mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@heniusss przy podwójnym dotknięciu piłka mogła mieć cały czas kontakt z nogą, nie musiało być milisekundowej przerwy, a mógł też nikt nie zwrócić na to uwagi. Oczywiście zakładając, że to nie zmanipulowany filmik.
1
Czemu tyle ludzi za karnego Alvareza obwinia Marciniaka czy VAR? Julian popełnił błąd i tyle, takie są przepisy. Tak ciężko być chociaż trochę obiektywnym?
P.S Messi w finale MŚ też podobno miał podwójne dotknięcie przy karnym na 1-0.
https://vm.tiktok.com/ZNdeWEENj/
0
@VinDiesel "też bez problemu przejdą"
Czyli awans po rzutach karnych,to jest bezproblemowy awans? :)
Niech sobie przejdą ten Arsenal, tylko też znów po dogrywce najlepiej :D
0
Najważniejsze, że sobie pobiegali 120 minut, zmęczyli się, jakieś urazy, kartki złapali na dalszą fazę, a wynik? Sprawa drugorzędna. Teraz wchodzi Barcelonka pana Flicka na weekend i pokazuje co jest pięć.
1
@don'T.R.I.P.e bez różnicy, albo jogurt albo śmietaną i majonez ;)
0
@Yoshi94 tak, jaja, nawet masz artykuł na głównej i co Gavi powiedział :)
0
@KmN no niekoniecznie :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14685353#comment-14685353
2
@lithotripter ustawienia --->aplikacje--->zarządzaj aplikacjami--->opera--->pamięć --->wyczyść pamięć podręczną
0
@Mitch_Atleta mógłbyś przytoczyć te odpaly? Chętnie poczytam :)
1
@urbipl jak to jest, że w Polsce jest hejtowany, krytykowany, słaby itp. a potem dostaje takie mecze?
Czyżby kolejne potwierdzenie, że ludzie nie mają bladego pojęcia o piłce, a najważniejsze motto to "sędzia c***"?
No kto by się spodziewał.
4
@Sysia11 faktycznie, święto fest :D
1
@Bobo25 czysto teoretycznie, jak by doszło do konfliktu, to i zwykłych szarych obywateli wezmą, nie trzeba być w wojsku zawodowym.
No ale tak jak piszesz, pewnie jakieś inne czynności już mogą dać do myślenia, nie musi to być od razu wojna. Nawet sytuacja z migrantami przy granicy pokazała kto w wojsku z powołania, a kto dla kasy. Zaczęły się wyjazdy to sporo osób zrezygnowało nagle.
0
@gumaz człowieku, na taką misję to raz, że jeżdżą przeszkoleni fachowcy, a dwa, nierzadko w ich miejsce jeżdżą osoby z tak zwanym "plecakiem"
0
@FcPortoFan1999 znamy Twoje zamiłowania do masochizmu
4
@FcPortoFan1999 prawie 40 minut gry i jeden celny strzał, wręcz wyborny ten mecz.
0
@MichuZ44 niech sobie każdy nosi co chce, nie moja brocha, ale uważam, że po ubiorze można pewne rzeczy stwierdzić. Takie jest moje zdanie.
Ale uważam też, że pewne miejsca, okoliczności czy wydarzenia wymagają odpowiedniego stroju, a z tym też już jest coraz gorzej. Rozmowa o pracę, czy egzamin, nieraz tak ludzie przychodzą ubrani, że szok.
A najgorsze w tym wszystkim jest to, że nic takim osobom nie można powiedzieć, zwrócić uwagi, dostajesz arogancka ripostę i tyle. Chodzi mi o zatracanie pewnych wartości.
1
@Aragorn33 tylko Ty mówisz o jakiejś wyszkolonej części wojskowych, pewnie wyższych stopniem, a ja mówię o znacznej większości na najniższych szczeblach, którzy sami wymagają szkolenia.
Kiedyś jak ktoś się dostał na NSR, to taki kurs trwał 4 miesiące, a dzisiaj nagle da się to zrobić w tydzień czy dwa? No sam sobie odpowiedz, co w 2 tygodnie nauczysz kompletnego laika, który jeszcze zrobi wszystko, żeby się tak nie znaleźć?
14
@Ares! Jak tam połowa tłuków w wojsku wymaga szkolenia, a oni chcą zwykłych obywateli szkolić ;D
8
CBŚP udostępniło film z zatrzymania tego całego Boxdela. Kilkanaście osób, uzbrojonych, granaty hukowe, szturm praktycznie na chatę i po co? Jak już wszyscy na wolności?
Nie można wysłać dwóch patroli, żeby ich doprowadzili w odpowiednie miejsca? Przecież to nie gangsterzy, którzy zabijają i trzymają w domu jakiś arsenał z bronią.
Wszystko na pokaz.
0
@gumaz teoretycznie i logicznie, najniebezpieczniejsze to Warszawa, bo jest największa, najludniejsza, czyli najwięcej przestępstw.
Z kolei w przeliczeniu na mieszkańca to nie wiem, ale już Warszawa raczej pierwsza nie będzie.
0
@Sulimo *sprzed
0
@BezglutenowyPedri z tego co kojarzę, to kiedyś wzięcie szukanej frazy w cudzysłów tak właśnie działało
6
@DTMisTheBest czasami aż ciężko uwierzyć, jak ludzie potrafią być bezmyślni, albo zwyczajnie głupi
3
@Chada każdy kombinuje jak może, tylko właśnie po co ta hipokryzja i płacz, jak mają źle?
Pamiętasz jak rząd podczas pandemii zniósł czy tam obniżył vat na żywność? Mimo to, nadal wszystko było drogie, czemu? Bo podnieśli ceny samego produktu, a jeszcze jakby tego było mało, to zmniejszyli gramaturę i jakościowo też wszystko poleciało.
U mnie w pracy szefowa jak poszedłem po podwyżkę to o złotówkę się targowała (stawka godzinowa), bo to koszta takie, srakie, owakie i że jej nie stać, a potem nowe BMW X5, nowe maszyny, elewacja budynku
Na wszystko jest, tylko nie dla pracownika, dzięki któremu ma co ma
5
@Encore @tomek8756 jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)
14
@Criss18Barca idź stąd.
3
@wojopancer doradziłbym lepszy kierunek studiów/uczelnię/drogę zawodową (lepiej płatną) i kazał się nie bać walczyć o swoje
35
@Roobo ja, jako osoba apolityczna, patrząca na to wszystko z boku, mam spory ubaw, jak ciągle ktoś jedzie po konfie, a przecież to nic nie znaczącą partia. Chyba jednak coś zaczyna znaczyć, a niektórym strach zagląda głęboko w oczy, że co chwilę muszą próbować dyskredytować członków tej partii.
4
@Kapitan hawk żeby to były ostatnie urodziny :D
1
@macio_944 przy czym warto zaznaczyć, że najczęściej najgłośniej szczekają życiowe przegrywy, które same nic w życiu nie osiągnęły, nie mając nawet żadnej szkoły czy pracy.