0

Komu, komu? Bo idę do domu.
https://ibb.co/Y4C00DMg

@July_6_BcN czy tak wygląda truskawkowy raj?

9

@Zoker dawno nikt się nie żalił na to, nawet w tym tygodniu myślałem o tym, no i masz ;D

Rozumiem, że komuś może się nie podobać jej twórczość, o gustach się nie dyskutuje, zawsze można przełączyć stacje ;)

Się zastanawiałem skąd ta niechęć do niej. Bo kontrowersyjna nie jest wcale, normalna dziewczyna, aż dziw, że przy takim sukcesie udaje jej się zachować taka naturalność i normalność.

11

@DonCarletto brała przykład z żony Endricka ;D

0

@Eklerek jak Ci się udało ujarzmić tę żmiję? :)

0

@Ryse
1. Alaves - Vallecano 2-0
2. Betis - Levante 1-1
3. Celta - Sevilla 2-1
4. Espanyol - Real Sociedad 1-1
5. Getafe - Osasuna 1-1
6. Girona - Elche 2-1
7. Mallorca - Oviedo 2-0
8. Real Madryt - Bilbao 2-1
9. Valencia - Barcelona 2-1
10. Villareal - Atletico 1-2

9

@NeroTFP1 jak to dzisiaj usłyszałem, to mnie zmiotło na moment z planszy
Mam syna w podobnym wieku. Niewyobrażalna tragedia

1

@Filipem jak jest grzeczny, to ma ze mną naprawdę dobrze, wtedy można to tak nazwać, jak napisałeś, ale jak przegnie pałkę, to nie ma litości

1

@michal26 tamci muszą wygrać, żeby się utrzymać, więc może sprawia jakąś niespodziankę. Byłoby miło ;)

9

@AmigoBlancos bez szans
To są potężne pieniądze, oni takimi nie dysponują

0

@Criss18Barca może jakimś cudem na wrzesień by wrócił
A chłop na dzisiaj urodziny

1

0

@Criss18Barca no raczej lepszych wieści nie będzie. Zawsze się sprawdzają te pierwsze informacje

2

@Safrani na własną odpowiedzialność! :)

3

@July_6_BcN ja już dostałem w takiej formie do naleśników z serem, a że trochę zostało, to zjem z makaronem ;)

@Safrani a próbowałeś może je najpierw zamrozić, a potem zjeść? Kiedyś pewna Pani mi o tym sposobie mówiła. Koło świeżo zebranych truskawek, to praktycznie nie mogła stać, bo już uczulenie na łapało, a mówiła, że jak zamrozi i potem odmrozi, to normalnie je

Tylko to już pewnie nie ten sam smak, ale zawsze coś

2

@July_6_BcN u mnie się zaczął w sobotę, co prawda bardzo skromnie, ale zawsze coś
A dzisiaj w planach na kolację makaron z polewą truskawkową ;)

1

@Dieselzor wbrew pozorom jakby odeszli sezonowcy, to może narzekania by nie było aż tak bardzo. Zostali by prawdziwi kibice, którzy są z drużyną na dobre i na źle, którzy nie sprzedają połowy składu po słabszym spotkaniu.

0

@Popitek12 w sumie to nie wziąłem pod uwagę jednego bardzo istotnego faktu o Tobie, jesteś człowiekiem sukcesu, a co za tym idzie, nie możesz trzymać się z przegrywami, no nie przystoi i może negatywnie wpłynąć na Twoje pełne sukcesów życie
bardzo dobra decyzja Popson

1

@Popitek12 prawdopodobnie, to ona się nigdy nie zaczęła

1

@FcPortoFan1999 dokładnie ten

1

@FcPortoFan1999 taki Marcin jeden

33

@WiernyKatalonii Boże, o czym ja pomyślałem...
@July_6_BcN nie gniewaj się

11

@NeroTFP1 no powiem Ci, że musieli nieźle tam odwalać, bo przewrócić taki rowerek to nie jest taka prosta sprawa. To nie kajak.

0

@Kgorecki2500 serio tam tak wyglądają godziny otwarcia? Każdy sklep na takie same?

0

@Esteban_
Pan Tadeusz innego jest zdania
https://ibb.co/WvHMdxpv

0

@Herato czemu niestety?
Jaki metraż? Duży kredycik?

Ciesz się, jest z czego, gratulacje ;)

1

@Krzysztof1987 wystarczy czytać stronę, na której jesteś
Na LR też się przewijało
Żadne bajki, kontuzja i nie jedzie

1

@jacobFCB to strasznie słabo. To jakbyś chciał być tam tego dnia,to nie możesz?

1

@jacobFCB rób to co czujesz.
Swoją drogą, to tylko dzień mamy w tym przedszkolu jest tego dnia, czy dzień rodziny? Bo wiem, że odchodzi się od takich właśnie spersonalizowanych dni jak dzień mamy/taty, właśnie, żeby uniknąć takich sytuacji.

2

@Kinginiesta widziałem też filmik, na którym Pep pozuje że zdobytymi pucharami na murawie Etihad. Z tym, że dzisiaj oglądając taki filmik nigdy nie wiesz, czy to prawda czy AI.

2

@jacobFCB myślę, że jakbyś mu teraz powiedział o jakimś zajebistym dniu pełnym wrażeń, to przedstawienie zejdzie na dalszy plan. Nie mniej jest to tylko "ucieczka" od kurewsko trudnej rzeczywistości, z którą i tak się będziecie musieli mierzyć. Ale może ten pierwszy dzień matki lepiej sobie odpuścić.

Takie dni jak dzisiaj są zupełnie normalne, jesteś super ojcem i świetnie sobie radzisz. Zobaczysz, kiedyś dzieciaki będą Ci bardzo wdzięczne. Wiem, że pewnie jest ciężko, ale jeszcze wyjdzie dla Was słońce, a Ty będziesz mega dumny z tego co zrobiłeś dla nich i na jakich ludzi ich wychowałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?