1

@mekston Senna to był genuisz. On tam już prawie nie miał opon, a się obronił.

32

@ProMILs i za 2 lata wrócimy do pełnej władzy pisu, bo Nawrocki skutecznie sparaliżuje działania rządu i cała kampania będzie oparta o niewypełniony program po

24

@Konradowskyy mamy przejście z "mimo wszystko Duda" ma "byle nie Trzaskowski", ludzie tutaj płaczą że inni nie pamiętają pierwszych rządów Tuska, a tak naprawdę mają zaniki pamięci po 1,5 roku i nie pamiętają rządów pisu

1

@July_6_BcN całkiem dobrze przypomina samego siebie, trochę młodszy ale jednak czas robi swoje

0

@Beztroskii dziwi Cię, że kandydat pisu podpisze co mu każą?

1

@Gronek bo na sprytny plan, że ich zniszczy od środka, za ich pieniądze

0

@draxidox jest mała różnica, nie mamy rządu jednej partii, a koalicyjny, to zawsze jakiś wentyl bezpieczeństwa przed wprowadzaniem totalnych głupot

0

@fart ale w republice on nie jest w stanie nic wygrać

1

@Patriskos zdajesz sobie sprawę że tak jest w wielu krajach? Są dwie, trzy partie które się rotują przy władzy. To się długo nie zmieni chyba, że powstanie jakaś siła w centrum, ale na to się nie zanosi

0

@Starrk dla republiki exitpole robiło OGB

0

@Sulimo nie za dwa lata, będzie granie na przedwczesne wybory już na wiosnę

0

@Criss18Barca no nie, przecież konfederacja od lat twierdzi że w koalicję z pisem nie wejdzie :-)

0

@JoseArkadioMorales a co mają powiedzieć w takich stanach, tam już ze 100 lat głosują na 2 partie

0

@Chucky ile tych mieszkań ukradł Trzasku?

0

@turhiay nie lepiej popatrzeć na dekorację naszych piłkarzy?

1

@Chucky te partie tak zniszczyły ten kraj, że ten przez te 20 lat rozwijał się najszybciej w Europie

0

@Ricardinio14 pachwiny nie da się naciągnąć, tam są mięśnie, które ewentualnie można uszkodzić

0

@gumaz musieliby by śpiewać o murzynach cierpiących na Ukrainie

0

@Nazio_87 no, mało jest mniej świetnych niż oni

0

@A4ron a dlaczego Izrael "jest" Europie?

0

@Kgorecki2500 i kto zrozumie co śpiewa Polak? Tam chodzi głównie o treść i kraj pochodzenia, jakość muzyczna jest na bardzo dalekim planie.

0

@D10SLEO nie musisz, z 10 pewnie już jet

0

@Kgorecki2500 dwóch Polaków w finale, nie ma Niemca, zero problemu

0

@LjakRoberciik żużel oglądaj

0

@Przemek2323 Eurowizja to najbardziej upolityczniony konkurs. Górniak to był nasz debiut po wyjściu z łap komuny, więc z góry był wiadomy dobry wynik. Tak jest do dzisiaj.

0

Komentarz usunięty

0

@4drian0 inne puchary krajowe też wywalamy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gumaz rasista .

0

@Mezocyklon87 to samo jest w większości dyscyplin drużynowych, w siatkówce też połowa LM mogłaby być obstawiona drużynami z Polski i Włoch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?