0

@LambiPL i co raz lepsze warunki, mniejsze ligi niż kiedyś. Sama możliwość zrobienia 5 zmian drastycznie zmniejsza obciążenia, daje możliwość rotacji. Kadry też są szersze, kiedyś np. w Hiszpanii było rejestrowanych 23 zawodników. Co ma do tego Liga konferencji? Przecież tam grają drużyny, które nie grają w innych pucharach. To jedynie wyrównuje ilość spotkań pomiędzy większą ilością zawodników.

0

@LambiPL przecież jemu nie chodzi o zmęczenie a o wieczne narzekania piłkarzy, którzy są traktowani jak książęta a ciągle im źle.

0

@takisobiektos a z czego wynika ta intensywność? Jedynie z możliwości jakie daje piłkarzom to co ich otacza. Od sposobów treningu, przez odnowę do farmakologii. O tym kiedyś piłkarze mogli pomarzyć. Z drugiej strony wrzuć dzisiejszego piłkarza do ligi hiszpańskiej jak grały tam 22 zespoły i każ mu, zgrać 42 mecze ligowe na gównianych boiskach.

1

@Criss18Barca ma chłop 100% racji
@LambiPL on nie mówi o większości ludzi tylko o zawodowcach wykonujących swój zawód

0

@Gall @prokofiew macie rację, 20 dostał Siarka

0

@prokofiew dostał podobno 20 tys. kary a więc 2 pensje posła

0

@karolszymek tzn. nie głosowałeś i nie chcesz rozliczać?

0

@esem91 spokojnie, Hermoso też na początku nie miała pretensji o pocałunek prezesa, ale nagonka zrobiła swoje

3

@Bocheno1 miał i taką akcję


0

@Tigermaus przecież on już miał takie odpały w BVB, typ sprawia wrażenie człowieka, który uważa się za lepszego od innych

0

@MOLESTA ten Araujo to tak średnio z naszej szkółki...

0

@Eklerek i ja się pytam gdzie są kibice...

1

@norbi77 i to niby Kierwinski był był pijany...

0

@MessiSuarezNeymar i czekałby na pierwsze powołanie

0

@!34RC3!_0N4 jutro to chłopaki mają sjestę

0

@FcPortoFan1999 i jak pokazał przy golu, zastawkę też ma jak porządny napastnik

0

@FcPortoFan1999 i to jest ta 9 której nie mogą znaleźć

0

@Kapitan hawk z tym dopingiem to bym nie przesadzał, na camp nou większość meczów to też piknik

1

@Goralkov ciężko o karnego jak nie potrafią nawet podejść pod pole karne rywala

0

@zazaraza jakiś mecz rezerw czy kobiet?

1

@zazaraza kto tam gra?

0

@Aragorn33 Real się odwoła i ograniczą do jednego.

0

@Hawajczyk var celowo pokazywał powtórkę z boku boiska i było widać że piłka miała do linii jeszcze ze 2 metry

0

@Hawajczyk czyli w takich sytuacjach można by było łamać nogi rywalom?

2

Nareszcie jakiś sędzia zareagował na tego buca

0

@Aragorn33 chyba jednak ciut gorszy ten ich przypadek

0

@Eklerek trzasku ma na trasie 150 wizyt, dużo mamy tych metropolii

1

@DTMisTheBest po trzech dniach to o jakieś 2,5 dnia za późno na taką radę...

0

@tomek8756 tzw. młoda zdolna

0

@NeroTFP1 biorąc pod uwagę, że licencjat zrobił w 2018 to chyba za bardzo nie wagarował, po prostu nie zaczął studiów od razu po średniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?