mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@macio_944 kiedyś to było lato. Teraz nie ma lata
2
@draxidox no dla mnie to jest największe nieporozumienie, 560 posłów i senatorów. To jest takie marnotrawstwo publicznych pieniędzy, że głowa mała. Nie wspominając już o tym chorym immunitecie, który niektórzy nagminnie wykorzystują.
0
@draxidox ale żeby tyłu chłopa nie dało rady auta przepchnąć
5
@MessiForeverTheBest żona przyjęła moje nazwisko, bez dyskusji bo oboje uważamy to za coś naturalnego.
1
@Luciano99 rozszerzyłeś działalność?
https://ibb.co/JwZjPX1N
Bo innowacyjny pomysł z tablicą rejestracyjną pasowałby do Twojej myśli przedsiębiorczej
4
@Roobo odpowiedź na Twoje pytanie może wydawać się zaskakująca, ale jest prosta i logiczna. Strzelili gola w przeciwieństwie do Korei.
Pozdrawiam serdecznie
4
@gumaz duże to ja mam bicepsy a nie kompleksy
2
@Kidd ja czekam na ananasów, którzy będą remisy stawiać :D
A co do zasady, no ja od początku o tym piszę, że słabo to jest zrobione. Przy obecnej punktacji zdobyć 4 punkty w fazie pucharowej to będzie cud.
1
@Comentateiro to świadczy o jakości reprezentacji Niemiec w tamtych czasach
Co turniej, to medal
1
@Frimpong robisz w budowlance?
0
@AmigoBlancos domyślam się :)
3
@AmigoBlancos rób Cash-out i masz prawie 7 zł. Stawiaj następne kupony i rób Cash-outy, będziesz zarobiony
0
@Encore ja dalej jestem w szoku, że Real ściąga kolejne nazwiska, a nie robi kompletnie porządku w szatni z zawodnikami, którzy pod koniec sezonu albo się ze sobą bili, albo mieli wywołane na klub
0
@FCB24 oho, to zaraz się zacznie :D
1
@TR3YWAY ja dodam trochę odbiegając od tematu, ale po części związane z ciążą/dziećmi.
Jest spory płacz o ten niż, ale nikt z tym nic nie robi, a nawet bym powiedział, że się robi nie mało, żeby zniechęcić do potomstwa.
Już pomijam fakt, że teraz się co druga para rozwodzi, to później znaleźć sobie partnera, jak się ma dziecko, nie jest łatwą sztuką.
Ale ostatnio mnie mocno zirytował fakt, że pracodawcy też niechętnie przyjmują do pracy ludzi z małymi dziećmi. Z jednej strony im się nie dziwię, no ale z drugiej, to jak żyć i rodzić dzieci?
W pracy(starostwo powiatowe) mojej szwagierki, naczelnik wydziału, kadrowa, robili konkurs na jakieś stanowisko, mieli kandydatów, a potem pytali pracowników już zatrudnionych co wiedzą o poszczególnych kandydatach. No i tak drogą pantoflową odrzucili jedna młodą dziewczynę, bo miała małe dziecko.
3
@Paulinho2012 Jeden ciul. Niech wygra lepszy, najlepiej po jakimś kosmicznym meczu, który się kończy rezultatem 5-5 w regulaminowym czasie gry, potem 7-7 po dogrywce i jakieś 9-8 w serii rzutów karnych.
Czy naprawdę tak dużo wymagam?
1
@APTAPT pisałem, że upadek ze szczytu bardziej boli :)
5
@KamQiX ale z drugiej strony, jak np. wchodzisz w kontakt z jakimś piłkarzem, którego ledwo dotkniesz a ten już się kładzie, to nie musisz zasłaniać ust, żeby mu powiedzieć, że się jak pipa zachowuje. I w innych podobnych sytuacjach. Ale jak już chcesz kogoś zwyzywać ostrzej, powyzywac mu rodzinę, to dla mnie jest przesada (a pewnie wtedy zakrywają usta).
Żeby nie było, ja tam zwolennikiem tego przepisu nie jestem. Tylko mówię ogólnie. Grałem w piłkę i jak się z kimś miało spine, to się mówiło normalnie, a nie jakieś głupie zasłanianie ust. Albo masz jaja i mówisz otwarcie, albo nie zgrywaj wielkiego bohatera zasłaniając usta.
1
@Dankho94isback słucham uważnie
@Karolina109 aplikacja kicktipp
https://www.kicktipp.pl/ms-la-rambla/zostan-graczem?elid=H9GUKXN0
2
@Tasde no i właśnie tak zarabia bukmacher :)
1
@cchesterr43 to są MS, gość zwietrzył nadzieję, na wyrzucenie rywala z bliska to poleciał to zgłosić. Po prostu był świadomy, że weszły te nowe przepisy i z nich skorzystał.
1
@Tasde ja bym postawił, ale się nie opłaca stawiać niespodzianek przy tej punktacji :)
1
@Spider_Man Korea & Japonia, 2002, mówi to Panu coś?
5
Czy tylko ja mam wywalone na te transfery? Kupią, to kupią. Sprzedadzą, to sprzedadzą. Po co sobie tym głowę zaprzątać?
1
@APTAPT spadek z samej góry boli bardziej ;D
0
@Lukikiki przez tę punktację to będzie tak tłoczno do samego końca
5
@VEBVC14 fantastyczna analiza Panie Jacku :)
1
@Encore może kolegom średnio pasuje obecność w składzie emeryta ;D
5
Pierwszy mecz dzisiejszego wieczoru i już sensacja!
DR Kongo tylko remisuje z Portugalią.
0
@clyde trzeba pamiętać, że ona jest bardzo niska ;)