mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie oglądam meczów innych drużyn poza Barceloną, z małymi wyjątkami, do których Newcastle się nie zalicza, więc o tym Gordonie praktycznie nic nie wiem. Wiem za to jedno, jeśli kupujemy go, to znaczy, że Flick go chce, a jeśli chce go Flick, to wie co robi.
Przypominam, że chłop zrobił z Gerarda Martina zawodnika, który stał się podstawowym stoperem naszej drużyny. Jak z niego udało mu się tyle wyciągnąć, to i z Gordonem sobie poradzi.
0
@Jimmydeska tę pychę i zarozumiałość można tłumaczyć, że jednak co rok dokładają do gabloty trofea. Na swoim podwórku są dominatorami.
@Comentateiro wyższa kultura? A o polityce tam z nimi gadałeś? :D
2
@FcPortoFan1999 ja tosty, Ty posty :)
10
Czas wyciągnąć opiekacz, a to oznacza codziennie tosty przez najbliższy tydzień minimum, nie ma nic pomiędzy ;D
3
@Lordzi City by tak łatwo puściło kozaka?
Już się Ferrana "pozbyli".
Może i jest dobry, ma umiejętności, ale nie za 100 baniek albo i więcej
12
Ale żeby Negreira też decydował o powołaniach na mundial? Dajcie spokój, kto to widział takie rzeczy..
0
@TR3YWAY ale dowaliles teraz...
1
@Pawlak1992 ja kiedyś strzeliłem 2 w minutę, ale to w tych amatorskich ligach na orliku ;)
1
@Sinirsey chyba trzeba wygodnie usiąść, bo może być ciekawie
2
@Ryse zabawa, zabawą, ale zgłaszam protest! ;)
Bo w ostatniej kolejce zdobyłem 13 punktów, a wpisane 12. Więc mamy remis!
Jeśli się nie pomyliłem. Kase oczywiście na cel charytatywny, obojętnie jaki.
Bardzo dziękuję za emocje, organizacje i włożony trud. Gratulacje dla Ciebie i wszystkich uczestników.
Jak byś chciał, to w przyszłym sezonie mogę jakoś pomagać ;)
0
@takisobiektos nie mówię o tym jednym meczu, całą kolejka jest przecież rozbita na 3 dni...
Ale były takie przypadki, że gdzieś czekali żeby zacząć mecze o tej samej porze, ale to tam była kwestia paru minut
1
@Pedri16Future myślałem o tym niedawno. W każdej lidze, ostatnie kolejki praktycznie rozgrywane o tej samej porze, żeby uniknąć kombinacji. We Włoszech? Zupełnie inaczej, a później co chwila się czyta o aferach w tym kraju.
No taki układ ostatniej kolejki bardzo sprzyja kombinacjom.
2
@Luciano99 musi przegrać, a West Ham wygrać
Żeby Tottenham spadł
2
@Messibestplayerintheworld decyduje bilans bramkowy, a ten Tottenham ma sporo lepszy
0
@escarabajo aż tak to nie, fajna temperatura, miła atmosfera, pierwsze truskawki w sezonie, gdzie krzaki są jeszcze niespalone przez słońce i niezarośnięte przez chwasty, to czysta przyjemność ;)
Ale to jest kilka pierwszych rwań, później coraz gorzej
Dochodzą spalone truskawki, spleśniałe, chwasty, muchy/robaki
3
Truskawki piękna sprawa, ale zbieranie ich w taki upał, to delikatna katorga ;)
0
@Hawajczyk a to już jest zupełnie inna para kaloszy. Od dobrych kilku lat boks w kategorii ciężkiej to jedna wielka kalkulacja. Ja rozumiem, że tu jeden cios może skończyć walkę, ale straciła swój urok ta dyscyplina.
Ja też jakimś wielkim fanem nie jestem, oglądam tylko te walki najpopularniejsze, z udziałem Usyka, Furego czy Joshuy, ale da się to zauważyć niestety.
12
@Popitek12 ale za to kobiety wolą długodystansowców. I jak to pogodzić?
0
@Hawajczyk ale to często właśnie ten "ekspert" stacji punktuje dość kontrowersyjnie, myślę, że to celowy zabieg, żeby zmylić trochę publiczność i zachęcić do oglądania, bo dziwnym trafem to zawsze ten underdog na tych kartach wygrywa ;D
0
@AmigoBlancos te 41 punktów, to taka bezpieczna granicą była w ostatnich latach, dająca utrzymanie. Dopiero w sezonie 2011/12 Villareal spadł z taką ilością punktów.
1
@Adi123456789 kolego, nie przesadzaj, oni na treningach je ćwiczą podania do konkretnego zawodnika, że ten lubi do nogi, a ten na dobieg...
Błąd i tyle, to że nie grają ze sobą regularnie niczego nie zmienia
1
@dingoDingo jesteś ewenementem na skalę światową myślę ;)
I szacun dla Ciebie.
Ja mam kumpla, 33 lata i też prawiczek, ale niestety nie z wyboru. Chciałby, nawet miał okazję, ale stchórzył ;)
0
@VamoSBarca88 a bigos z młodej kapusty jak wchodzi ;)
0
@Bilon87 jesteś Marcin?
1
@Kapitan hawk to samo co o środowisku LPG. Zakazać!
0
@Ronaldinho10theking no i to jest właśnie ta kwestia gustu, o której pisałem wyżej. Jednak zdecydowana większość ludzi lubi jej piosenki, o czym świadczą wyświetlenia czy wyprzedane koncerty. Więc trudno się dziwić, że stacje radiowe puszczają ją na okrągło, chociaż przyznaje, może to być irytujące ;)
0
@VamoSBarca88 60 zł
30 za kg
0
Komu, komu? Bo idę do domu.
https://ibb.co/Y4C00DMg
@July_6_BcN czy tak wygląda truskawkowy raj?
9
@Zoker dawno nikt się nie żalił na to, nawet w tym tygodniu myślałem o tym, no i masz ;D
Rozumiem, że komuś może się nie podobać jej twórczość, o gustach się nie dyskutuje, zawsze można przełączyć stacje ;)
Się zastanawiałem skąd ta niechęć do niej. Bo kontrowersyjna nie jest wcale, normalna dziewczyna, aż dziw, że przy takim sukcesie udaje jej się zachować taka naturalność i normalność.
11
@DonCarletto brała przykład z żony Endricka ;D