mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LambiPL i co raz lepsze warunki, mniejsze ligi niż kiedyś. Sama możliwość zrobienia 5 zmian drastycznie zmniejsza obciążenia, daje możliwość rotacji. Kadry też są szersze, kiedyś np. w Hiszpanii było rejestrowanych 23 zawodników. Co ma do tego Liga konferencji? Przecież tam grają drużyny, które nie grają w innych pucharach. To jedynie wyrównuje ilość spotkań pomiędzy większą ilością zawodników.
0
@LambiPL przecież jemu nie chodzi o zmęczenie a o wieczne narzekania piłkarzy, którzy są traktowani jak książęta a ciągle im źle.
0
@takisobiektos a z czego wynika ta intensywność? Jedynie z możliwości jakie daje piłkarzom to co ich otacza. Od sposobów treningu, przez odnowę do farmakologii. O tym kiedyś piłkarze mogli pomarzyć. Z drugiej strony wrzuć dzisiejszego piłkarza do ligi hiszpańskiej jak grały tam 22 zespoły i każ mu, zgrać 42 mecze ligowe na gównianych boiskach.
1
@Criss18Barca ma chłop 100% racji
@LambiPL on nie mówi o większości ludzi tylko o zawodowcach wykonujących swój zawód
0
@Gall @prokofiew macie rację, 20 dostał Siarka
0
@prokofiew dostał podobno 20 tys. kary a więc 2 pensje posła
0
@karolszymek tzn. nie głosowałeś i nie chcesz rozliczać?
0
@esem91 spokojnie, Hermoso też na początku nie miała pretensji o pocałunek prezesa, ale nagonka zrobiła swoje
3
@Bocheno1 miał i taką akcję
0
@Tigermaus przecież on już miał takie odpały w BVB, typ sprawia wrażenie człowieka, który uważa się za lepszego od innych
0
@MOLESTA ten Araujo to tak średnio z naszej szkółki...
0
@Eklerek i ja się pytam gdzie są kibice...
1
@norbi77 i to niby Kierwinski był był pijany...
0
@MessiSuarezNeymar i czekałby na pierwsze powołanie
0
@!34RC3!_0N4 jutro to chłopaki mają sjestę
0
@FcPortoFan1999 i jak pokazał przy golu, zastawkę też ma jak porządny napastnik
0
@FcPortoFan1999 i to jest ta 9 której nie mogą znaleźć
0
@Kapitan hawk z tym dopingiem to bym nie przesadzał, na camp nou większość meczów to też piknik
1
@Goralkov ciężko o karnego jak nie potrafią nawet podejść pod pole karne rywala
0
@zazaraza jakiś mecz rezerw czy kobiet?
1
@zazaraza kto tam gra?
0
@Aragorn33 Real się odwoła i ograniczą do jednego.
0
@Hawajczyk var celowo pokazywał powtórkę z boku boiska i było widać że piłka miała do linii jeszcze ze 2 metry
0
@Hawajczyk czyli w takich sytuacjach można by było łamać nogi rywalom?
2
Nareszcie jakiś sędzia zareagował na tego buca
0
@Aragorn33 chyba jednak ciut gorszy ten ich przypadek
0
@Eklerek trzasku ma na trasie 150 wizyt, dużo mamy tych metropolii
1
@DTMisTheBest po trzech dniach to o jakieś 2,5 dnia za późno na taką radę...
0
@tomek8756 tzw. młoda zdolna
0
@NeroTFP1 biorąc pod uwagę, że licencjat zrobił w 2018 to chyba za bardzo nie wagarował, po prostu nie zaczął studiów od razu po średniej