0

Akurat kasę z praw do transmisji Barca i Real mają większą niż czołówka PL.

3

Oni nie wygrali 40 spotkań.

6

Jak można mówić "zamiast" skoro grają na zupełnie różnych pozycjach?

0

Interbrand nie ma nic wspólnego z klubem Inter.

1

Przecież to nie był rzut wolny.

1

Dowcip na poziomie tego prostaczka.

1

Co musi zrobić Ronaldo żeby dostać kartkę?

0

Po co mają kupować swojego zawodnika?

6

Tak, Messi wyjechał do Europy w wieku 13 lat, bo nie podobały Mu się konflikty i długi federacji. To była główna przyczyna Jego "emigracji"...

2

Tam jest liczba mnoga tych fri-kiksów :)

4

Kabaretem jest też głosowanie Lewego...

0

"nie chcę się narazić kolegą" ?

0

Wolę jednak żeby przed meczem, w którym trzeba odrabiać straty zawodnicy skupiali się na treningu, a nie na lataniu po galach.

5

Przecież byli Bartomeu, Jordi Mestre, Silvio Elias, Oscar Grau, Albert Soler, Robert Fernández oraz Raúl Sanllehí. To chyba wystarczy...

1

Z ile metrów strzela się karnego? Z 40, czy może 15?

21

Może gdyby dwie z tych akcji nie były zatrzymane ręką to nie musiałbyś pisać tych głupot. Tak ma to teraz wyglądać? Barca musi sobie stworzyć 5 setek żeby strzelić 1 gola, bo 4 razy będzie faul albo ręka, których sędzia "nie zauważy"?

0

Kolego, pisałeś o prowadzeniu w lidze, nie o awansie :)

0

Alcoyano też wygrało, więc Barca tylko utrzymała pozycję(przewagę), a nie ją wzmocniła.

0

Akurat Busi przy presingu rywala robi najwięcej błędów.

1

Ten Thiago, który przez cały 2016 rok był kontuzjowany łącznie przez 10 dni.

0

To, że nie widzieli mogło się zdarzyć, ale dlaczego takie rzeczy dzieją się głównie w Hiszpanii i to na ogół w przypadku tych samych kilku sędziów?

9

Tak, przypadek...

0

W Hiszpanii nie ma kar jeżeli sędzia nie napisze nic w protokole.

1

I co z tego? Rakitic też umiał, ale przyszedł do Barcelony i Go nauczyli, że to nie wypada...

0

To nie jest pozycja dla Messiego...

0

Bez przesady. Nie dostał w krtań, tylko w klatę. Fakt, że akcja aduriza chamska...

0

Pewnie, że nie. Przecież Real nie chce.

0

Ty głuchy jesteś albo masz urojenia...

3

Temat wałkowany już milion razy - spalonego nie było.

0

Chłopak na 19 lat, talentem w tym wieku to się nazywa kolesi w polskiej lidze. W poważnej piłce prawdziwe talenty już wchodzą do pierwszych zespołów. On jest za słaby na 3 ligę w Hiszpanii, na co czekać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?