mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapytaj go ile kasy z tej pierwszej 6 wydał na kupony żeby wygrać drugą. Nie on jeden wygrał 2 razy, jest kilka takich przypadków w Polsce. Kiedyś był program o kolesiu co wygrał 2x6, na drugą kupił losów za 0,5 mln.
7
Może po ponad 6 latach coś się już w tym rankingu zmieniło?
1
Myślę, że Leo oddałby dużą część tych pucharów żeby zabrać choć jedno mistrzostwo świata Pelemu.
2
I to oni najbardziej krzyczą "Valverde out", nie mając pojęcia, że kiedyś zdarzało się nam odpadać z PH z takim Gramenet.
1
"nie grzecznych"....
0
Może woli miejsce w składzie? Odejdzie Rabiot, więc będzie tam luźniej. U nas jest ścisk w pomocy, gdzie on miałby grać skoro do składu wchodzi Alena i pewnie będzie rosła rola Puiga.
Kompletnie niepotrzebny transfer.
0
Masz w umowie zapis: "opłata za mecze FC Barcelono"?
Nie masz? W takim razie płacisz za coś innego.
2
Dokładniej to kupili 50% udziałów + jeden udział :)
1
Kamilem Grabarom? Czy odmiana w j. polskim jest aż tak trudna?
2
Początkiem końca było przejęcie pakietu większościowe Eleven przez Polsat/Solorza. Łatwo było przewidzieć, że tego nie udźwignie i będzie szukał dodatkowego finansowania.
6
Dokładnie. Mało kto teraz pamięta, że za czasów Małysza byliśmy technologicznie i organizacyjnie o całą epokę za Niemcami, Austriakami, Finami czy Japończykami. Teraz to my w wielu względach narzucamy trendy i rozwiązania i jesteśmy na równi z resztą czołówki.
Druga sprawa to wtedy inne ekipy miały po 3-4 skoczków na wysokim poziomie i przez to trudniej było wygrywać. Teraz w każdej drużynie jest 1, czasami 2 zawodników z topu, reszta to raczej średniacy.
0
W "Piłce z góry" już był, więc może coś jest na rzeczy.
1
Pique grał w juniorach Barcy od 2002 do 2004. To co było zanim skończył 15 lat się nie liczy. Albie liczy się rok, bo w 2005 odszedł do Cornella.
4
Przecież zasady tego wyboru były jasne od początku. Nie wiem skąd zdziwienie w połowie sezonu.
3
Spokojnie, znajdą naukowców co poprą ich teorię. Może będę to nawet ci sami od bomby w tupolewie.
1
Buffon to chyba tylko do 2 ligi spadł z Juve, gdzie było niemal pewne, że po roku awansują. Jakby miał czekać minimum 5 lat na powrót do Serie A to taki chętny pewnie by nie był.
1
Skoro już przywołałeś Umtitiego, to chyba nikt w naszej drużynie nie ma więcej głupich i niepotrzebnych fauli. Wpadnięcie z tyłu na przeciwnika, który przyjmuje piłkę to jego znak firmowy. Do tego zawsze się wykłóca, że nie faulował.
Na ten moment Lenglet jest pewniejszy niż Samu, którego forma w tym sezonie ma się nijak do jego poziomu z poprzednich rozgrywek.
0
Nie zawiesili samej akcyzy, ale tylko jej zwiększenie.
0
Widocznie oglądalność (szczególnie początkowych rund) jest na tyle beznadziejna, że się nie opłaca.
1
W końcu Chorwacja to Brazylia Europy.
0
Przecież powiedział "chce", więc nie mówił o sobie.
1
Żaden inny zawód nie ma takiej ochrony. Nauczyciel-pedofil idzie siedzieć, ksiądz-pedofil zmienia parafię i dalej robi swoje.
0
Trochę się plątał i nie wiedział co ma grać.
4
Pewnie dokupił wydłużenie gwarancji, a nie podstawową.
1
Lepsze to niż "siiii".
5
Mamy 13 kolejek rozegranych. Bez przesady, że to kontuzje to brak rotacji. To są zawodowi piłkarze, nie może być mowy o przeciążeniu w w 1/3 sezonu.
0
Wymowne? Sam w tych meczach grał, że przypisuje mu się puchar i te punkty?
0
Jakie ich tereny? Od kiedy Morze Azowskie należy do Rosji?
0
Z ligi hiszpańskiej...
0
Na Roberto chcesz opierać pomoc? Nie on już lepiej na prawej obronie zostanie.