0

@Eklerek Ja tylko zwrócę uwagę że Bruno ma klauzulę około 57mln funtów i kontrakt do 2027 ;) nie zdziwię sie jak Real w kryzysie próbował będzie go zachęcić. Ja bym przynajmniej tak zrobił mając takie problemy.

0

@AmigoBlancos parada :) tak na prawdę w dużej mierze jest to po prostu słabe wykończenie Robbena, ale wiem , wiem.. zależy od interpretacji. Piłka jest pełna interpretacji ;) ja należe do tych co uważają że są karne kiepsko strzelone a nie obronione. choć Są wyjątki. pozdro.

0

@Fantastyczny Chłopiec no to jakby zagrał jeszcze jeden mocny sezoon to tak. na tą chwilę - nie.

0

no dobra ale on chyba wciąż jest naszym piłkarzem tak? Tylko jeśli Monaco wpłaci 11mln to automatycznie go bierze?

0

@Zoker Kane ma rok kontraktu. Oyarzabal 2 lata i 75mln klauzuli. Może się okazać że kwota ich wykupu byłaby zbliżona (o ile Bayern + sam Kane są zainteresowani).

1

@bart_azz klauzula za Oyarzabala 75mln euro teraz sprawdziłem. Nie wiem czy Baskowie puszczą go o wiele taniej.

3

@BezglutenowyPedri Dla mnie to numer jeden ale mimo rocznego kontraktu Bayern go nie puści tym bardziej po epizodzie z Lewym, gdzie go zgarnęliśmy. Pytanie czy w ogóle Harry chciałby przyjść, bo czy w Barcelonie , czy w Bayernie ma wieksze szanse na LM? W sumie nie jest to takie oczywiste ale na pewno jest to trudny transfer. W kazym raziem stawiam sprawę tak: KANE, a jeśli nie KANE to Oyarzabal jako "erzatz"

6

@bart_azz też tak myślę że w niedoborze napastników i w ogóle klasowych grajków wo wyjęcia Oyarzabal ukazuje się jako najlepszy wybór cena/jakość.

1

@Katalończyk 99 "stadionówka mimo chorej ceny nie nadaje się do chodzenia na codzień. Nie polecam. Cerata. Zaś 800zł za koszulkę (meczową)... to już opcja dla zamożnych :)" teraz jaśniej

0

@Orłoś stadionówka mimo chorej ceny nie nadaje się do chodzenia na codzień. Nie polecam. Cerata. Zaś 800zł za koszulkę... to już opcja dla zamożnych :)

3

@fotohobby kurde ale lipa mam nadzieje że to nie odbije sie na nim negatywnie bo był w mega gazie

1

@Safrani no i to chodziło dzięki :)

0

szybkie pytanie, jak się nazywała ta piosenka śpiewana na meczach Barcelony , przed każdym meczem to chyba leci na stadionie. Oczywiście nie chodzi o klasyczny hymn.

0

z tej listy nie wybrałbym chyba absolutnie nikogo:
https://www.transfermarkt.pl/jumplist/torschuetzenliste/wettbewerb/ES1

1

Ma ktoś z LR do odsprzedania troszkę oprysku PUMA na 400m2 trawnika?

1

@July_6_BcN dokładnie. Jedno jest pewne, jego nieobecność nie jest związana z odejściem.

0

uważam że błędem jest mówić o tym w kategoriach błędu.

0

@MOLESTA fajna laska, ładna buzia, ładnie wywija na lodzie , czego chcieć więcej. Sam ja "poznałem" na IO i miło na nią popatrzeć.

0

@aldewir albo trzech innych nowycblh zawodników :)

0

Ile pensji zwolnił Lewy?

2

@lucas/catalan niby tak ale krew mnie zalewa bo jak widzę takie akcje jak z Realem gdzie mógł wyłożyć ferminowi.do pustaka a oddał niecelny strzał to krew mnie zalewa. To jest tak jak z Dembele Liverpoolem, mógł przesadzić i strzelić na 4:0 ale z sobie tylko znanego powodu zdecydował to spieprzyć..i taki jest też Raszford. Umie coś zrobić i ma liczby ale w z pozoru łatwej do rozegrania sytuacji lubi zagrać bez mózgu. Do tego dochodzi słaby pressing. Jeśli faktycznie nie ma innych alternatyw to nie będzie ale fanem jego nie jestem. Choć PRAWDA że taki zawodnik jako zmiennik może się przydać. 30 baniek to nie tragedia na dzis, choć dla nas dużo.

2

@Eklerek ja bym tym autem robił jakieś 30tys rocznie także bez tragedii. Na 5 lat spokój.

1

@draxidox no miałem ten dylemat, finalnie się nie zdecydowałem ale to głównie ze względów finansowych. Interesująca oferta na pewno. Inna sprawa że ta podstawowa Tesla jest niezła, ale jednak znacznie gorsza (brzydsza) o wersji premium. Felgi, nagłośnienie, podwójne szyby, fotele.. jest tych różnic trochę. Ale jak najbardziej jedna z bardziej interesujących ofert na teraz.

@Safrani wiesz co jeżdżą Teslę z przebiegiem po 130tys i normalnie się sprzedają jako używane, wystarczy zobaczyć na OLX czy inne OtoMoto. Myślę że aż tak tragicznie nie jest jak sygnalizujesz

2

@Ronaldinho10theking problemem Lewandowskiego jest jego chec zarabiania zbyt dużej ilości pieniędzy jak na wiek

1

no jest grubiutko powiem szczerze. Odklejenie level master jak mawia młodzież, a że leżę chory lekko to sobie poczytałem z nudów ta konferencje na notatniku , i parę komentarzy, jeden czy dwa były nawet sensowne o dziwo:

"Ta konferencja jest tylko po to żeby odwrócić uwagę od spraw sportowych i całego zamieszania związanego z szatnią. Florentino ogłasza konferencję, daje nagłówki na kilka najbliższych dni, a po cichu załatwi pewnie Mou i być może jakiś transfer niespodziankę z czapki… nie wierzę, że za tym stoi tylko informacja o tym, że walczy o Real i ogłasza wybory bo równie dobrze mogli by wydać „comunicado oficial” zamiast konferencji."

"Urocze są te nawołania „niech ktoś wystartuje w wyborach”. Warunki zawsze były restrykcyjne, ale Florentino jeszcze je podkręcił. Obecnie kandydat musi ogarnąć gwarancję bankową na około 187 MILIONÓW EURO, czyli 15 procent budżetu klubu, i to opartą na prywatnym majątku. Do tego dochodzi 20 lat stażu jako socio i 10 lat stażu jako członek zarządu. Więc jasne, teoretycznie każdy może startować. W praktyce próg wejścia jest tak kosmiczny, że kontrkandydat musiałby być nie tylko wieloletnim socio, ..."

@Safrani

1

@Ignareks tak właśnie przedstawia się jego koniec. Brak perspektyw. Wiek. Starość. Odejście na emeryturę ale i perspektywa odejscia z tego świata zapewne szybciej niż później. To wszystko mocno bije z wywiadu Pereza którego nie czytałem ale oceniam po nagłówkach ;)

1

@Hosh w sumie to się cieszę. Tomek chyba liczył na większy hajs z YT ale trzeba też przyznać że lubię go na majku ;) jeden z niewielu komentatorów których da się słuchać.

0

@4drian0 pół swojego życia spędziłem grając w tą grę online, w różnych klanach, zlotach , turniejach i meczach :) nie macie nawet pojęcia jak tęsknię za tą grą a dziś pewnie nawet bym miał problem ją zainstalować :) klimat niepowtarzalny, od samej gry , po klimat związany z meczami i treningami (xD) taktyką na mecze itd :D coś pięknego
edit; w pewnym momencie, w naszym kraju była to pełnoprawna konkurencja dla CS'a który jak wiadomo jest fenomenem na świecie po dziś.

3

@bartekvisca zawsze mnie raziło sformułowanie "chłopacy" ale chyba niestety jest ono już uznane jako poprawne :) poza tym się z Tobą zgadzam ;)

1

@Safrani szczerze to jestem mocno poza polityką ostatnio. Sprawy barcelońskie mnie pochłoneły + sezon ogródkowo/orlikowy i brak czasu na świat polityki. Czasem coś ze świata posłucham w pracy jedynie :) Sławek imo się wypala dosyć mocno i Krzysio za jakiś czas albo odejdzie w stronę PIS albo przejmie Konfederację całkiem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?