mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komu, komu? Bo idę do domu.
https://ibb.co/Y4C00DMg
@July_6_BcN czy tak wygląda truskawkowy raj?
9
@Zoker dawno nikt się nie żalił na to, nawet w tym tygodniu myślałem o tym, no i masz ;D
Rozumiem, że komuś może się nie podobać jej twórczość, o gustach się nie dyskutuje, zawsze można przełączyć stacje ;)
Się zastanawiałem skąd ta niechęć do niej. Bo kontrowersyjna nie jest wcale, normalna dziewczyna, aż dziw, że przy takim sukcesie udaje jej się zachować taka naturalność i normalność.
11
@DonCarletto brała przykład z żony Endricka ;D
0
@Eklerek jak Ci się udało ujarzmić tę żmiję? :)
0
@Ryse
1. Alaves - Vallecano 2-0
2. Betis - Levante 1-1
3. Celta - Sevilla 2-1
4. Espanyol - Real Sociedad 1-1
5. Getafe - Osasuna 1-1
6. Girona - Elche 2-1
7. Mallorca - Oviedo 2-0
8. Real Madryt - Bilbao 2-1
9. Valencia - Barcelona 2-1
10. Villareal - Atletico 1-2
9
@NeroTFP1 jak to dzisiaj usłyszałem, to mnie zmiotło na moment z planszy
Mam syna w podobnym wieku. Niewyobrażalna tragedia
1
@Filipem jak jest grzeczny, to ma ze mną naprawdę dobrze, wtedy można to tak nazwać, jak napisałeś, ale jak przegnie pałkę, to nie ma litości
1
@michal26 tamci muszą wygrać, żeby się utrzymać, więc może sprawia jakąś niespodziankę. Byłoby miło ;)
9
@AmigoBlancos bez szans
To są potężne pieniądze, oni takimi nie dysponują
0
@Criss18Barca może jakimś cudem na wrzesień by wrócił
A chłop na dzisiaj urodziny
1
@NeroTFP1
https://eobuwie.com.pl/p/sneakersy-puma-ceo-st-runner-v4-l-39906828-bialy-5906751626757
Ja sobie kupiłem takie, są bardzo lekkie i wygodne.
0
@Criss18Barca no raczej lepszych wieści nie będzie. Zawsze się sprawdzają te pierwsze informacje
2
@Safrani na własną odpowiedzialność! :)
3
@July_6_BcN ja już dostałem w takiej formie do naleśników z serem, a że trochę zostało, to zjem z makaronem ;)
@Safrani a próbowałeś może je najpierw zamrozić, a potem zjeść? Kiedyś pewna Pani mi o tym sposobie mówiła. Koło świeżo zebranych truskawek, to praktycznie nie mogła stać, bo już uczulenie na łapało, a mówiła, że jak zamrozi i potem odmrozi, to normalnie je
Tylko to już pewnie nie ten sam smak, ale zawsze coś
2
@July_6_BcN u mnie się zaczął w sobotę, co prawda bardzo skromnie, ale zawsze coś
A dzisiaj w planach na kolację makaron z polewą truskawkową ;)
1
@Dieselzor wbrew pozorom jakby odeszli sezonowcy, to może narzekania by nie było aż tak bardzo. Zostali by prawdziwi kibice, którzy są z drużyną na dobre i na źle, którzy nie sprzedają połowy składu po słabszym spotkaniu.
0
@Popitek12 w sumie to nie wziąłem pod uwagę jednego bardzo istotnego faktu o Tobie, jesteś człowiekiem sukcesu, a co za tym idzie, nie możesz trzymać się z przegrywami, no nie przystoi i może negatywnie wpłynąć na Twoje pełne sukcesów życie
bardzo dobra decyzja Popson
1
@Popitek12 prawdopodobnie, to ona się nigdy nie zaczęła
1
@FcPortoFan1999 dokładnie ten
1
@FcPortoFan1999 taki Marcin jeden
33
@WiernyKatalonii Boże, o czym ja pomyślałem...
@July_6_BcN nie gniewaj się
11
@NeroTFP1 no powiem Ci, że musieli nieźle tam odwalać, bo przewrócić taki rowerek to nie jest taka prosta sprawa. To nie kajak.
0
@Kgorecki2500 serio tam tak wyglądają godziny otwarcia? Każdy sklep na takie same?
0
@Esteban_
Pan Tadeusz innego jest zdania
https://ibb.co/WvHMdxpv
0
@Herato czemu niestety?
Jaki metraż? Duży kredycik?
Ciesz się, jest z czego, gratulacje ;)
1
@Krzysztof1987 wystarczy czytać stronę, na której jesteś
Na LR też się przewijało
Żadne bajki, kontuzja i nie jedzie
1
@jacobFCB to strasznie słabo. To jakbyś chciał być tam tego dnia,to nie możesz?
1
@jacobFCB rób to co czujesz.
Swoją drogą, to tylko dzień mamy w tym przedszkolu jest tego dnia, czy dzień rodziny? Bo wiem, że odchodzi się od takich właśnie spersonalizowanych dni jak dzień mamy/taty, właśnie, żeby uniknąć takich sytuacji.
2
@Kinginiesta widziałem też filmik, na którym Pep pozuje że zdobytymi pucharami na murawie Etihad. Z tym, że dzisiaj oglądając taki filmik nigdy nie wiesz, czy to prawda czy AI.
2
@jacobFCB myślę, że jakbyś mu teraz powiedział o jakimś zajebistym dniu pełnym wrażeń, to przedstawienie zejdzie na dalszy plan. Nie mniej jest to tylko "ucieczka" od kurewsko trudnej rzeczywistości, z którą i tak się będziecie musieli mierzyć. Ale może ten pierwszy dzień matki lepiej sobie odpuścić.
Takie dni jak dzisiaj są zupełnie normalne, jesteś super ojcem i świetnie sobie radzisz. Zobaczysz, kiedyś dzieciaki będą Ci bardzo wdzięczne. Wiem, że pewnie jest ciężko, ale jeszcze wyjdzie dla Was słońce, a Ty będziesz mega dumny z tego co zrobiłeś dla nich i na jakich ludzi ich wychowałeś.