mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Senna to był genuisz. On tam już prawie nie miał opon, a się obronił.
32
@ProMILs i za 2 lata wrócimy do pełnej władzy pisu, bo Nawrocki skutecznie sparaliżuje działania rządu i cała kampania będzie oparta o niewypełniony program po
24
@Konradowskyy mamy przejście z "mimo wszystko Duda" ma "byle nie Trzaskowski", ludzie tutaj płaczą że inni nie pamiętają pierwszych rządów Tuska, a tak naprawdę mają zaniki pamięci po 1,5 roku i nie pamiętają rządów pisu
1
@July_6_BcN całkiem dobrze przypomina samego siebie, trochę młodszy ale jednak czas robi swoje
0
@Beztroskii dziwi Cię, że kandydat pisu podpisze co mu każą?
1
@Gronek bo na sprytny plan, że ich zniszczy od środka, za ich pieniądze
0
@draxidox jest mała różnica, nie mamy rządu jednej partii, a koalicyjny, to zawsze jakiś wentyl bezpieczeństwa przed wprowadzaniem totalnych głupot
0
@fart ale w republice on nie jest w stanie nic wygrać
1
@Patriskos zdajesz sobie sprawę że tak jest w wielu krajach? Są dwie, trzy partie które się rotują przy władzy. To się długo nie zmieni chyba, że powstanie jakaś siła w centrum, ale na to się nie zanosi
0
@Starrk dla republiki exitpole robiło OGB
0
@Sulimo nie za dwa lata, będzie granie na przedwczesne wybory już na wiosnę
0
@Criss18Barca no nie, przecież konfederacja od lat twierdzi że w koalicję z pisem nie wejdzie :-)
0
@JoseArkadioMorales a co mają powiedzieć w takich stanach, tam już ze 100 lat głosują na 2 partie
0
@Chucky ile tych mieszkań ukradł Trzasku?
0
@turhiay nie lepiej popatrzeć na dekorację naszych piłkarzy?
1
@Chucky te partie tak zniszczyły ten kraj, że ten przez te 20 lat rozwijał się najszybciej w Europie
0
@Ricardinio14 pachwiny nie da się naciągnąć, tam są mięśnie, które ewentualnie można uszkodzić
0
@gumaz musieliby by śpiewać o murzynach cierpiących na Ukrainie
0
@Nazio_87 no, mało jest mniej świetnych niż oni
0
@A4ron a dlaczego Izrael "jest" Europie?
0
@Kgorecki2500 i kto zrozumie co śpiewa Polak? Tam chodzi głównie o treść i kraj pochodzenia, jakość muzyczna jest na bardzo dalekim planie.
0
@D10SLEO nie musisz, z 10 pewnie już jet
0
@Kgorecki2500 dwóch Polaków w finale, nie ma Niemca, zero problemu
0
@LjakRoberciik żużel oglądaj
0
@Przemek2323 Eurowizja to najbardziej upolityczniony konkurs. Górniak to był nasz debiut po wyjściu z łap komuny, więc z góry był wiadomy dobry wynik. Tak jest do dzisiaj.
0
Komentarz usunięty
0
@4drian0 inne puchary krajowe też wywalamy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gumaz rasista .
0
@Mezocyklon87 to samo jest w większości dyscyplin drużynowych, w siatkówce też połowa LM mogłaby być obstawiona drużynami z Polski i Włoch