0

To akurat pamiętam, jak się nie udało z CR wybrali Quaresme. Przyznaję, że wtedy myślałem, że Ricardo okaże się lepszy od Ronaldo :(

10

Alves w Barcelonie zarabiał około 9 mln, w Juve dostaje chyba 3,5-4mln, więc raczej nie kasa była problemem.

0

To było jeszcze częściej.

0

Barca musiała ten projekt zaakceptować.

3

Przy hiszpańskich gamoniowatych sędziach nie jest to wcale takie niemożliwe.

5

Gdzie jest logika grania fragmentu meczu w 10 tylko dlatego, że przeciwnik faulował?

1

Te 2% PKB każdy kraj ma inwestować we własną armię, a nie płacić jakieś składki.

0

Zdziwisz się jak bardzo teraz Trump zmieni swoją retorykę. Rządzenie to już nie kampania wyborcza.

3

Dużo osób zadawało już tutaj to samo pytanie.

2

Kiedyś prowadził program "As wywiadu" na SportKlubie i tam twierdził, że Real to jedyny klub któremu kibicuje...

1

Słabe to trochę...

8

Tak, ale komentują w większości inni ludzie.
Mecze Barcelony na ogół komentuje Mirosławski, który poza tym, że posługuje się często językiem spod bloku to jest też zdeklarowanym kibicem Realu.

2

Kiedy to wyglądało dobrze? Przecież od początku był tam w głębokiej rezerwie.

0

Zobacz za co kartkę dostał Neymar i czy za identyczny faul na Umtitim była kartka dla gracza Sevilli.

0

Szkoda, że jak trzeba bronić to człapie jak oldboy.

0

Wygrywa po golu ze spalonego. W ogóle ten sędzia miał dzisiaj dzień.

0

Bez Rakitica zadepczą nas w środku pola.

1

Jak odchodził to miał 16 lat i poszedł do Arsenalu tylko dlatego, że mógł tam dostać normalny kontrakt zamiast juniorskiego i zarabiać dzięki temu dużo większe pieniądze.

6

Antoni, to ty?

29

To jest dla niego nadal najważniejsze, ale niestety nic mu nie wychodzi. Gdzie tu hipokryzja?

0

Co oznacza zwrot "co ma dzień"?

0

Przecież on w tej sytuacji się cofał. Na następnej klatce zobaczyłbyś, że nogę podnosi do góry, a nie depcze Pazdana.

0

To, że jest jaki jest wiem doskonale, ale na poparcie swojej tezy pokazałeś przekłamany przykład.

7

Bez przesady. Obejrzyj nagranie to zobaczysz, że nie wyglądało to tak jak na tej stopklatce.

7

Gdzie jest napisane, że się przestraszył?

8

Ponad 400 podań Legii. Czasami w lidze tylu nie mają.

0

Na pewno nie 45min. czystego czasu gry.

0

Nie, amper.

0

Nie uważam, że jakoś szczególnie zawodził, ale widać jego brak obycia na tej pozycji, szczególnie w sytuacjach 1 na 1, często też nie nadążał z powrotami. To nie może dziwić, chłopak grał całe życie na zupełnie innej pozycji, cudów nie ma jakieś braki muszą wyjść. Wczoraj chyba pierwszy raz Barca musiała się bronić i trochę wyszły braki Roberto.

1

Niestety, trochę się obawiałem gry Roberto z przeciwnikiem, z którym trzeba będzie trochę więcej bronić. Moim zdaniem w ofensywie się spisuje bardzo dobrze, ale jego umiejętności defensywne pozostawiają trochę do życzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?