0

Co to całej sytuacji ma mentalność lidera?

0

I kto miałby grać w tej trójce obrońców skoro Alba w pomocy.

1

Ile znaczy trener pokazują wyniki Legii w naszej lidze. Leje ją każdy jak chce, brak stylu, zrozumienia i pewności siebie. To wszystko w drużynie, która została mistrzem. Zauważ, że Hasi dostał tych zawodników, których chciał i nie potrafi tego poukładać. Czerczesow przyszedł i zrobił mistrzostwo z tego co dostał, a też jakimś wybitnym trenerem nie jest.
Inna sprawa - porównaj sobie grę Reprezentacji Polski za czasów Benhakera i przed nim, teraz za Nawałki i "wyczyny" Fornalika.

0

Akurat Franco Klub dojechał i to mocno. Doszło m.in. do tego, że w Madrycie wybierano prezydenta i zarząd Barcelony (był taki prezydenta Enric Llaudet, który bardzo pilnował, żeby nikt FCB nie wychylał się ze swoim przywiązaniem do Katalonii ).

0

Można strzelać kilka goli "nie z rzędu"? Kilka z rzędu to może być meczów z golem, a nie goli.

0

Z jakiegoś powodu Roma gra w Lidze Europy, a nie w LM. Tam Legia nie grała aż tak źle, to zupełnie inny poziom rozgrywek.

0

Sprawdź co oznacz słowo "nacja".

0

Po co? Przecież mają linię bramkową. Tutaj problemem jest brak jaj u sędziów, którzy nie reagują nawet w ewidentnych sytuacjach.

3

Nie wierzę, że można zadać takie pytanie.
Widzę dwie opcje, albo kompletnie nie masz pojęcie o piłce, albo miałeś jakieś chwilowe zaćmienie.

0

Przecież mówił, że po 1 połowie.

5

Trochę to niemiarodajne w stosunku do Leo. On gra tu od dzieciaka, na początku dużo wchodził z ławki. Reszta wchodziła do zespołu jako w pełni ukształtowani gracze.

0

Grał 3 z tyłu to dużo powiedziane.
Próbował tego w kilku meczach, ale słabo to wyglądało i zawsze wracał do swojego systemu.

4

"7" spędzająca 90% czasu gry na "9". Przecież on na "7" stoi tylko na grafikach przedmeczowych.

0

Na wymienione przez Ciebie tematy nic nie było, ale było dużo o trybunale :)

0

Nie myślałeś o tym, żeby jednak zacząć od języka polskiego?

1

Oni od kilku sezonów są w stanie zapłacić każdą kwotę za zawodnika i opłacać kontakt jaki np. jaki taki Messi czy CR sobie zamarzy. Efektów nie widać.

0

Po spalonym? Tak.

3

Co to ma do tego meczu?

28

Ten mecz to kwintesencja angielskiej ligi, od 70 minuty hektary wolnego miejsca i totalna bieganina.

0

Za dużo przy tej piłce to nie są:)

0

U nich nie wygrywa się "majstra".

0

Jemu za to "mówienie" płacą, więc to trochę zmienia postać rzeczy.

0

Który z nich to def. pomocnik? Krychowiak musi wygryźć ze składu Motte, który jak mało kto łączy grę na "6" ze wspieraniem ofensywy.

0

Jaką konkurencję ma Casemiro na swojej pozycji? Poza tym on gra często na ósemce, niemal w linii z Modriciem (za nim asekuruje Ramos) i dobrze mu to wychodzi.

1

Czego się spodziewałeś? Krycha ma bardzo mało zalet w graniu "do przodu", a trafił do drużyny, która głownie atakuje. Waleczność, siła i odbiór to trochę za mało na taki klub.

0

Widziałeś chociaż jeden ich mecz?

1

Wiesz, że dzwoni, ale nie wiesz, w którym kościele .

1

To właśnie jest "Més que un club". Nie zachowanie zawodników na boisku, ale właśnie takie akcje Klubu.

0

Wtedy to nie Pro trenował Bayern.

0

Na kompie tak, na telewizorze już niekonicznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?