mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To akurat pamiętam, jak się nie udało z CR wybrali Quaresme. Przyznaję, że wtedy myślałem, że Ricardo okaże się lepszy od Ronaldo :(
10
Alves w Barcelonie zarabiał około 9 mln, w Juve dostaje chyba 3,5-4mln, więc raczej nie kasa była problemem.
0
To było jeszcze częściej.
0
Barca musiała ten projekt zaakceptować.
3
Przy hiszpańskich gamoniowatych sędziach nie jest to wcale takie niemożliwe.
5
Gdzie jest logika grania fragmentu meczu w 10 tylko dlatego, że przeciwnik faulował?
1
Te 2% PKB każdy kraj ma inwestować we własną armię, a nie płacić jakieś składki.
0
Zdziwisz się jak bardzo teraz Trump zmieni swoją retorykę. Rządzenie to już nie kampania wyborcza.
3
Dużo osób zadawało już tutaj to samo pytanie.
2
Kiedyś prowadził program "As wywiadu" na SportKlubie i tam twierdził, że Real to jedyny klub któremu kibicuje...
1
Słabe to trochę...
8
Tak, ale komentują w większości inni ludzie.
Mecze Barcelony na ogół komentuje Mirosławski, który poza tym, że posługuje się często językiem spod bloku to jest też zdeklarowanym kibicem Realu.
2
Kiedy to wyglądało dobrze? Przecież od początku był tam w głębokiej rezerwie.
0
Zobacz za co kartkę dostał Neymar i czy za identyczny faul na Umtitim była kartka dla gracza Sevilli.
0
Szkoda, że jak trzeba bronić to człapie jak oldboy.
0
Wygrywa po golu ze spalonego. W ogóle ten sędzia miał dzisiaj dzień.
0
Bez Rakitica zadepczą nas w środku pola.
1
Jak odchodził to miał 16 lat i poszedł do Arsenalu tylko dlatego, że mógł tam dostać normalny kontrakt zamiast juniorskiego i zarabiać dzięki temu dużo większe pieniądze.
6
Antoni, to ty?
29
To jest dla niego nadal najważniejsze, ale niestety nic mu nie wychodzi. Gdzie tu hipokryzja?
0
Co oznacza zwrot "co ma dzień"?
0
Przecież on w tej sytuacji się cofał. Na następnej klatce zobaczyłbyś, że nogę podnosi do góry, a nie depcze Pazdana.
0
To, że jest jaki jest wiem doskonale, ale na poparcie swojej tezy pokazałeś przekłamany przykład.
7
Bez przesady. Obejrzyj nagranie to zobaczysz, że nie wyglądało to tak jak na tej stopklatce.
7
Gdzie jest napisane, że się przestraszył?
8
Ponad 400 podań Legii. Czasami w lidze tylu nie mają.
0
Na pewno nie 45min. czystego czasu gry.
0
Nie, amper.
0
Nie uważam, że jakoś szczególnie zawodził, ale widać jego brak obycia na tej pozycji, szczególnie w sytuacjach 1 na 1, często też nie nadążał z powrotami. To nie może dziwić, chłopak grał całe życie na zupełnie innej pozycji, cudów nie ma jakieś braki muszą wyjść. Wczoraj chyba pierwszy raz Barca musiała się bronić i trochę wyszły braki Roberto.
1
Niestety, trochę się obawiałem gry Roberto z przeciwnikiem, z którym trzeba będzie trochę więcej bronić. Moim zdaniem w ofensywie się spisuje bardzo dobrze, ale jego umiejętności defensywne pozostawiają trochę do życzenia.