to i tak dobrze jest czytać coś przed wysłaniem.
0
Zapytaj o to Celebana...
0
Przecież połowa ludzi tutaj ma mokre sny na samą myśl o Roberto w pomocy. To nie ważne, że ile razy tam zagrał tyle razy był najsłabszy na boisku.
0
Nie przemęczanie juniorów? Przecież ci najlepsi jeżdżą na zgrupowania kadry kilku roczników. Jak jakiś chłopak się bardzo wyróżnia to na si trenerzy potrafią takiemu załadować 6 meczów w 15dni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Film z 1965 w HD?
0
Fortuna jest chyba czeska :)
0
W tych turniejach zawodził tylko on czy może cała drużyna grała padakę?
0
Fakt, ich tam wygrywać nie nauczyli. Gen przegranej ciągle żywy.
0
Drugi Iniesta mówili...
0
CBA, ale dla TVP to nieistotne (może nie wiedzą, że to inne agencje).
0
To ile goli musi strzelić nasza ofensywa żeby można było uznać, że nie zagrali źle?
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
4, o ile nic się nie zmieniło w przepisach to może grać.
0
Komentarz usunięty
0
Dlaczego ma nie zagrać?
0
Co ma kombinować? Zagra i tyle.
1
Oczywiście, ale spece z la rambli znają inne przepisy.
1
Flagi onr i konfederacji nie są flagami tego narodu.
1
To nie o tą klauzulę chodzi.
0
Tak, pewnie wygrał 97-93.
6
Niedługo przegłosują w sejmie, że to dzięki Lechowi Polska odzyskała niepodległość. Odsłanianie pomnika w przeddzień 100-lecia odzyskania niepodległości jest kpiną.
0
Co było złego w meczu Barca-Roma?
5
Celowe zabiegi, które obniżają cenę. Bez sensu.
0
Co do tego rankingu ma Nawałka i reprezentacja?
0
Nie tylko Polska.