2

Polskie drużyny nadal zbierają oklep w pucharach, jedynie Legia nie przynosi wstydu.

3

Jak zapytasz, to zamkną bramę.

0

Akurat whoscored używa algorytmu do oceniania piłkarzy i często te oceny są oderwane od rzeczywistości.

0

Na meczach Barcy B często jest więcej kibiców gości niż naszych. Na ogół stadion jest prawie pusty.

1

Kto tutaj się czepia Barcelony?

26

Artykuł jest trochę niejednoznaczny. Nie każdy mieszkaniec Katalonii to Katalończyk urodzenia. W tekście jest mowa o Katalończykach, ale też o mieszkańcach regionu.

0

Prywatna polska firma, która później wykupiła od Barcelony licencję, mają ją ma określony czas.

0

Tej w Warszawie nie otworzyła Barcelona.

1

Bo w Hiszpanii są takie przepisy?

0

Polecam książki zamiast filmów :)
Z tego filmu nie dowiedziałem się niczego, czego wcześniej nie czytałem.

0

83% możliwych do zdobycia punktów z Leo w składzie, 33% zdobytych bez Niego.

0

Najgłupsze stwierdzenie w necie: "Przypadek? Nie sądzę."

0

Widziałeś statystyki Argentyny z Leo i bez Niego? Tam niemal wszystko zależy od Messiego.

0

Psychicznie to akurat może teraz paść.

0

Człon "Real" dostali w 1920 roku, co ma do tego Franco, który rządził od 1936? W Hiszpanii jest cała masa "królewskich" klubów. To, że ich wspierał to jedno, ale pisanie, że "nazwa "Królewscy" została wypromowana przez gen. Franco" świadczy jedynie o twojej niewiedzy.

1

O Ukraińcu to akurat Borek walnął.

1

Na pewno "ze chodziło", może jednak "że"?
Skoro już zwracasz komuś uwagę to sam się postaraj.

6

Messi by nawet nie zaczął grać, bo "za mały"... ot, "polska myśl szkoleniowa".

2

Gdyby był tchórzem to nie odważyłby się grać w ŁKS.

0

Te głupoty wypłynęły dużo przed przerwą reprezentacyjną.

0

Czyli do kolesia, który powiedział wprost, że styl gry Barcelony jest nudny...

0

Nikłe zaplecze finansowe? Jeden z niewielu klubów w lidze, który nie ma długów, płaci na czas i nie żeruje na publicznej kasie.

0

Bez defensywnego pomocnika? Odważnie...

1

Niektórzy żyją poprzednim sezonem i paroma golami po rzutach rożnych. Teraz przy rogach nasi stoją i czekają aż im piłka spadnie na głowę(zero ruchu, nikt nie nabiega, nikt nie blokuje przeciwników), albo - tak jak piszesz - dośrodkowania na wysokości kolan.

0

Nie ma takiej klauzuli, bo i po co miałaby być skoro na transfer musi się zgodzić Perez. Takie klauzule Real stosuje gdy zawodnik od nich odchodzi, wtedy wpisują dodatkowe opłaty gdyby jego nowy klub chciał go sprzedać do Barcelony.

0

W poprzednim sezonie przez kontuzję(miał jedną) opuścił całe 3 mecze. Wcześnie miał jedną poważną (zerwał więzadła), więc nie odstaje od wielu zawodników. W Bayernie nie ma już tylu drobnych urazów, które nękały Go w Barcelonie, więc może jednak problem leżał w jego przygotowaniu przez sztab, a nie w podatności na urazy.

0

Klauzula anty-Barca dotyczy transferu zawodnika z kolejnego klubu po Realu, a nie z samego Realu (tutaj Perez powie "nie" i nie ma tematu). Takie zapisy były przy przejściu Di Marii do MU czy Jesego do PSG. Real chce mieć kontrolę nad zawodnikiem, gdy ten już od nich odejdzie, dopóki siedzi w Madrycie nie są potrzebne żadne klauzule.

1

Real za tydzień gra z Athletic Bilbao, a nie z Atletico.

0

Że jest najsłabszy to już tak?

0

Może na " Sliver"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?