0

@FcPortoFan1999 na to już musisz sam odpowiedzieć w imię swojej potrzeby zaistnienia na anonimowym forum

0

@FcPortoFan1999 chyba bardziej żebyś miał powód do kolejnego komentarza dla sztucznego podtrzymania dyskusji

0

@FcPortoFan1999 to skąd durne stwierdzenie "koszykarze również"?

0

@FcPortoFan1999 koszykarz to nie sportowiec?

1

@Bocheno1 i to w czasach gdy w meczach np. z Detroit panowała zasada "Jordan może zdobyć punkty ale nie prawa po nich stać". Wtedy w NBA w obronie można było robić wszystko, teraz obrona ma się przyglądać jak rywal rzuca za 3 bo nie można nawet na niego krzywo spojrzeć...


1

@BezglutenowyPedri nie, wcale, to nie zdjęcie Messiego na bandzie przed kibicami nie było na wszystkich okładkach,
Taka jest prawda, że w tym meczu to Neymar pociągnął drużynę.

0

@Zoker biorąc pod uwagę, że to jedyna partia której celem nie jest rządzenie i wzięcie jakiejkolwiek odpowiedzialności, a jedynie wprowadzenie do sejmu swoich ludzi do pobierania kasy, to tak, mądrze robią

1

@Bobo25 a konfederacja jak zawsze zagłosuje inaczej, mając świadomość nikłego znaczenia swoich głosów i zerowej odpowiedzialności...
Za rok, dwa okaże się, że w jednej sprawie mieli rację i będzie odtrąbienie tego, że oni byli przeciw.

2

@karci0 to powinno być egzekwowane jak w piłce ręcznej, tam jakoś zawodnicy wiedzą, że jak sędzia zagwizdał to już nie zmieni zdania i zasuwają do obrony

2

@Adran360 a wystarczy stosować istniejący już przepis o 6 sekundach...

0

@Litman sprzedawać z zyskiem to może klub pokroju Ajaxu, największe kluby muszą generować zyski na innych polach

1

@Eto'o9 R10 Miałbyś inną opinię przy którymkolwiek innym arbitrze z Hiszpanii?

0

@Krzysiek872 bo sędzie na varze jako jedyny nie widział tego dotknięcia...

1

@Edoss nie trzeba zamykać, wystarczy oddać w prywatne ręce i wywalić związki zawodowe, zyski pojawią się po roku

1

@kubix05 Jak sam twierdził, "przejechał do Warszawy na dwa lata...".

5

@derus to chyba za dużo palców pokazał

0

@Criss18Barca on już podobno jest z Legią dogadany

1

@norbi77 przy obu bramkach d dali obrońcy, ale labamba zwala na bramkarza bo Szczęsny

1

@LeoMessi1994 Fermin w ciągu dwóch lat wyląduje w jakimś średniaku laliga.

0

@escarabajo a co mnie obchodzi jakiś randomowy klub a Anglii

1

@escarabajo wszystko w normie, w Rakowie 1 Polak

0

@GigiAmoroso z karnych się nie liczy

0

@Xxxbarca4ever jeżeli chodzi o kibiców to już prawie nigdzie nie ma to sensu

0

@Fake69 Olmo gra swój typowy sezon. 2-3 mecze i uraz.

0

@AnalizaTV nie zdajesz sobie sprawy na jaką skalę byłby udawane kontuzje, przy pierwszym fualu lidera danej drużyny rywal leży i nie wstaje

0

Mamy mega dół fizyczny.

0

@BORO_12 że z takim obrońcą jak fort to on woli siedzieć na ławce

0

Fort ograny jak 3 ligowiec a labamba rzuca się ma bramkarza...

0

@Lucyfffer co rozumiesz przez "sprzedać się"?

0

@Blanco16 bo nie chcą oddać za darmo czegoś za co zapłacili grube miliony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?