0

@Eric_Abidal_22 Jasne że z tej trójki wybieram Harrego ;)

0

@Encore jakby to było , Penaldane? Czy bardziej Penkane?

2

@Safrani Batyr pokazuje że robi swoją robotę. To dobrze. Niech robi. Dla Polski. Dla Nas Wszystkich. Dla Rodzin. Dla Narodu.

0

@Comentateiro daj jakiś typ do ligi w robocie :))

2

@Aragorn33 Kierwiński zaraz za Giertychem to chyba najbardziej odrażająca postać KO. O ile Szczerba jest po prostu smieszny w swojej głupocie, o tylke Giertych i Kierwa to po prostu "niebezpieczne" typy.

0

@Drozdu7 i obudzimy Piłsudskiego !

1

@Tusiek27 waham się przy tej opcji właśnie. Może być jak mówisz!

1

typy na dziś:

USA 4:2 Australia
Szkocja 1:1 Maroko
Brazylia 3:0 Haiti
Turcja 2:1 Paragwaj

0

@Safrani No dokładnie tak jest. Tylko ta pomoc tez jest w pewnym sensie dla nas niebezpieczna, jeśli będzie zbyt duża Ukraińcy z tej wojny wyjdą zbyt silni. Dla nas to nie jest dobrze, dla nas dobrze jak ukraińskie państwo istnieje ale nie jest siłą która w jakiś sposób może na nas wpływać, nas wyprzedzać na wschodniej flance. My powinniśmy pozostać liderem w tym bloku, przynajmniej gospodarczym, ale najlepiej i wojskowo także stać mocno na nogach. Bo nigdy nie wiadomo (przynajmniej póki co) kto będzie rządził na Ukrainie.

3

@Kgorecki2500 nie jest w naszym interesie żeby Ukraina byla w NATO, ale żeby biła się z Rosją za naszą wschodnią granicą już jak najbardziej. Nawet bym powiedział że nie muszą ich pokonać (Rosji) ale mają tam się bić. Brutalne bo ludzie giną, ale politycznie jak najbardziej w naszym interesie.

0

@pax "w tamtym wątku odpuściłem tą dyskusje nieco dystansując się do sprawy, poniekąd przyznając niektórym rację "

"informacje o tym że ma niebieską kartę i wywody jego żony pochodzą z DZISIAJ/WCZORAJ) - pisząc wtedy perpektywa też była inna"

Wrócę do sprawy jak już go wypuszczą i sąd stwierdzi że nic nie udowodniono. Wtedy porozmawiamy czy areszt był konieczny.

Być może tak będzie . Być może nie.

0

@Konradowskyy prawdę z każdego niemalże źródła dziś trzeba sobie wydobyć. Czukiewskiego akurat słucham ale o historii. Świetne treści. Co do ZERO, demokracja ma to do siebie że jedna strona patrzy na ręce drugiej i w tym sensie ZERO jest potrzebne, choć nie uważam tej tv za Pisowska czy Konfederacka. Polityczne treści owszem, o zabarwieniu brawicowym, treści naukowe na zero, geograficzne itd, oczywiście nie.

Ogólnie spoko ten filmik o postprawdzie, a sytuacji z krzesłem nie znałem , tylko z szogunem.

1

@Konradowskyy no dobre xD beka w wuj xD bez tej telewizji jak widac typy pokroju Kacprzyka + śmietanka warszawska dalej żyłyby w swojej bańce że jest nadludźmi. Może też się za takiego uważasz, skoro wyśmiewasz standardy demokratyczne, czyli wolność słowa i myśli?

5

@Roobo Szczerba od reklamówki? Nowe nie znałem. Swoją drogą piękne jest to że powstało coś takiego jak KANAŁ ZERO, który tak uwiera wielką część społeczność LR. Bez KANAŁU ZERO afera szpitala mogłaby nie ujrzeć światła dziennego. Nie wiedzielibyśmy że żyjemy w standardach rosyjsko-ukraińsko-oligarchicznych. A tak? Wiemy.

0

@pax Nie, niekoniecznie żona jest w spisku, chociaż oczywiście przecież tez jest to możliwe, że FAKTY z życia wykorzystywane są w działaniach służb. No to byłaby właśnie perfekcyjna robota. Najlepsze kłamstwo to tez, w którym jest sporo prawdy. Nie mówię że tu tak było, ale jest to możliwe. Tak jak możliwe jest to że faktycznie chłopu się odkleiło. Choć nie przychylam się mimo wszystko do tej wersji póki co, abstrahując nawet od zycia prywatnego Kraskowskiego. Może jakieś nowe dane rozjaśnią sprawę, lub całkowicie uda się to wyjaśnić.
Wielu elkspertów nazwijmy to prawicowych zwraca tez uwagą na sam fakt aresztu na słabej podstawie (posiadanie broni gazowej która jeszcze 3 lata temu była normalnie legalna + rzekome pogróżki z maila którego może założyć każdy nawet bez podania numeru teefonu). Nie ferowałbym wyroków w żadną stronę. Tu może być różnie.

0

@pax w tamtym wątku odpuściłem tą dyskusje nieco dystansując się do sprawy, poniekąd przyznając niektórym rację, że nie ma co iść zaparte i walczyć za obcego człowieka. Nie rozstrzygam w ogóle czy jest winny w tym momencie na czym TY sie mocno skupiłeś mając taką samą wiedzę jak ja. Gratuluję. W tym wątku zaznaczam wyraźnie "czy jest winny, czy niewinny" i mówię o czymś innym, przeczytaj jeszcze raz. Mówię o ślepym zaufaniu w słuszność działania instytucji takich jak służby. Mozesz to sobie nazwać teorią spiskową. Dla mnie ta sprawa owszem jest niejasne. Wiele faktów kiedyś było teorią spiskową. To też jest fakt.

informacje o tym że ma niebieską kartę i wywody jego żony pochodzą z DZISIAJ/WCZORAJ) - pisząc wtedy perpektywa też była inna , być może nie dla Ciebie ale dla mnie tak. Zasadniczo są to wciąż tylko doniesienia medialne i wywody żona która jest w trakcie rozwodu. Wszystkie te historie na tym etapie traktowałbym z dystansem i może wtedy też tak powinienem do tego podejść. Tu przyznaję racje - nie mam z tym problemu. Czy był człowiekiem uwierającym Giertycha? No tak to też jest fakt. Tyle.

9

@LeszekFCB jeszcze brakuje " i Ci ludzie jacyś... inni" xd

1

@Safrani Krew mnie zalewa i mam ochotę chwycić za to na "b". Nie będę pisał całego bo jeszcze jakiś konfident doniesie i mnie służby zawiną.

1

@Bobo25 raz w życiu się zgadzamy ;)

4

@Tasde oczywiście to się nie będzie nazywać reperacje tylko zaproszenie Iranu do wspólnoty handlowej i dotacja "na rozruch" :)

2

@Comentateiro sory ale klasa rządząca skrytykowała lekarza, ale przez ten rok była niewidoma? Tak jak napisał Gary, ktoś podpisywał faktury, wielu korzystało. No teraz nie pozostało już nic innego jak skrytykować.

Przytoczę wpis Gary'ego @Gary :

"Ta sytuacja wkurzyła i wzbudziła oburzenie nawet u mnie a generalnie jestem zdrowy i z lekarzy korzystam bardzo rzadko. Każdy, kto w kampanii będzie bił w tę aferę będzie postępował słusznie taktycznie oraz moralnie, bo jest to absolutnie skandaliczne. Jak dla mnie jedyne rozwiązanie, które i tak nie wyczyści tego kompletnie, to surowe rozliczenie wszystkich choć trochę zamieszanych, czyli:
-Kacprzyk rozliczony z lewych dyżurów, oddaje nienależną kasę oraz ma zarzuty karne o wyłudzenie;
-osoba zatwierdzająca faktury od niego również zarzuty (poświadczenie nieprawdy, fałszowanie dokumentów, może współsprawstwo w wyłudzeniu);
-osoba, która go zatrudniła na stanowisku, do którego nie miał kwalifikacji - dyscyplinarka plus śledztwo, czy nie było tam płatnej protekcji;
-osoby, które korzystały bez kolejki, jeśli pełnią jakieś funkcje, to do dymisji."


Co do PISu to oczywiście się zgodzę, dlatego stawiam znak równości. Jeśli nie PO bo ten wątek, jeśli nie PIS bo poprzednie 8lat, to kto w takim razie. Lewice pomijam celowo bo nie ma co o tym dyskutować, są 2-3 siły w tym kraju i nie zanosi się by było inaczej. Żadna nie jest dobra jak w demokracji, dla Ciebie dobre dalej więc będzie KO, dla nas Konfederacja, dajmy sobie mimo wszystko wolny wybór, a Tobie też pogratuluję nie optymizmu a KONSEKWENCJI. Po takim wałku dalej iść zaznaczyć krzyżyk pod nazwiskiem radnego KO.

1

@Gary dokładnie tak widzę rozwiązanie tej sprawy. Rozpisałeś to jak powinno to wyglądać w PANSTWIE PRAWA a nie kraju który jest byłym radzieckim satelitą. Tylko wiesz że tak nie będzie? Tutaj nie mogę nie nawiązać do sprawy tego dziennikarza Kraskowskiego. W ogóle abstrahując od tego, czy on jest winny, czy jest niewinny - czemu tak wielu tutejszych krzykaczy absolutnie nie wzięło pod uwagę tego że został po prostu WROBIONY przez służby, przez Państwo, bo był niewygodny (bardzo niewygodny i to od lat) Giertychowi. Czemu zakładamy że Państwo i jego instrumenty postępują słusznie i nie bierzemy pod uwagę że może jednak nie. Bo nie zawsze postępują słusznie. Dlatego areszt dla tego człowieka to absolutna kpina z nas ludzi bo pokazuje że mozna każdego posadzić jeśli będzie niewygodny. Przecież to jest Rosja. Tam tez za protesty się zawija do aresztu, a potem daje się do podpisania zarzuty... oczywiście sfingowane.

6

@RosjaninBut Czyli ELITARNOŚĆ tej władzy to jednak była prawda, oni są lepsi, mądrzejsi, inteligentniejsi, oczytani, bardziej europejscy .. to i moga więcej. No i ta Warszawa. Tacy NAD LUDZIE. A Ci co głosują na inne partie, to plebejusze, motłoch nie mający o niczym pojęcia pojęcia, trzeba się nimi zając, wskazać drogę a i w kolejce posadzić. Wszystko w myśl tego co powiedział David Lloyd George : "Oddać Polakom śląski przemysł to jak dać małpie zegarek".
@Safrani

5

@Safrani odnosząc się niebezpośrednio. KO i tak miała niewielkie szanse na rządzenie po wyborach w 2027. Polacy ogólnie w tym PISowcy i Konfederaci wiedzą jak żałosna jest sytuacja w służbie zdrowia i mało jest spraw, które tak działa na społeczeństwo. Wydaje mi się że to będzie jedna z grubszych spraw i będzie decydująca w 2027, niestety tworzenie jakiś osobnych kolejek dla vipów królika, zarobki lekarzy (ktore bulwersują ogólnie, a co dopiero w tym przypadku gdzie dowódcą SOR zostaje gośc bez specjalizacji ale za to radny KO) rzędu 1,6mln rocznie to jest jakiś absurd. Trzeba mieć na uwadzę że tzw "mohery" tutaj się zmobilizuja bo siedzą w kolejkach , badania za kilka lat, a tutaj bokiem taka kasa i bez kolejki .. bo znajomi. Ludzie nie lubią czegoś takiego i paradoksalnie to działa na nich gorzej niż jakby jakiś polityk gdzieś/coś zrobił jakiś przekręt. Bo ich to zasadniczo wtedy nie dotyczy. A tutaj dotyka to zwykłych ludzi i to tych którzy najcześciej u lekarzy przesiadują.

Aha no i najwazniejsze, tutaj ta sprawa z tym lekarzem nosi znamiona odgórnego przyzwolenia, coś w stylu Warszawa to nasz rejon i robimy tu co chcemy. Takie państwo w państwie.

0

@maroon a widzisz, tego nie wiedziałem. No każdy niech uważa co chce. Dla mnie gościu wrobiony , to jest ostrzeżenie. Na jego miejscu póki rządzi KO dałbym sobie spokój w atakowaniu lorda G.

5

@Eklerek masz na myśli tej pary co gra w repce Senegalu?

5

@AmigoBlancos nie oglądałem, ale opisałeś wystarczająco dobrze bym sobie to wyobraził.

3

@Aequlibre najlepsze jest to , że GOAT mówi BÓG DAŁ MI ZBYT WIELE ale La Rambla i tak zakręci lekka beke jak ktoś tu przykładowo się pochwali że jest wierzacy :) wtedy to jest śmieszne że ktoś "w bajki wierzy" ;)

2

@MisterGuardiola to prawda i jest to chore

1

@tbas już od dobrych 10 lat albo dłużej nie zyjemy w czasach że Barcelona czy Real moga kupić każdego kogo zechcą. Zbyt wiele klubów dzisiaj MA KASE. Nikt z czołówki nie musi i nie chce sprzedawać swoich najlepszych grajków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?