0

@Redakcja Na czym będzie polegała ta walka o nagrody? Jakiś dodatkowy konkurs talentów?
Przecież wszystko jest już rozstrzygnięte, brakuje tylko ogłoszenia wyników...

2

@NeroTFP1 trzeba bardzo nie chcieć skumać, że chodzi jej o Lewego

0

@takisobiektos najgorsze co z tego widać to brak zainteresowania uprawianiem sportu

1

@BulaKG chyba po czwartym golu ktoś z naszego sztabu wpadł z radością aż do boksu Realu

0

@Irmscher10 i po niemiecku też by pogadał

0

@Mafiutto gdyby wykorzystali wszystko to manita to minimum

0

@FcPortoFan1999 a powinno być 1-5 gdyby Mena nie spartaczył dwóch akcji

0

@konajoncek na to się panowie górnicy nie zgodzą bo wyleci z kopalni większość związków zawodowych

1

@mekston u nas ten procent jest dużo większy, wiele kobiet, szczególnie z niższych warstw społecznych czy małych wsi nie zgłasza gwałtów, a są gwałcone na potęgę przez swoich partnerów

5

@Wasacz_ nie, najpierw podrożało do 120 i teraz będzie za 100

0

@FcPortoFan1999 nie mniej niż tym Mołdawianom

0

@FcPortoFan1999 Wisła/Petrochemia Płock burzy tą teorię.

3

@Who_you_mam Vini to element obecnej piłki a nie ówczesnej.

5

@Popitek12 zmierz sobie obwód głowy i masz najpewniejszy wynik

2

@Safrani pisanie do jakiegoś zagranicznego eksperta, że ma zmienić raport i wpisać wybuch bo mu nie zapłacą to już większy poziom odklejenia, nawet dla Antoniego

0

@lukaszbrk do przełamania bilansu to potrzebujemy kilku wygranych meczów

0

@Nazio_87 w tym pakiecie za 30 to chyba kanałów z LM nie ma

1

@Kapitan hawk ewentualnie Wieczysta ma podgonić lidera...

1

@tbas to było na obwodnicy południowej S7, przed odcinkiem objętym robotami

1

@Hosh Bardziej Vini...

0

@Rhaan to są pieniądze na ten rok. Ile mieszkań da się zaprojektować, zdobyć pnb do końca roku?

0

@Ghostface Właśnie tych kropek tam zabrakło.

0

@FcPortoFan1999 szczególnie że problemu bogactwa na "6" to raczej nie mamy

0

@FcPortoFan1999 w tym meczu nikt na jego miejscu nie zagrałby lepiej

0

@tbas widocznie jesteś dzieckiem ery serwbootów i nie pamiętasz jak wygląda prawdziwa gra w tenisa

0

Pięknie Zielu odpuścił swojego zawodnika

0

@TheNekro94 kobiecy tenis to jeszcze nadal tenis a nie walenie z całej pary piłką do celu jak w męskim, tam poza serwisem to za chwilę nic innego nie będzie się liczyć

0

@Rastafarnianin tutaj raczej chodzi o tłumaczenie jej nazwiska

1

@Fantastyczny Chłopiec Izrael ten "domowy" mecz gra w Budapeszcie.

5

@esem91 Kanał Zero pewnie opierał się o artykuł na stronie... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?